Autor Téma: Trencianske Teplice  (Prečítané 413 krát)

Odhlásený astronomix

  • Príspevkov: 88
Trencianske Teplice
« : 08. Február 2023, 14:27:50 »
Minuly mesiac som mal stretnutie s primatorkou Trenc. Teplic ohladom Machnaca a pytali sa ma na moznost
zorganizovania LEGO vystavy zo strany TLG. Mesto by vedelo zabezpecit priestory, maju viacej moznosti do sa tyka priestorov.
Podla toho, co by sa im podarilo vybavit. Mikel mi hovoril, ze tento rok to uz asi nebude mozne zorganizovat.
Preto pisem sem, ci im mozem povedat, ze je to mozne zorganizovat, resp. v akom pribliznom termine.

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Trencianske Teplice
« Odpoveď #1 : 08. Február 2023, 15:26:44 »
Aby som to upresnil, z mojej strany na to uz nevidim priestor tento rok. Ak sa najde niekto, kto by sa toho ujal, nevidim ziadne prekazky ;)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Trencianske Teplice
« Odpoveď #2 : 08. Február 2023, 16:34:07 »
Treba si s nimi aj ujasniť ako si to predstavujú - dlhodobé/krátkodobé, termíny, ale aj vybavenie priestorov (zasklenie a pod, či personál).
Teoreticky by sa dalo niečo presunúť keď skončí Prievidza, ale v menšom objeme určite. Len či oni tiež nechcú zrovna čas hlavnej sezóny...

Odhlásený sylmer

  • Príspevkov: 392
Re: Trencianske Teplice
« Odpoveď #3 : 08. Február 2023, 20:21:09 »
Ahojte, ja to mám kúsok, môžem  sa zapojiť , aj keď nemám volné všetky víkendy. Môžem poskytnúť dosť domov a kostol do mesta, kolotoče, botaniku, kadečo. Kde už inde Machnáč  nainštalovať  ;)

Odhlásený Jammo

  • Príspevkov: 452
Re: Trencianske Teplice
« Odpoveď #4 : 10. Február 2023, 13:16:51 »
ak im stačia oficiálne modely, toho sa nájde u všetkých kopa. Otázne je ako to bude strážené alebo zasklené.