Autor Téma: land rover defender - 42110  (Prečítané 10904 krát)

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: land rover defender - 42110
« Odpoveď #15 : 05. Október 2020, 13:12:27 »
Dobra recenzia Stano, aj pobavila miestami. ;) Vdaka aj za rady - to lepenie samolepiek az na hotove casti je dobra rada, poznam to zo Speed Champions. (y)
Dano: to je dufam len umelym svetlom, ze na tej bednicke zboku je ta samolepka tak odlisne farebna, nez podklad?! ::)

dik bro  :-*...od fachmana ako si ty potesi pochvala....len stale netusim preco mam s tym setom vyssie popisovane tazkosti s prevodovkou a ci aj niekto dalsi to tu skumal podrobnejsie...ja som zatial podla jednej rady z vyssie spominanych videi upravil (usporiadal) hlavy kardanov a trochu je to lepsie. Aspon nizsie rychlosti idu. Ale vyssie rychlosti nejdu ani pri D ani pri R a pri jazde po koberci ci dlazke ten kardan stale drhne a to sposobuje preskakovanie koliesok v prevodovke a rapkanie.....co moze viest i k poskodeniu podla mna....


Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: land rover defender - 42110
« Odpoveď #16 : 05. Október 2020, 13:16:57 »
Fachman na Technic urcite nie som. ;D Na to su tu ini borci. Preto Ti ani neporadim v com je problem. Ja navrhujem rozebrat a predelat! O0 (viem, rozoberat Technic je cista smrt)

Odhlásený Jammo

  • Príspevkov: 452
Re: land rover defender - 42110
« Odpoveď #17 : 06. Október 2020, 08:16:28 »
V prvých navodoch bola chyba, skús toto.

ila_rendered

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: land rover defender - 42110
« Odpoveď #18 : 06. Október 2020, 10:03:40 »
...ja som zatial podla jednej rady z vyssie spominanych videi upravil (usporiadal) hlavy kardanov a trochu je to lepsie....

V prvých navodoch bola chyba, skús toto.

To už spravil. Som prekvapený, že to nepomohlo.

Legoholik: pri takej komplikovanej strojovni tu tažko poradiť, najspolahlivejší návrh tu už padol: rozobrať a znova pozorne aj s radami z netu to zložiť.

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: land rover defender - 42110
« Odpoveď #19 : 14. Október 2020, 13:38:28 »
kedze chčie a chčie a moja prevodovka na landiku ma stale stve robil som si test nasledovneho typa....nastavoval som paky DNR a LO/HI do vsetkych kombinovatelnych poloh a v kazdej polohe som zacinal na max. minus a pridaval som plus a jazdil som s autom po dlazke vpred i vzad az do rychlosti chodze a zistil som nasledovne.... problemove u mna su

nepouzitelna poloha 4 gear /LO pri pohybe vpred i pri malej rychlosti posuvania sa mi to zasekava a praska, ale paradoxne vzad to ide pri akejkolvek rychlosti posuvania (zaradene D/LO + na max)
nepouzitelna poloha 4 gear/HI  pri pohybe vpred i pri malej rychlosti posuvania sa mi to zasekava a praska, ale paradoxne vzad to ide pri akejkolvek rychlosti posuvania (zaradeneD/HI + na max)
nepouzitelna poloha 3 gear/HI pri pohybe vpred i pri malej rychlosti posuvania sa mi to zasekava a praska, ale paradoxne vzad to ide pri akejkolvek rychlosti posuvania   (zaradene D/HI + o jeden posun k -)

tak vcul buc mudry  :-\

inak naozaj bych bol rad kebyze dakto, kto to ma poskladane to skusil