Autor Téma: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)  (Prečítané 96691 krát)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #45 : 04. Júl 2016, 11:47:57 »
Kludne daj aj Slovensko, PSC musi byt vo formate XXX XX ci je to XX XXX ? jednoducho s medzerou :D

Diky moc, preslo to.
To su fakt hovada, nemam slov... hlavne ze v popise maju, ze to ma mat 6 digits, napr 123456, a ani ten ich priklad nejde :-) Kokso taketo debility nerobi ani posledny slovensky eshop...

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #46 : 04. Júl 2016, 12:52:11 »
Kludne daj aj Slovensko, PSC musi byt vo formate XXX XX ci je to XX XXX ? jednoducho s medzerou :D

ja uz som reklamoval dvakrat.. prvy v anglictine a druhy som normalne napisal v slovencine s tym, ze na uvod som po anglicky napisal, nech to daju do ceskej sekcie.
odpovedala mi ceska, ospravedlnila sa a dielik bez problemov poslali na slovensko..
takze super.
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #47 : 04. Júl 2016, 18:02:54 »
Mohli by ste mi prosim vas poslat link na reklamacie. Lebo ja mam take stastie ze vzdy nejake dieliky chybaju v stavebnici :'( :'(.

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #48 : 04. Júl 2016, 18:03:59 »
Mohli by ste mi prosim vas poslat link na reklamacie. Lebo ja mam take stastie ze vzdy nejake dieliky chybaju v stavebnici :'( :'(.

Je dobré před vyhazovem kontrolovat sáčky.  >:D

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #49 : 04. Júl 2016, 18:34:32 »
Je dobré před vyhazovem kontrolovat sáčky.  >:D
Danybujek vzdy mam tam navyse ine dieliky alebo inej farbe ten diel ;). Inac ja sacky krabice navody nevyhadzujem. ;)

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #50 : 04. Júl 2016, 18:52:23 »
Mohli by ste mi prosim vas poslat link na reklamacie. Lebo ja mam take stastie ze vzdy nejake dieliky chybaju v stavebnici :'( :'(.
Service.lego.com a tam si postupne vyklikas...missing bricks potom z akeho setu a dalej zo zoznamu...
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #51 : 05. Júl 2016, 21:46:29 »
ja uz vyhadzujem aj krabice aj sacky aj navody .. nemam tie tisice kil papieru kde skladovat nechavam si uz len veci k 100+ €setom vsetko ostatne posluzilo skolakom do zberu ;)

Lego servis som vyuzil uz asi 6x na blbosti .. staci na vebke poklikat na chybajuce dieliky netreba ani nic pisat a zatial vzdy do tyzdna prislo :)
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #52 : 28. Júl 2016, 19:20:57 »
Tak LEGO vyšlo s nový dizajnom online obchodu, zatiaľ len v testovacej prevádzke u Švajčiarov.
Je to ďalší krok k dizajnu pre highres mobilným zariadeniam, takže pri notebooku bez FullHD sa nedajú pozrieť ani 3 riadky. Takisto to vyzerá,že filtrovať sa dá len v pevných rozmedziach (cena, diely boli tiahla)
Zatiaľ len na švajčiarskej podstranke
https://shop.lego.com/en-CH/

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #53 : 06. September 2016, 14:57:05 »
Tak sa zdá že nový dizajn online obchodu je už online pre všetky regióny ...

Navyše je tam kód pre zľavu 10 Eur pri nákupe nad 40Eur, platný do 20.9.
Kód záleží od jazykovej mutácie - C250 (pre cz), AT10, DE10, SHOP,...
« Posledná zmena: 06. September 2016, 17:42:31 od papluh »

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #54 : 06. September 2016, 22:10:27 »
mne sa novy dizajn nepaci... je to menej prehladne... zas niekto vymysla zbytocnosti a vysledok je zmena k horsiemu, tak ako pri bricklinku.
namiesto dizajnovych somarin sa mali radsej zamerat na funkcne problemy - pravidelne zasekavanie sa objednavok, neustale automaticke prepinanie na US stranku, pripadne pravidelny nedostatok jasnych a vcasnych informacii o pripravovanych akciach, promo atd.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #55 : 06. September 2016, 22:56:39 »
Vzhľadom na to, že na mobilných zariadeniach je to asi o 200% lepšie ako predtým, tak predpokladám, že prerobenie na to bolo celou príčinou. A PC zas hrá druhé husle. :blank:

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #56 : 19. September 2016, 08:15:06 »
novy dizajn je v svojom zmysle rovnak neprehladny ako stary len tu oproti staremu pribudla nutnost si na novy zvyknut na stary neprehladny dizajn a navigaciu kde sa mi tu istu vec nepodarilo najst 2x som si zvykol a zvyknem si aj na novy.

Co ale naozaj chvalim je , ze konecne ma LEGO modernu architekturu stranky ktora ma bleskovu odozvu a zatial co stary shop mi trhal nactaval sa hodinu atd toto die bleskovo a mam pocit ze skripty vobec nezatazuju CPU proste kvalitna praca s kodom.

Na mobiloch nenakupujem dokonca ani nebrowsujem na nete aj ked mam Telefon co to hravo zvlada niet nad 24" .. :D :D :D

Ja kedze zijem na hraniciach s CZ mam tu vyhodu, ze si nechavam posielat LEGO k znamym v Hodonine.
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený GRIFFIN93

  • Príspevkov: 52
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #57 : 28. September 2016, 09:50:37 »
Ahojte, na nemeckom shope som zaregistroval pri 42056 Porsche stav "Ruckstand" ako "posledne kusy / zvysky" - pochopim to pri 42030 Volvo, ktore konci, ale pri novom Porsche mi to nedava zmysel - alebo to je len docasny nedostatok, kym nedodaju dalsie palety?



NEU
42056
Porsche 911 GT3 RS
299,99 €
RÜCKSTAND

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #58 : 28. September 2016, 09:58:36 »
Ahojte, na nemeckom shope som zaregistroval pri 42056 Porsche stav "Ruckstand" ako "posledne kusy / zvysky" - pochopim to pri 42030 Volvo, ktore konci, ale pri novom Porsche mi to nedava zmysel - alebo to je len docasny nedostatok, kym nedodaju dalsie palety?

je to nemecky ekvivalent anglickeho "backorder" a znamena to, ze to je len docasne nedostupne, akceptuju objednavky a hore mas napisane, ze do 10.10. to dodaju - tj inak povedane, ide o docasny nedostatok tovaru na sklade, kym dojdu dalsie zasoby, nie ze by to koncilo...

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #59 : 30. September 2016, 14:26:05 »
Mal som tu "česť" si dnes vyskusat novy dizajn SaH. Musim zial povedat, ze je to zmena k horsiemu:
- vizualne mi to pride menej prehladne ako predtym (nemyslim ze je to len otazka zvyku)
- nevie zoradovat sety podla ceny - nechapem cim to je, ale proste to nezoradi, mozno momentalny vypadok, lebo je to uplna trivialnost
- nevie prehladavat prierezovo cez vsetky kategorie napr podla ceny - napr ked cloveku chybaju 2-3 eura do postovneho zadara, tak je to utrpenie hladat
- uplne katastrofalne spravili prehlad objednavok - ked dokoncim objednavku, tak do par sekund ma to odhlasi, na hornej liste to vyzera ze som prihlaseny, ale neviem ist do objednavok, tak sa treba preklikavat cez vlastne konto a potom dat check objednavok - ale je nemozne napr cakat a updatovat zoznam objednavok priebezne - vzdy ma to vyhodi a musim sa tam dostavat naspat.

Aby som nebol len negativny, jedno plus som nasiel - uz si to konecne vie zapamatat kreditku z posledneho razu.

Celkovo ale mam z tej stranky velmi zly dojem, ak by napr sutazila s priemernymi slovenskymi web shopmi (ktore zbucha aj lepsi student), tak u mna prehrava na celej ciare. Uz to, ze clovek musi pracne hladat jednotlive veci, je hanba dizajnerov. Nechapem ze takato firma si nevie spravit poriadny web.

Este upozornim na jednu nastrahu - postovne je zadara od 55 eur, ale pozor - ak si naklikam objednavku napr za 60 eur a aplikujem zlavovy kod 10 eur, tak padnem na 50 eur a prihodi mi to postovne - kto si to nevsimne, moze ostat sklamany. Samozrejme, treba dat pozor na batovske cisla - tj 29,99 + 24,99 je len 54,98, a treba nieco dolozit na postovne zadara.