Autor Téma: LEGO predajna v Budapesti  (Prečítané 6710 krát)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
LEGO predajna v Budapesti
« : 16. August 2012, 23:03:50 »
14. septembra otvoria v Budapesti prvu oficialnu LEGO predajnu v Madarsku. Pri tejto prilezitosti bude v den otvorenia 10% zlava na vsetko a kazdy navstevnik dostane darcek. Prvych 100 zakaznikov si moze vybrat z regalov 5 roznych stavebnic zdarma! V predajni bude aj Pick a Brick atd. atd. atd.


Odhlásený mathy

  • Príspevkov: 34
Re: LEGO predajna v Budapesti
« Odpoveď #1 : 17. August 2012, 07:32:57 »
...už  sa neviem dočkať  :D

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: LEGO predajna v Budapesti
« Odpoveď #2 : 17. August 2012, 09:18:24 »
No kvoli 10% sa tam ist neoplati.

A k tym prvym 100 zakaznikom. Podla google translate ma prvych 100 zakaznikov, ktori nakupia nad 5000 forintov sancu zucastnit sa loterie a vitaz si moze vybrat jeden produkt z regalu.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LEGO predajna v Budapesti
« Odpoveď #3 : 17. August 2012, 10:03:41 »
Tak nevies, ake budu uvadzacie ceny. >:D Ale tak jasne, ze asi tam neoplati merat cesta kvoli tomu - ale ked je clovek pobliz, asi sa zajde pozriet. Predsalen, neviem o takejto oficialnej predajni nikde v okolitych krajinach. A je tam Pick-a-brick ! :)

Odhlásený mathy

  • Príspevkov: 34
Re: LEGO predajna v Budapesti
« Odpoveď #4 : 17. August 2012, 17:26:57 »
No ved ja kvoli tomu Pick-A-Brick  (y)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: LEGO predajna v Budapesti
« Odpoveď #5 : 17. August 2012, 19:42:26 »
a co je vlastne to pick a brick? to si mozem vybrat hocake bricky v urcitom objeme za urcenu cenu?

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LEGO predajna v Budapesti
« Odpoveď #6 : 17. August 2012, 19:58:52 »
Presne tak. Len nie hociake, ale take ake ponukaju. ;) Vacsinou to byva v LEGOLANDOCH.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: LEGO predajna v Budapesti
« Odpoveď #7 : 17. August 2012, 20:00:14 »
a oplati sa to cenovo v porovnani s bricklinkom?

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LEGO predajna v Budapesti
« Odpoveď #8 : 17. August 2012, 20:02:06 »
Niekto vravi ze ano, niekto ze moc nie. Asi ako co a v akom mnozstve. Ja som to este nevidel.

swiss villa

Re: LEGO predajna v Budapesti
« Odpoveď #9 : 22. August 2012, 13:50:24 »
Tak nevies, ake budu uvadzacie ceny. >:D Ale tak jasne, ze asi tam neoplati merat cesta kvoli tomu - ale ked je clovek pobliz, asi sa zajde pozriet. Predsalen, neviem o takejto oficialnej predajni nikde v okolitych krajinach. A je tam Pick-a-brick ! :)

V Nemecku je predajní Lego store snáď 10 v takých väčších mestách, najbližšia tuším v Mníchove

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: LEGO predajna v Budapesti
« Odpoveď #10 : 22. August 2012, 15:33:14 »
V Nemecku je predajní Lego store snáď 10 v takých väčších mestách, najbližšia tuším v Mníchove

Tak ale kde je Nemecko a kde Madarsko (a tym teraz myslim vzdialenost od slovenska, nie zivotnu uroven a pod.)  >:D

swiss villa

Re: LEGO predajna v Budapesti
« Odpoveď #11 : 22. August 2012, 15:41:54 »
A šak jasne. Ja sa Maďarska bojím, lebo neviem reč, aj keď je to tuto za rohom, mne to pripadá strašne vzdialené.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: LEGO predajna v Budapesti
« Odpoveď #12 : 08. Apríl 2013, 23:53:46 »
Bol som tam dnes kuknut. Ale SLABOTA. Maju tam LEN aktualne sety, a LEN bezne predavane, tj neboli tam ziadne pozostatky nedavno skoncenych setov ako maersk, piratskych lodi, atd atd, dokonca ani aktualne a malo dostupne sety tam neboli (monster haunted house). Jediny starsi set bol Tantive IV za cca 155 eur. Ceny o nicom - su to v podstate katalogove ceny + nieco naviac. Maju tam rozne lego prislusenstvo typu tasky, boxy na figy, ale fakt drahe. Zaujali ma halloween mini sety (zombie, duch, bosorka), spring sety, ale cenovo viac ako na BL. Boli aj viacere magnetky (POTC, heroes), ale boli predrazene, resp. typ ktory sa neda odlepit.
Co sa tyka vyberu dielikov, to som velmi neskumal, pri tych cenach co tam mali ma presla chut to riesit. Je tam tiez moznost poskladat si figa podla vlastneho vyberu za cenu cca 2 eura, ale co som tam namatkovo kukal, ziadne cenne prislusenstvo som nevidel (vacsinou to boli casti CMF figov, nic z rimana som nevidel).
Zaujimavostou bola ponuka neoficialneho prislusenstva figov (rozny arzenal zbrani a prilieb) - neviem ci je to v sulade s licenciou lego, ze to tam ponukaju. A pravdupovediac ani neviem aky mat na to nazor - moze to byt velmi uzitocne pre nejake zostavy armad, ALE - neni to predsa lego, tak mam z toho divny pocit, ci je kosher zneuctit lego takymito plastami...
Suma sumarum, neoplati sa tam chodit.
Neoplati sa tam teda ist.

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: LEGO predajna v Budapesti
« Odpoveď #13 : 09. Apríl 2013, 09:17:56 »
S tym neoficialnym prislusenstvom by som to nebral tak dramaticky. Ved to uz maju pomaly vsade, takze asi to TLG nevadi. Alebo vadi, ale nemozu s tym nic spravit ;)

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: LEGO predajna v Budapesti
« Odpoveď #14 : 09. Apríl 2013, 09:46:53 »
Tak ideme stanovať 12.-13.9. do Budapešti?