Autor Téma: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)  (Prečítané 96672 krát)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #255 : 31. Január 2020, 21:38:16 »
Posielam 2 screenshoty - 1 je zo starsej registracie s rakuskou adresou, kde v sekcii Rewards (odmeny) v prvej casti vidno okrem phone moznost aj Store. 2. screenshot je z novsej, cisto SK registracie na SK adresu, kde vidno moznosti pouzitia bodov len cez telefon a stranku lego.com - pre istotu som isiel do sekcie VIP z rakuskej podstranky lego.com, aby to bolo iste, a automaticky to zmenilo jazyk z ENG na SK.
Prakticku skusenost s kartou registrovanou na SK adresu mam z cca septembra, ked som chcel uplatnit body a ziadna z predavaciek to nevedela uplatnit, lebo v sekcii rewards nevidela tu moznost "Store" co vidno na rakuskej vip - a teda nijako nevedela uplatnit tie body. Bolo totiz treba pred nou minut kupon na prislusny pocet bodov.
Neda sa vylucit, ze ked ku koncu roka presli aj na moznost manualneho pouzitia bodov v pokladnicnom systeme, ze to nejako u niekoho rozchodili...
chce to prakticky priklad z tohto roka, ze mal niekto SK kartu a chcel v store minut body...

Odhlásený killco

  • Príspevkov: 387
    • Brickset
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #256 : 13. Február 2020, 15:47:14 »
Vie mi niekto povedať, kde sa dá zapojiť do toho losovania o shazama? Preklikal som to tam celé a nikde nič.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #257 : 14. Február 2020, 06:30:25 »
Keď sa dostanem do VIP stránky tak naň vidím banner kde je "Enter Now" a keď sa na to klikne hodí ma do Rewards, ale tam nič nieje.

Inak v informácii o novinkách bolo
"If you or your members have any questions to the above please go to LEGO.com or contact consumer service."
už si to skúšal ?

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #258 : 24. Február 2020, 15:06:00 »
Lokomotíva k nákupu od £99 / $99 / €99 v čase 1-15. marca

aj s recenziou
https://brickset.com/article/48995/review-40370-steam-engine

Odhlásený killco

  • Príspevkov: 387
    • Brickset
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #259 : 24. Február 2020, 15:37:15 »
Tak toto je skutočne nádhera.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #260 : 24. Február 2020, 17:22:44 »
MUST HAVE !!!

Odhlásený Jago

  • Príspevkov: 304
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #261 : 25. Február 2020, 18:50:23 »
krásna, takto si ju pamätám z detstva z katalógu

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #262 : 26. Február 2020, 20:26:56 »
neverím!!! toto akože dostanem ak niečo kúpim aj cez e-shop len tak??? v tom termíne? ved toto je jeden set čo som roky netušil čo je to zač, lebo mi chýbali dielce a potom som objavil okrem skvelého tatralugu aj  bricklink a iné stránky s návodmi a katalógmi a idenfifikoval som ho a dokúpil chýbajúce dieliky a mám ho komplet už aj s návodom. To by bola bomba to mať!

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #263 : 26. Február 2020, 22:44:25 »
zaujímavé je že okrem prestavania častí kde už diely neexistujú (okná, "nárazníky", magnet) prestavali aj časti kde boli predtým nálepky cez viac dielov tak aby už neboli  ;D

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #264 : 26. Február 2020, 22:56:24 »
Ale tak ja to vnimam viacmenej ako maketu (kvazi sochu) originalu. Kazdopadne Tebou vymenovane rozdiely su logicke, ale preco kominik najblizsi ku kabine je valcek a nie Brick 1x1, to mi je zahada. ;)

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #265 : 27. Február 2020, 00:37:34 »
Počkat - LEGO jako teď bude dávat 14 dnů mašinku... je 40 let mašinek...

Hmmmm....

To je jako všecko, jo ?

Nebo že by chystali nějakou "bombu" a vydali pořádný vlakový set ?

Škoda, že už není pirátský ostrov, nebo kovárna...

Často přece dávají atraktivní menší set, k tématicky většímu (naposledy Batmobile). Takže když mají malou lokomotivu, logické by bylo, že budou mít velkou, za 100 "jurášů" (aby k ní mohli dát malou).

Ale asi doufám marně :(

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #266 : 27. Február 2020, 08:42:45 »
Počkat - LEGO jako teď bude dávat 14 dnů mašinku... je 40 let mašinek...

Hmmmm....

To je jako všecko, jo ?

Nebo že by chystali nějakou "bombu" a vydali pořádný vlakový set ?

Škoda, že už není pirátský ostrov, nebo kovárna...

Často přece dávají atraktivní menší set, k tématicky většímu (naposledy Batmobile). Takže když mají malou lokomotivu, logické by bylo, že budou mít velkou, za 100 "jurášů" (aby k ní mohli dát malou).

Ale asi doufám marně :(
hej aj keby nieco take vyslo tak zabudni na 100 jurasu.. a vynasob to hned tromi
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #267 : 27. Február 2020, 11:04:47 »
Vlaky v Afol řadách jako Emerald nebo Horizon stály kolem 100€. Bohužel, nemám ani jeden. Mám na mysli podobně velký set. A ten by snad 300€ nestál. 0% licence... leda, že by to bol celý vlak - souprava... ale jen lokomotiva ? Nemyslím. Pokud by tedy nebyla obří, coby statický kit... ale menší vlakový set ?

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #268 : 27. Február 2020, 11:09:08 »
exclusive vlak uz dost dlho nebol... naposledy tusim horizon expres v 2013... hlavne taky maersk by som cakal reediciu, kedze maersk lodi bolo tusim az 5...

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #269 : 27. Február 2020, 11:14:32 »
Kto mi predá potom tú mašinku za normálnu cenu?  >:D >:D >:D :oldman: :oldman: :oldman: