Autor Téma: Cyberpunk city  (Prečítané 655 krát)

Odhlásený jayor

  • Príspevkov: 111
Cyberpunk city
« : 17. Január 2023, 21:30:18 »
Ahojte, mal by niekto zaujem o spolocnu stavbu Cyberpunkoveho mesta v minifig mierke ? Osobne som uz zacal so stavbou na par baseplatov no ak by mal niekto zaujem pridat sa tak sa moze kludne ozvat

Odhlásený Inst

  • Príspevkov: 358
Re: Cyberpunk city
« Odpoveď #1 : 18. Január 2023, 09:52:30 »
Počkať, počkať, počkať. Pauza. Niekto chce stavať reálne sci-fi? V TatraLugu?  :o :o :o
Yeeees.
Neverím vlastným očiam. Isto sa dohodneme. Aké štandardy používaš? MILS? Má to mať poschodia vo výškach ako má Ninjago city, alebo neriešime?

Odhlásený jayor

  • Príspevkov: 111
Re: Cyberpunk city
« Odpoveď #2 : 18. Január 2023, 10:35:11 »
Ahoj, ano mam to jeden brick na vysku (nechcem v meste velmi riesit landscape), a mam 2ks 48x48 a ku tomu zatial len 6ks 32x32 baseplatov, ako cestu pouzivam tie nove platy https://img.bricklink.com/ItemImage/PN/85/69958.png momentalne nemam dostatok kociek na stavbu brickovej cesty (rad by som v buducnosti poriesil)

vyskovo to neriesim v tejto chvili, vcera som rozobral celu budovu co som mal na tej 48 lebo sa mi nepacil spodok :D cize asi zalezi co by si chcel stavat a najak by sme dohodli ako sa napojime

Odhlásený Inst

  • Príspevkov: 358
Re: Cyberpunk city
« Odpoveď #3 : 18. Január 2023, 16:13:48 »
Ale máš už aj niečo postavané?
AK hej tak daj fotku :)

Odhlásený jayor

  • Príspevkov: 111
Re: Cyberpunk city
« Odpoveď #4 : 19. Január 2023, 09:34:51 »
No mal som toto ale nepacil sa mi spodok tej bytovky tak som to rozlozil a nechal si len poschodia 2 ktore som zlozil a budem to preskladavat :D
ila_rendered

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 618
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: Cyberpunk city
« Odpoveď #5 : 14. Február 2024, 12:13:41 »
Počkať, počkať, počkať. Pauza. Niekto chce stavať reálne sci-fi? V TatraLugu?  :o :o :o
Yeeees.
Neverím vlastným očiam. Isto sa dohodneme. Aké štandardy používaš? MILS? Má to mať poschodia vo výškach ako má Ninjago city, alebo neriešime?

Asi som bol dlho prec .... no som späť  a somnou aj dalsie sci-fi moely .. coskoro popridavam =) Ano sci-fi tematika v tatralugu je skorej sporadicka a o to viac ma tesi kazdy dalsi celn co ma rad mechov, vesmire lode, modularne stanice, krizniky ... YES! :)
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený jayor

  • Príspevkov: 111
Re: Cyberpunk city
« Odpoveď #6 : 14. Február 2024, 21:05:15 »
Asi som bol dlho prec .... no som späť  a somnou aj dalsie sci-fi moely .. coskoro popridavam =) Ano sci-fi tematika v tatralugu je skorej sporadicka a o to viac ma tesi kazdy dalsi celn co ma rad mechov, vesmire lode, modularne stanice, krizniky ... YES! :)

to si sa zobudil uz neskoro, tato spolupraca nikdy nevznikla :D

Odhlásený kamil

  • Príspevkov: 416
Re: Cyberpunk city
« Odpoveď #7 : 15. Február 2024, 14:55:44 »
Prebral sa z kryospanku  :) a my ostatni v nom zial pokracujeme