Autor Téma: Vystava Svaty Jur (7-10.9.2023)  (Prečítané 2119 krát)

Odhlásený walrus

  • Príspevkov: 38
Re: Vystava Svaty Jur
« Odpoveď #15 : 21. August 2023, 17:59:43 »
Ahojte,
rad by som zosumarizoval co bude mozne vystavit a kto by vystavoval aby sme to doladili priestorovo.
Za CVC je to Lego City mesto aktualne sme niekde 5x3 m. system statych ciest bez modularu, cisto s vyuzitim beznych Lego City setov.
Prosim odpovedou na tento koment mi poslite co dalej moze byt vystavene a priestorove poziadavky.

Dakujem.
Martin (z Jura)

Ja chystam westernove mestecko na 3x3 baseplaty, cize cca 77 x 77 cm, dufam, ze to nestroskota a zasielka z Lega stihne prist vcas.

Odhlásený Jammo

  • Príspevkov: 454
Re: Vystava Svaty Jur
« Odpoveď #16 : 22. August 2023, 07:13:42 »
môžem veľké Technic dodať


Odhlásený MatoZJura

  • Príspevkov: 21
Re: Vystava Svaty Jur
« Odpoveď #18 : 23. August 2023, 10:36:21 »
Ja môžem doniesť
- Creator autá - Mustang, 2x Fiat 500 (snád to nebude predvolebná agitácia  >:D >:D) , 911 Targa verziu, London Bus, VW Beetle, VW T1 Camper ... ešte mám v krabici ECTO-1, Camaro, Vespa
- Technic bager (PF), buldozér (PF), Volvo nakladač (PF), žltý autožeriav (na Sbrick tj treba app do mobilu), Unimog (manuálne), bielo modré lietadlo (manuálne)- tj buď staticky alebo s obsluhou aj na dialkové pri aktivitách
- Ideas knihu (verzia karkulka )
- Ideas bludisko - to by tiež mohlo byť zaujímavé na aktivity
- pár setov z čínskeho nového roku
- ... ani neviem čo ešte

Ahoj to by bolo super vies mi prosim ta zavolat 0903 059 728 na tie veci na aktivity by so msa ta chcel popytat.
Dik
Martin

Odhlásený MatoZJura

  • Príspevkov: 21
Re: Vystava Svaty Jur
« Odpoveď #19 : 23. August 2023, 10:37:37 »
Ja chystam westernove mestecko na 3x3 baseplaty, cize cca 77 x 77 cm, dufam, ze to nestroskota a zasielka z Lega stihne prist vcas.

Verim ze to vyjde to by bolo terno ten western.
Mame uz Piratov a Castle a toto na doplnenei by bola topka.

Odhlásený MatoZJura

  • Príspevkov: 21
Re: Vystava Svaty Jur
« Odpoveď #20 : 23. August 2023, 10:40:03 »
Ahoj, mozem dodat tieto veci:

TV Kamzik - https://mega.nz/folder/K5YUTQBB#mt762q9hNEiylJC2eq5HuQ

NASA raketoplán Discovery - https://www.lego.com/sk-sk/product/nasa-space-shuttle-discovery-10283

Lunárny modul NASA Apollo 11 - https://www.lego.com/sk-sk/product/nasa-apollo-11-lunar-lander-10266

NASA Apollo Saturn V - https://www.lego.com/en-sk/product/lego-nasa-apollo-saturn-v-92176

Wau s toho kamzika som odpadol to je mega.
Aj tie ostatne veci urcite doplnia vystavu.
Kontakt namna je 0903 059 728 dohodneme telefonicky detaily dodania na vystavu.
Vdaka.

Martin

Odhlásený MatoZJura

  • Príspevkov: 21
Re: Vystava Svaty Jur
« Odpoveď #21 : 23. August 2023, 10:41:17 »
môžem veľké Technic dodať

Technics zbierame co je k dispozicii a potom povyberame z toho zaujimave veci lebo uz sa toho technics nazbieralo hadam aj na samostatnu vystavu :D
Viete prosim konkretizovat co mozete vystavovat?

Martin

Odhlásený MatoZJura

  • Príspevkov: 21
Re: Vystava Svaty Jur
« Odpoveď #22 : 23. August 2023, 10:42:38 »
Tiez sa snazim nieco vytvorit, dufam, ze to na vystavu stihnem. Kazdopadne pomozem s instalaciami kto bude potrebovat.

S instalaciou bude treba pomoct to privitam mam zatial 3 ludi ale nas zabije skladanie toho Lebo City mesta.
M.

Odhlásený MatoZJura

  • Príspevkov: 21
Re: Vystava Svaty Jur
« Odpoveď #23 : 23. August 2023, 10:43:59 »
Môžem poskytnúť , len diela ktoré nie sú viazané na výstavu v Prievidzi .
Hlavné podmienky sú : Prevoz z Pezninka do Svätého Júra a naspäť
                                  Pomoc s manipuláciou/nosením ,niektoré debny sú "dvojchlapové"
                                  Na inštaláciu oboch diel potrebujem približne 3-4 hodiny

V odkazoch v prvom príspevku je i rozmer diel.
Pre obe diela mám i vlastné stoly ktorých výška je 72 cm

Hrad Modrý kameň

http://www.tatralug.sk/forum/index.php?topic=2065.0

Kláštor Hronský Beňadik

http://www.tatralug.sk/forum/index.php?topic=2585.0

Zdravim len si chcem overit ci ponuka tychto dvoch hradov plati na vystavu do Jura. Dakujem.

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Vystava Svaty Jur
« Odpoveď #24 : 23. August 2023, 23:13:16 »
Áno, ponuka stále platí .

Odhlásený walrus

  • Príspevkov: 38
Re: Vystava Svaty Jur
« Odpoveď #25 : 24. August 2023, 00:28:33 »
Verim ze to vyjde to by bolo terno ten western.
Mame uz Piratov a Castle a toto na doplnenei by bola topka.

Uz to mam z velkej casti hotove, len "dozdobit" a este mi ostava jedna budova na dokoncenie ale problem je, ze dieliky by mali prist asi koncom mesiaca, takze to bude velmi tesne a buduci tyzden tu nie som, ostanu mi len 2 dni pred vystavou na dokoncenie, resp. nejaku improvizaciu.
Nahodou niekto nemate odsledovane kolko trva kym pridu z Lega standardne dieliky od momentu, kedy boli odoslane?
Pripadne ak by niekto vedel pomoct s dielikmi v prilohe by bolo super.

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Vystava Svaty Jur
« Odpoveď #26 : 27. August 2023, 00:25:35 »
Vacsinu mam v PD, k dispozicii mam uz len par technicov co uz ponukol kazdy, potom elfov a zlakov z nexo. Keby nieco.

Odhlásený MatoZJura

  • Príspevkov: 21
Re: Vystava Svaty Jur
« Odpoveď #27 : 28. August 2023, 21:06:01 »
Vacsinu mam v PD, k dispozicii mam uz len par technicov co uz ponukol kazdy, potom elfov a zlakov z nexo. Keby nieco.
vdaka za info technics este davam dokopy coskoro dam vediet

Odhlásený MatoZJura

  • Príspevkov: 21
Re: Vystava Svaty Jur
« Odpoveď #28 : 03. September 2023, 17:40:48 »
Ja môžem doniesť
- Creator autá - Mustang, 2x Fiat 500 (snád to nebude predvolebná agitácia  >:D >:D) , 911 Targa verziu, London Bus, VW Beetle, VW T1 Camper ... ešte mám v krabici ECTO-1, Camaro, Vespa
- Technic bager (PF), buldozér (PF), Volvo nakladač (PF), žltý autožeriav (na Sbrick tj treba app do mobilu), Unimog (manuálne), bielo modré lietadlo (manuálne)- tj buď staticky alebo s obsluhou aj na dialkové pri aktivitách
- Ideas knihu (verzia karkulka )
- Ideas bludisko - to by tiež mohlo byť zaujímavé na aktivity
- pár setov z čínskeho nového roku
- ... ani neviem čo ešte

Ahoj pocitam som vsetkymi modeli od teba navozy kazdy den pondelok, utorok, streda od 17:00 do polnoci kedykolvek sa da prist ...

Odhlásený MatoZJura

  • Príspevkov: 21
Re: Vystava Svaty Jur
« Odpoveď #29 : 03. September 2023, 17:54:51 »
Ahojte TtraLugaci.
Tak vystava je predodvermi.
Vsetci co ste ponukli modely prosim napiste mi SMS na 0903/059728 co prinesiete a kedy viete prist.
Ja si takto spravim medzi Vami prehlad.
Ponukane Technics veci platia vsetky clovek co mal od nas z Jura vystavovat technics nakoniec vypadol poslali ho sluzobne mimo SK a modely mi nestihol nechat.

Navozy su kazdy den pondelok, utorok, streda od 17:00 do polnoci kedykolvek sa da prist ja som tam a stavam nase mesto.
Prosim ak viete alebo mate modely si oznacte najlepsie zospodu nejakou malou nalepkou s menom.

Prevoz mame dohodnuty na hrady, Lego hracie stoly z TT  priveze Juraj.
Potrebuje este niekto pomoct s prevozom?

Ak mozete a viete poslite mi aj cisla setov chcem k nejakym najzaujimavejsim modelom spravit nejake karticky.

CVC sa nachadza v objekte poziarnej zbrojnice vo Svatom Jure, ul. Horne predmestie 1
Do navigacie odporucam nahodit Palffyho kastiel v Jure a je to hned oproti nemu.

Pripajam plagat prosim rozsite medzi znamymi, vo firmach nech vie co najviac ludi.

Dakujem.
Vidime sa.