Autor Téma: Fandíme našim športovcom!  (Prečítané 87650 krát)

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #135 : 08. Máj 2016, 20:18:33 »
Jasnačka.  C:-) Včera pěkná romantika. Stavění Ferris wheel 10247 u Česko - Lotyšsko.   ^-^

Odhlásený Neymar

  • Príspevkov: 134
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #136 : 09. Máj 2016, 03:59:53 »
Jasné, že fandíme. Včera s Francúzmi, pekný zápas. Teraz keď porazíme Nemcov, štvťfinále už by nemalo ujsť.

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #137 : 09. Máj 2016, 07:58:37 »
No veď ako inak  (y) ...teda až na Matúša  >:D
 

asi tak   :P Ono uz zas ubehol rok ze sa hra znovu?  ;D ;D

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #138 : 09. Máj 2016, 09:49:01 »
No a uz som sa bal, ze tento rok na hokej vsetci se...te

Suhlasim, vcera s FRA sa mi to pacilo, chlapcom este chyba troska rozvahy a skusenosti, ale makaju a bojuju, tak snad sa im este podari dake body uhrat... len si myslim, ze vitazstvo nad GER nam stacit nebude, bude treba zostrelit aj BLR a mozno to poistit aj proti dakomu dalsiemu - USA perhaps?
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #139 : 09. Máj 2016, 11:11:45 »
No a uz som sa bal, ze tento rok na hokej vsetci se...te

Suhlasim, vcera s FRA sa mi to pacilo, chlapcom este chyba troska rozvahy a skusenosti, ale makaju a bojuju, tak snad sa im este podari dake body uhrat... len si myslim, ze vitazstvo nad GER nam stacit nebude, bude treba zostrelit aj BLR a mozno to poistit aj proti dakomu dalsiemu - USA perhaps?

Presne tak!!  (y) Nemcov a BLR musia, potom už len môžu, napr. ako vravíš, proti USA.

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #140 : 11. Máj 2016, 17:51:57 »
No páni....nejak sa nám to skomplikovalo :D

Odhlásený Anupew

  • Príspevkov: 367
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #141 : 11. Máj 2016, 19:59:27 »
Ja som to predpovedal uz mesiace pred, ze pojdu rychlo domov. Inak nehraju zle, len nejak zabudaju ze hokej sa hra v riadnom case 60 min a 3/3 ;D. A dost to konplikuje aj mlad v time. Su strasne psychicky nevyrovnany a rychlo sa tak zosyspu. Nuz chyba hecovac timu. :) Ja sa nejak extra sportu nevenujem ( vacsina mi pride strasne nudna a stereotypna). A k tomu ten slovenski sport/sporrovci maju tendenciu pravidelne sklamat a o sklamania nestojim ( deprimuju).
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.

Kuba

Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #142 : 11. Máj 2016, 20:29:34 »
A k tomu ten slovenski sport/sporrovci maju tendenciu pravidelne sklamat a o sklamania nestojim ( deprimuju).

Medajle jsou v každém sportu vždy jen tři. Takže jsi veliký pesimista. v některých sportech je i 30 místo velikánský úspěch.

Jinak je pravda, že Slovenský hokej už není to co bejval, ale to ani ten českej (letos ale zatím naši kluci válej).... Ale vždy když je mistrovství, nebo olympiáda, tak vždy fandím jak čechům tak slovákum a přeju všem co nejlepší umístění. Když hrajou spolu tak samozřejmě fandím čechům :)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #143 : 11. Máj 2016, 20:31:38 »
az na ojedinele vynimky (ZOH 2010, MS 2012) sa na nas hokej uz 10 rokov neda pozerat a je to trapenie... dokazeme postupit do playoff cca kazdy stvrty turnaj.... a aj tie vynimky uz koncia, tak ako koncia vsetci zo zlatej generacie... uz to bude len o tom zachranit sa a raz za 5-10 rokov sa nejako pretlacit do playoff a tam si zahrat sparring partnera nejakej velmoci.
Nema zmysel to sledovat - my starsi, co si pamatame spickove zapasy s velmocami, mame aspon spomienky - ale sledovat dramaticke zapasy s francuzmi, madarmi a danmi, to naozaj aktualnu mladu generaciu lutujem...

Odhlásený Anupew

  • Príspevkov: 367
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #144 : 11. Máj 2016, 21:25:20 »
Medajle jsou v každém sportu vždy jen tři. Takže jsi veliký pesimista. v některých sportech je i 30 místo velikánský úspěch.

Jinak je pravda, že Slovenský hokej už není to co bejval, ale to ani ten českej (letos ale zatím naši kluci válej).... Ale vždy když je mistrovství, nebo olympiáda, tak vždy fandím jak čechům tak slovákum a přeju všem co nejlepší umístění. Když hrajou spolu tak samozřejmě fandím čechům :)
Myslim tie nevyrovnane vykony vid priklad dneska ci vcerajska. Vyhravat 2/3 zapasu a nakoniec prehrat. Takto to je vsade ci uz tenis alebo biatlon. Vzdy sa crta solidny vysledok, lenze na koniec nic z toho.
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #145 : 12. Máj 2016, 20:16:30 »
Slováci, ještě neházejte flintu do žita.  ;D

Odhlásený Juri

  • Príspevkov: 345
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #146 : 12. Máj 2016, 22:00:40 »
jj nehadzeme....Kanadu vytrepeme, alebo ze by som to aj ja otocil??  :) Tak musia hrat so ctou aj ked to naposledy nedopadlo dobre, takze fandime dalej a drzime palce

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #147 : 13. Máj 2016, 00:23:06 »
chalanom drzim palce a fandit treba pri uspechu aj neuspechu :) nie vzdy a dari predstavte si ze fandite madarsku :) dufate ze uhrate aspon 1 remizu ... :D :D

inak neda mi ale musim povedat , ze nas tim potapa slaby clanok v branke ... zo vsetkeho su goly. Kazdy zapas sme nepriatela rozstrielali ale aj tak sme prehrali. A ked vidim tie goly no .. mozno treba zmenu v branke.
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený Artemis

  • Príspevkov: 217
  • Zberatel hlavne Castle
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #148 : 17. Máj 2016, 17:10:00 »
No, tak sme dohrali  >:(
O to viac ma to stve, lebo fakt som drzal palce a este aj pol dna volno som si zobral aby som to mohol kukat  >:(

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #149 : 17. Máj 2016, 18:07:00 »
Ja uz som tento rok hokej odignoroval :) aj tak nie som nmejak sportovy fanusik.