Autor Téma: Sariel  (Prečítané 577 krát)

Odhlásený mirec

  • Príspevkov: 32
Sariel
« : 10. November 2023, 12:02:18 »
Tak a jeden z najvacsich LEGO Youtuberov Sariel dostal "po prstoch" od LEGOLANDu. Co vy na jeho status?
Ja som to nebol!!!

Odhlásený Frco

  • Príspevkov: 327
  • Lego hrady forever
    • LEGO hrady
Re: Sariel
« Odpoveď #1 : 10. November 2023, 12:31:44 »
To meno mi nieco hovori, ale inak nic. A preco teda zrusili s nim spolupracu? Mal nejake kontroverzne recenzie? Teda, "kontroverzne" podla standartov TLG  ;) ?

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 769
Re: Sariel
« Odpoveď #2 : 10. November 2023, 12:57:01 »
Sariel bol dlhodobo dosť kritický k recenzovaným setom občas nie veľmi diplomatickým spôsobom, preto som sa aj trochu divil, že mu to stále prechádza a každoročne mu posielajú ďalšie a ďalšie várky setov. Netvrdím, že by mal iba chváliť, ale viac krát to bolo dosť za čiarou konštruktívnej kritiky.

Ale či toto bol dôvod, to vie len TLG.
« Posledná zmena: 10. November 2023, 12:58:44 od muffin »

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Sariel
« Odpoveď #3 : 10. November 2023, 13:59:36 »
Nestíham  hladať odkazy popri nahánačkách ku zajtrajšej inštalácii výkladu, tak skôr ako sa to tu utrhne aspoň rýchlo. Keď bude kľud sa k tomu vrátim.

Sorry, ale chlapec dosť manipuluje alebo je naozaj bez reflexie.
Možno v samotnom ozname o vylučení nebol dôvod, ale už bol pár týždňov/mesiacov v podmienke s tým že nemohol písať na LAN fórum a prísľubom že pri najbližšom pravidelnom prehodnocovaní komunít sa jeho prípadom budú zaoberať.  A on veľmi dobre vedel ktorá jeho aktivita mu to vyslúžila. A nebolo to jeho prvé upozornenie. A recenzie to neboli, ale jeho správanie.