Autor Téma: Hummer H1 wagon  (Prečítané 2489 krát)

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Hummer H1 wagon
« Odpoveď #15 : 01. Február 2023, 10:56:47 »
Farebná kombinácia sa mi páči. Jazdí to určite dobre/lepšie oproti starej čiernej verzii. Ten komplet buwizz pohon sa musí na tom prejaviť pozitívne,

Jediná kritika smeruje na proporcie kapoty, to mi trochu nesedí. Na staršej čiernej verzii to máš dokonalé, tvarovo všetko pasuje. Pri šedej verzii je predok akýsi tenký, aj okná sú nižšie, také znižené celé.

Odhlásený Tatrovak

  • Príspevkov: 245
Re: Hummer H1 wagon
« Odpoveď #16 : 02. Február 2023, 09:35:06 »
Áno farba tomu dosť pomohla, čo sa proporcií týka tak som to celé asi moc natiahol preto aj tá kapota tak pôsobí, respektíve mal som pridať jednu dieru na výšku nie len v oblasti okien ale aj pod nimi, mne išlo o to že na tej predošlej verzií kolesá pôsobili že sú príliš veľké, a to mi vadilo tak som snažil celý ten hummer zväčšiť. Keď to zhrniem tak mne sa ale táto druhá verzia páči podstatne viac, aj keď stále je čo vylepšovať, a na fotkách to pôsobí viac disproporčne ako naživo, keďže neviem dobre fotiť.

Ešte pridávam fotku konkrétnej H1tky ktorou som sa inšpiroval.

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Hummer H1 wagon
« Odpoveď #17 : 02. Február 2023, 11:43:40 »
Na fotkách to neukáže, ako keď máš pred sebou, to chápem.

Hodil som do porovnania, a čierny na mňa pôsobí lepšie. Kapota na šedom je moc utopená. A hej, výška jednej diery pod oknami chýba. Ale obidva sú blbo odfotené, jeden moc zhora, druhý moc zdola, zkresluje to :D


ila_rendered

Odhlásený Tatrovak

  • Príspevkov: 245
Re: Hummer H1 wagon
« Odpoveď #18 : 06. Február 2023, 14:46:40 »
Asi máš veru pravdu, na tom šedom, keď z neho dám dolu tie doplnky tak je vidieť že kapota je moc nízka a dlhá, ale nevadí, už je rozobraný, pri ďalšej verzii snáď tento nedostatok odstránim.
Pridávam ešte krátke video.

« Posledná zmena: 06. Február 2023, 14:48:43 od Tatrovak »