Autor Téma: SkiFi - Vault 68 (fallout sci-fi)  (Prečítané 563 krát)

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
SkiFi - Vault 68 (fallout sci-fi)
« : 21. Marec 2023, 10:47:59 »
Zdravim vospolok. Pridavam prvotnu skicu aj finalny render. Toto mam aj realne hotove a je to komplet identicke ako na renderi az na par uprav ktore som spravil po digitalnej verzii - ta pristavacia plocha je vlastne rampa na ktorej stoji velky mech :) (modifikovany overwatch bastion)

Vytvor sa da cely rozobrat a otvarat - interier nie je hotovy este. Toto je moj uplne posledny hotovy MOC. Mam este nejake magastavby - SCI-FI rozrobene (m:tron atd..).

Jedna sa o postapokalypticky bunker/dom. Obsahuje to cez 3000 brickov. Figurky su striekane (cierne brnco aj visor) a potlac custom. Finalnu a realne postavenu verziu musim oprasit a nafotim a pridam sem. ;)
Planujem k tomu dorobit aj trosku krajinky s radioaktivnym odpadom naokolo =)

Set som chcel priviezt aj do Trnavy ale manzelka uz nemala miesto na rukach :D
« Posledná zmena: 21. Marec 2023, 10:54:28 od SkiFi »
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený Frco

  • Príspevkov: 326
  • Lego hrady forever
    • LEGO hrady
Re: SkiFi - Vault 68 (fallout sci-fi)
« Odpoveď #1 : 21. Marec 2023, 11:09:22 »
Vyzerá to super.
Je to inšpirované z nejakej hry/filmu?

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: SkiFi - Vault 68 (fallout sci-fi)
« Odpoveď #2 : 21. Marec 2023, 12:45:41 »
Vyzerá to super.
Je to inšpirované z nejakej hry/filmu?

nie toto je moj styl uz roky ;) mozno aj skor nez boli take filmy a hry =) ale mam rad Fallout tematiku konkretne Fallout 2 a trosku aj cyberpunk vizualny styl a.k.a. bladerunner
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Re: SkiFi - Vault 68 (fallout sci-fi)
« Odpoveď #3 : 22. Marec 2023, 20:14:29 »
 (y) (y)  (y)

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 768
Re: SkiFi - Vault 68 (fallout sci-fi)
« Odpoveď #4 : 23. Marec 2023, 09:20:19 »
Vyzerá to parádne, členenie objektov, farebnosť, detaily, pekne si sa s tým vyhral  (y)
Trochu mi tam nepasuje ten M tron farebnosťou, je tam ako z iného sveta. Žiadalo by sa mi buď primiešať viac štýlov do celej koncepcie, alebo naopak to viac priblížiť štýlu budov.
Ale napriek tomu super MOC.

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: SkiFi - Vault 68 (fallout sci-fi)
« Odpoveď #5 : 23. Marec 2023, 15:32:23 »
Vyzerá to parádne, členenie objektov, farebnosť, detaily, pekne si sa s tým vyhral  (y)
Trochu mi tam nepasuje ten M tron farebnosťou, je tam ako z iného sveta. Žiadalo by sa mi buď primiešať viac štýlov do celej koncepcie, alebo naopak to viac priblížiť štýlu budov.
Ale napriek tomu super MOC.

Ahoj dakujem no a ten mtron k tomu setu nepasuje to iny model len som to dizajnoval spolu v jednom subore tak som ho len dal nad to nech sa aj on vyrenderuje :D k tomu Mocu je mech. Poopravujem nejake veci a dam realne foto.
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 768
Re: SkiFi - Vault 68 (fallout sci-fi)
« Odpoveď #6 : 23. Marec 2023, 18:44:24 »
Tak už tomu rozumiem, aj mi bolo divné, že by si to takto kombinoval, keď tá postapo scénka sama o sebe je štýlovo úplne bezchybná  :)