Autor Téma: Hidden Side  (Prečítané 8380 krát)

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: Hidden Side
« Odpoveď #15 : 18. Február 2019, 15:24:56 »
ja toto cele nechapem....tu temu, ako celok....co je to vlastne? je to nejaka hra nejaky serial ci co?

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Hidden Side
« Odpoveď #16 : 19. Február 2019, 13:35:00 »
tiež to nechápem čo to má byť za blud

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: Hidden Side
« Odpoveď #17 : 19. Február 2019, 15:17:30 »
inak napr ten cmiter nie je az tak zle spraveny.....i ta restika sea food je pekna i ta lodka len je tam dost balastu okolo ako napr. to modre auto nezmyselne

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Hidden Side
« Odpoveď #18 : 19. Február 2019, 18:56:28 »
Skusim vysvetlit, ako to funguje (ako som to ja pochopil). Kupis si nejaky zo setov. Postavis si napr. uz spominany cmiter. Nainstalujes si patricnu apku k tymto setom. Apka obsahuje vsetky tieto sety. Natocis si set smerom k sebe a zamieris mobilom. Na displeji sa zobrazi silueta setu, ktora musi +- sediet s tvarom setu. Nasledne sa Ti na displeji zacnu objavovat kadejake strasidla, zacnu sa jednotlive casti toho setu na displeji hybat (napr. sochy) a bude Ta to vyzyvat na rozne cinnosti (napr. otocit sochou a pod.) Nasledne sa na displeji zasa nieco udeje a tak dokola.
Inak zrovna u toho cmitera si neviem predstavit nejaku hratelnost aj bez tej apky. Ako sa moze dieta hrat s cmiterom? Ako, my s brachom sme mali dost dobru fantaziu, stavali sme kadeco, ale cmiter nikdy. Celkovo tie sety su hrozne skarede a bez apky si neviem predstavit nejak sa s nimi ako dieta hrat. Nam sa v tej dobe ani Time Cruisers nepacili a toto je obdoba toho. Zas na druhej strane dnes by to bol pekny ulovok niekde v obchode. O0

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Hidden Side
« Odpoveď #19 : 19. Február 2019, 22:25:40 »
Presne toto mi napadlo to Time cruisers keď som toto videl, tiež som tomu neprišiel na chuť čo je to za zlepenec. A veru dnes to nájsť v obchode tak to kupujem :-)

Odhlásený sami2001

  • Príspevkov: 268
Re: Hidden Side
« Odpoveď #20 : 19. Február 2019, 22:31:58 »
Chalani ono to je vlastne super vec táto téma  ;D len to chce odstup času 20 rokov  ;D >:D

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: Hidden Side
« Odpoveď #21 : 20. Február 2019, 16:03:21 »
time cruisers si pamatam...profesor, chalan a opica akoze cestuju casom.....to bol podla mna uplny fail....neviem ci to vobec dakto si kupil....bolo to ako zmiesanie par setov, ktorym chyba mnoho dielov do jednej nesurodej hromady....

a k tym hidden side... no inak cim dalej sa na tie sety z hiddenu pozeram, tak sa mi aj zacinaju niektore pacit.....napr. ozaj sa ta lodka aj s tou restikou po odstraneni nejakeho toho balastu vcelku hodi k IDEAS rybarskemu domceku, no a ten cmiter zas napr. k hounted hauseu  >:D....a aj ta skola sa vcelku da a to pretvorenie na obludu je az by som povedal vcelku napadite....

ostatne sety mi uz vsak pridu uz prilis uletene ...

a na apku sa vy... >:D

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: Hidden Side
« Odpoveď #22 : 21. Február 2019, 21:20:22 »
Dost lidi v TV sleduje seriály o paranormálnu (třeba Tu straši- to je na CZ kabelovce v SK), a tohle je na stejné téma. Mně se to líbí...

Time cruisers byly fakt slepenec dílů z x témat. Tohle odpovídá těm seriálům. Strašidelných restaurací tam bylo už dost, loď duchů je třeba v horroru Mlha, strašidelné školy taky existujì... o hřbitovech nemluvè...
« Posledná zmena: 21. Február 2019, 21:25:23 od PC CZ »


Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Hidden Side
« Odpoveď #24 : 14. November 2019, 11:51:52 »
« Posledná zmena: 14. November 2019, 17:05:19 od KLF »

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Hidden Side
« Odpoveď #25 : 14. November 2019, 16:57:31 »
tak prvá séria mala aspoň zaujímavé veci ktoré sa s trochou snahy dali upraviť - loď, bufet, offorad auto a mototrike. dokonca aj lokomotíva, bus či škola mali nejaký základ ak budú v 50%.
Toto ? Tak lietadlo, ale nedávno sme mali 2 civilnejšie dvojplošníky.
Asi len maják, v 50% zobrať dva, odstrániť strašidelné veci a spojiť, aj väčšina zvyškou sa dá použiť v meste. A je to trocha iný typ ako white-red/dk red/pink pruhovaný variant...

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Hidden Side
« Odpoveď #26 : 16. November 2019, 13:21:59 »
Hidden side je pre mňa veľkým sklamaním. Druhá séria je ešte väčší grc ako prvá. Pritom vyborna téma, kopu moznosti, ale zvrzane prevedenie. Nechápem To, neboli limitovaní licenciou, mohli sa maximalne realizovať , ale nevyšli ani stavby, ani figy. Keď to porovnám s podobným monster fighters tak tam bol každý set lepší a aj figy, ktoré boli reálne známe potvory,  nie tito bezduchi duchovia (dobre spojenie). To aj mnohé figy z ninjago sú lepšie. A to ani neberem do uvahy že korunou monster série bol haunted house, za ktorym sa idu ludia zblaznit aj za 3x cenu.
Žiaľ vyzerá to na nosnú lego tému . A podľa druhej série to.vyzera ze sa vydali smerom ninjago psychotin...

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Hidden Side
« Odpoveď #27 : 17. November 2019, 16:54:07 »
Je nejaky dovod, preco to maju snad v kazdej predajni telekomu?

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: Hidden Side
« Odpoveď #28 : 17. November 2019, 17:37:32 »
Vieš si predstaviť lego set bez kvalitného paušálu?  :))

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: Hidden Side
« Odpoveď #29 : 17. November 2019, 23:15:03 »
Je nejaky dovod, preco to maju snad v kazdej predajni telekomu?

Kde si kúpiš to, na čom si pustíš tú appku? To je predsa jasné  C:-)