Autor Téma: LDD by TOME  (Prečítané 28364 krát)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LDD by TOME
« Odpoveď #75 : 11. Júl 2017, 17:01:59 »
Nie je to zle, ale dalo by sa to aj lepsie spravit. :P Rozhlas znizit, hradu dat cervene strechy...

Odhlásený TOME

  • Príspevkov: 377
Re: LDD by TOME
« Odpoveď #76 : 11. Júl 2017, 18:00:07 »
:o  (y) (y) (y) držím palce

Diky Juri  ;) uvidime ci sa postastii

Nie je to zle, ale dalo by sa to aj lepsie spravit. :P Rozhlas znizit, hradu dat cervene strechy...

dalo by sa pospekulovat este veru  ;) proporcie medzi stavbami trochu lietaju, moc sa s tym netrapim je to taka oddychovka, nedokazem tomu viac casu venovat. Mal som v plane este stihnut Reykjavik  a este nejaku fikciu, mozno sa podari narychlo. Ten ihlanovy diel v cervenej zatial nebol, nechcel som to fejkovat vo photoshope  ;)

Odhlásený TOME

  • Príspevkov: 377
Re: LDD by TOME
« Odpoveď #77 : 29. August 2017, 19:10:16 »
opat skusam stastie v Lego Rebrick sutazi  ;) Tentokrat je to AMG Petronas formula buducnosti, v mojom pripade na elektricky pohon s generatorom v boxoch a zazracne rychlom dobijanmi baterii pocas prezuvania pneumatik  ;D  ;D  8)

Odhlásený duroduro

  • Príspevkov: 248
Re: LDD by TOME
« Odpoveď #78 : 29. August 2017, 20:44:23 »
opat skusam stastie v Lego Rebrick sutazi  ;) Tentokrat je to AMG Petronas formula buducnosti, v mojom pripade na elektricky pohon s generatorom v boxoch a zazracne rychlom dobijanmi baterii pocas prezuvania pneumatik  ;D  ;D  8)
Na zazracne rychle dobijanie tam mas moc tenky drat....

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: LDD by TOME
« Odpoveď #79 : 30. August 2017, 07:34:29 »
Inac ked uz buducnost a je to formula, kde ide o cas, tak by nemalo byt to dobijanie bezdrotove? A ak uz drotove, tak by som ten kabel mozno skor umietsnil do tych zvihakov na ktore ich zdvihnu pri vymene kolies. Ten extra kabel vidim ako velke priestorove a casove riziko ;)

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: LDD by TOME
« Odpoveď #80 : 30. August 2017, 07:43:19 »
Ludia je tu jedno riesensie ktore vsetci prehliadame

TESLA COIL  8) 8)

Odhlásený TOME

  • Príspevkov: 377
Re: LDD by TOME
« Odpoveď #81 : 30. August 2017, 10:31:06 »
Inac ked uz buducnost a je to formula, kde ide o cas, tak by nemalo byt to dobijanie bezdrotove? A ak uz drotove, tak by som ten kabel mozno skor umietsnil do tych zvihakov na ktore ich zdvihnu pri vymene kolies. Ten extra kabel vidim ako velke priestorove a casove riziko ;)

asi v reale by sa to dalo sofistikovanejsie premyslet ako pises, ja som to ponal schematicky  ;)

Ludia je tu jedno riesensie ktore vsetci prehliadame

TESLA COIL  8) 8)



asi by ma diskvalifikovali keby premenujem F1 team na AMG TESLA COIL  ;D ale idea fajnova, no musel som tam zakomponovat aj daky spalovac nech si posmradkava v boxoch.

Odhlásený TOME

  • Príspevkov: 377
Re: LDD by TOME
« Odpoveď #82 : 23. September 2017, 16:00:06 »
tu na fore sa uz vyskytla 6wide Tatra 148 a urcite viem ze @KLF ma supernu 8 wide  ;) v 6wide mierke som ju tiez mal na TO-DO liste. @14miro14  ma navnadil, najma na otestovanie jeho fajneho riesenia napravy  ;). Tak takto dopadol moj LDD navrh, rozhodol som sa pre tu najklasickejsiu verziu sklapaca, moj dedo na takej jazdil  :) Dodnes mi otec opisuje ten moment ked ju dedo zacuval na dvor uplne novucicku! Predtym jazdil na 141 tahaci a vozil panely.

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 768
Re: LDD by TOME
« Odpoveď #83 : 23. September 2017, 16:15:26 »
Pekna tatrovka, asi u nas nebolo dieta, co sa na podobnej plastovej, vacsinou oranzovej, nevozil :)

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: LDD by TOME
« Odpoveď #84 : 23. September 2017, 20:41:29 »
Podarená tatrovka  (y) aj ju zrealizuješ ?

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LDD by TOME
« Odpoveď #85 : 23. September 2017, 22:21:49 »
Ta Skoda 1000 je tiez dobra! ;D ;D ;D

Odhlásený TOME

  • Príspevkov: 377
Re: LDD by TOME
« Odpoveď #86 : 27. September 2017, 22:00:34 »
Pekna tatrovka, asi u nas nebolo dieta, co sa na podobnej plastovej, vacsinou oranzovej, nevozil :)

diky  ;) no veru, to musel mat kazdy, i ked ja som mal oranzovu 815-tku  :D

Podarená tatrovka  (y) aj ju zrealizuješ ?

diky Budo, no asi ju postavim ked budem mat chvilku  ;) , i ked diely asi nezladim bez nakupu v jednej farbe, a ani ten windscreen nemam.

Ta Skoda 1000 je tiez dobra! ;D ;D ;D

 :D  ;D schvlane som ju nepopisal ze ci to niekomu udrie do oka, dik  :) trosku sice proporcne ulieta, ta strecha je kratka, je to jak dvoj -dverove coupe  :D ale nevychadzalo to, tak aspon v naznaku, hlavne je ze si to spoznal  ;)

Odhlásený TOME

  • Príspevkov: 377
Re: LDD by TOME
« Odpoveď #87 : 15. November 2017, 20:44:54 »
po dlhsej dobe pridavam nieco nove do LDD vlakna, konkretne poodhalenie najnovsieho projektu, takze render work in progress. Je to Scania hakovy nosic kontajnerov v mierke model team ku ktorej ma inspiroval http://c-mt.dk/instructions/models_truck.htm. Priznam sa jeho dostupne navody som si prekliklal. Vyborne ma vyriesene zatacanie kolies, zatial nic lepsie mi nenapadlo, dolezite je aby klb otacania kolesa bol co najviac na stred, co sa da zapustit pri starých model team diskoch, ale to je na samostatnu temu :D  Ma velmi zaujimave aj ostatne techniky no samotne stavanie je pre mna aj tak najlakavejsie z vlastnej hlavy. Cize zacal som kabinou a postupne sa to nabalovalo. Tu je vysledok rozpracovanosti zatial vo virtualnej podobe, ci to bude vsetko fungovat ukaze az realita, ambicia je vsetko RC okrem zdvihania tretej napravy, to sa mi podari snad aspon rucne  ;). Male vitazstvo ale je, ze technic battery box je uz v kabine  8) sedacky necakajte. Postrehy a rady vitane  ;)

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 768
Re: LDD by TOME
« Odpoveď #88 : 16. November 2017, 07:57:09 »
Mas to zatial paradne  (y) Paci sa mi tvar kabiny aj korby. Co sa tyka zatacania prednych kolies, typek to ma vyriesene dost podobne, ako ja na mojom roadsteri, akurat u mna boli limitujuce odlisne kolesa, takze su tam iste odlisnosti.

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: LDD by TOME
« Odpoveď #89 : 19. November 2017, 08:28:39 »
Kabina - super! , kontajner - super, proporčne ako celok - super!

Postrehy z mojej strany asi žiadne, vyzerá to byť hotové...max. doplníš palivovú nádrž na jednu stranu (ak ešte nieje), na druhú vzduchové...to vieš asi aj sám.
Škoda, že ten B-Box je taká velká mrda,  no čo už... ;D