Autor Téma: Súťaž k 60. výročiu LEGO kocky  (Prečítané 9520 krát)

Odhlásený TOME

  • Príspevkov: 377
Re: Súťaž k 60. výročiu LEGO kocky
« Odpoveď #15 : 26. Marec 2018, 15:46:47 »
oooo super, tesim sa z druheho miesta, dakujem pekne vsetkym co hlasovali za kamion  (y)  ;) Gratulujem ostatnym umiestnenym a chvalim vsetkych co sa zapojili, skvela praca!  (y) ;)

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Súťaž k 60. výročiu LEGO kocky
« Odpoveď #16 : 26. Marec 2018, 18:01:52 »
Gratulujem víťazom!

S jedným hlasom sa ťažko vyberalo...

Kamion!!! ...bola u mňa jediná možná volba, nemohol som inak  ^-^

Nemocnica zaslúžená výhra!

Kosatka Willy...skákal skákal jak šialený,až ostal splasnutý jak vyfučaný madrac  ;D

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Súťaž k 60. výročiu LEGO kocky
« Odpoveď #17 : 26. Marec 2018, 22:01:58 »
Gratulujem víťazom ! (trošku i sebe  :) )  Ďakujem za každý hlas ! Som veľmi prekvapený ,že zrovna zmenšenina 744 sa dostala vôbec do prvej trojky . Nieje to práve najatraktívnejší set ,hlavne svojou farebnosťou (samozrejme ako pre koho  ;) )


Praetor , super si to postavil !!! Keď som to videl prvý krát , som si myslel že si niekto robí srandu a poslal fotku setu z katalógu  :) Až pri zväčšení je vidno ,že sa jedná o zmenšenú verziu 6380  (y)  :o  :oldman:

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Súťaž k 60. výročiu LEGO kocky
« Odpoveď #18 : 26. Marec 2018, 22:04:25 »
Gratulujem, pekné stavby ste postavili!

Odhlásený Juri

  • Príspevkov: 345
Re: Súťaž k 60. výročiu LEGO kocky
« Odpoveď #19 : 27. Marec 2018, 07:11:05 »
Gratulácia víťazom, vďaka za hlasy. U mňa kamión a nemocnica  (y)

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Re: Súťaž k 60. výročiu LEGO kocky
« Odpoveď #20 : 27. Marec 2018, 22:05:00 »
Tak v prvom rade sa chcem poďakovať všetkým čo hlasovali za dielo 8 ... Neveril som, že by som sa vedel umiestniť vôbec v prvej trojke... Za mňa bol asi top kamion, keďže o tom sete som vždy sníval, no nikdy ho nemohol ako malý mať...  ;) Pre nemocnicu som sa rozhodol preto, že to bol môj prvý Lego set, ktorý som v živote dostal od rodičov a bolo to presne na vianoce roku 1988 tj. prvý kontakt s Legom...  :oldman: V tom čase to bola taká tuzexová podpultovka... Pridávam ešte aj pohľad od zadu, ktorý bol tiež aj na krabici... Zaujímavé je, že diely ktoré mi z tohto setu ostali sú poškriabané a inak znehodnotené za tie roky čo som sa ja a všetci moji súrodenci s nimi hrali, no ani jeden nie je z boku prasknutý tak ako praskujú tie dnešné skoro nové diely...  >:D Vďaka ešte raz!