Autor Téma: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)  (Prečítané 96656 krát)

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #510 : 24. November 2023, 11:18:44 »
Presne...mailov o tom ako to vypukne chodilo neurekom a to co som dnes videl je uplne brutalne.. nielenze sety co nikto nechce, ale polovica z ponuky su plysaci. .v zivote by mi nenapadlo si kupit lego plysaka... to kto vymyslel ist do tohto? Ved lego znamena  pre ludi plastove kocky...ani plysak, ani drevene ci kovove prvky .. a tio daju do black fiday? . Ved to nikto nekupi ani v zlave...nehovoriac o tom, ze ked chces darcek musis kupit za 250e preco napr ten taxik nemohli dat ku kazdemu nakupu? Kolko ludi ma zaujem o marvel vezu? Len uzky okruh...proste sklamanie...a to som si chcel vybrat vsetky body na zlavu, co tam mam za tie roky nasetrene, lebo az na zopar setov, ktore sa daju kupit iba u nich tam nema vyznam kupovat
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený Frco

  • Príspevkov: 326
  • Lego hrady forever
    • LEGO hrady
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #511 : 24. November 2023, 14:17:57 »
A to sa im podarilo ešte vypredať aj tie zľavové kódy, ktoré sa dosť oplatia  :D

No v zľavách nebolo toho veľa zaujímavého, 40% boli na Avatar sety, ale tie asi nikto nechce, čo ma celkom prekvapuje, lebo sú pekné.

A ten Sivý Hrad čo sa dá vziať za 2400 (!) VIP bodov mi príde neskutočne odfláknutý. Mohli sa s tým vyhrať oveľa viac. Asi najhorší set, ktorý sa dá redeemnuť (uf to je slovo) za tie VIP body za posledné obdobie. Keď si to porovnám s tými Adventure Rides, tam každá jedna je fajn. Prečo tento hrad urobili také mini hovno? Príde mi to akokeby si povedali (a to aj pri Majisto GWPcku), že skrátka je to Castle a Castle zberatelia kúpia čokoľvek (čo je pravda), takže sa ani veľmi nemusíme snažiť.
« Posledná zmena: 24. November 2023, 14:24:38 od Frco »

Odhlásený swalko

  • Príspevkov: 118
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #512 : 24. November 2023, 16:41:41 »
Tie 5,- kupony so 75% zlavou boli v noci a myslim ze este aj o siestej rano, potom sa vypredali. Bol tam limit na max. 3 kupony, len som si nemal za ne co kupit. Majisto set je slaby, ale ano, je to v principe povinna jazda. Nemozu to vsak takto robit stale ... napr. Forestmanov mam niekolko kuskov a Majisto mi teda uplne staci jeden (bral som to ako sposob znizenia ceny pre ornithopteru).
« Posledná zmena: 24. November 2023, 16:47:07 od swalko »

Odhlásený Inst

  • Príspevkov: 357
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #513 : 24. November 2023, 17:48:24 »
Aké "vypredali sa"? :D
Limit bol 3 na účet. To je všetko, žiadne plošné vypredanie. Ak si kúpil tri, vyšedili sa a nemohol si kúpiť ďalšie.

Odhlásený swalko

  • Príspevkov: 118
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #514 : 24. November 2023, 17:53:50 »
Vypredali sa, ziadne som si nekupil.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #515 : 24. November 2023, 19:21:58 »
áno,poćet kupónov zľavnených je obmedzený. Jednoducho ak je 75% zľava z 5 Eur pre zákazníka tých 3,75 Eur tak po nejakých šialených násobeniach daňami, nákladmi,maržami, atď atď dostanú pre nich nejaké reálne číslo, dajme tomu 1,5 Eur. Ak si teda niekto povie že na tento typ proma mám rozpočet 30tis Eur tak delením dostane 2000 kupónov. A evidentne je to zložitejšie lebo z môjho pozorovania je rozdielny počet kupónov pre regióny/trhy a to aj v rámci EÚ.

Pre tých ktorí sa tým chcú baviť sa dá odsledovať komunikácia pri nahrávaní stránky. Napr na jedno PC čo som odnoci nevypol som mal neuložený text pár minút od polnoci, toto bol rakúsky región, vtedy ešte bolo 1161 kupónov. Podľa dát to vyzerá potom čo ich zabral, len sa divím že píše 4 a mám len 3  >:D

Citovať
{"category_name":"Voucher Single Use","category_cap_info":null,"current_quantity":1161,"date_end":{"day":27,"month":11,"year":2023},"date_start":{"day":23,"month":11,"year":2023},"freq_cap_info":{"num_redeemed_in_freq_period":0,"freq_cap":3},"id":558625,"img_url":"https:\/\/de-cdn.crowdtwist.com\/img\/v2\/6811122222333333d\/465\/465\/1\/image.png","is_digital_download":false,"is_ended":false,"is_featured":false,"is_locked":null,"is_one_of_a_kind":false,"is_sweepstake":false,"max_per_user":null,"minimum_level":null,"num_points":187,"num_points_entry":null,"num_redeemed_by_user":"4","show_as_locked":false,"title":"\u20ac 5 Discount \u2013 Now 75% off! (AT)","unlocked_by":null,"is_external":false,"group_id":52009}

Ten sivý hrad je divný že vyplytvali peniaze na potlač nanofigov a na zvyšok neostalo. A možno ani na dizajnéra a robil to nejaký stážista :D Ale to len tak provokujem,neviem, ale v minulosti nejaké GWP robil nejaký mladý chalan (ale vyzeralo to lepšie).
« Posledná zmena: 24. November 2023, 19:24:24 od papluh »

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #516 : 25. November 2023, 22:55:01 »
fascinuje ma, ze eshop co chronicky nezvlada akciove predaje, sa furt dokola pusta do nezmyslov typu zlavovy kupon v zlave, a skombinuj hentaky voucher s takym kuponom, a k tomu este uplatni vip body, ved uz na to treba studovat pomaly jadrovu fyziku... naco s tym traposia? ledva to zvladne skuseny afol, bezny clovek uplne bez sance, ten ani insiders system s bodmi nepochopi... len naseru ludi, ked sa minie kupon, co je v podstate len virtualna vec co sa nema preco minut. a ked mali vypocitane ze len X eur sa na to minie, tak nech to radsej rozlozia do zliav na konkretne sety, nech je to jasne a prehladne...
skoda casu sa s nimi babrat, nechcu nase prachy, tak ich dostane niekto iny - kym ludia bojovali s tymito traposinami na lego.com, tak ini predajcovia chrlili zlavu za zlavou a bez cirkusov s kuponmi...
korunu tomu dal fyzicky obchod vo viedni, kde na obed uz nebolo ani to malo, a len sa tam 4 predavaci znudene vypravali medzi sebou - dost hanba na black friday...

Odhlásený Frco

  • Príspevkov: 326
  • Lego hrady forever
    • LEGO hrady
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #517 : 26. November 2023, 18:34:02 »
Aké "vypredali sa"? :D
Limit bol 3 na účet. To je všetko, žiadne plošné vypredanie. Ak si kúpil tri, vyšedili sa a nemohol si kúpiť ďalšie.
praveze nie. Neusli sa kazdemu. Ja som sa poobede v piatok prihlasil a uz neboli  :D

mesje: hej, to mas pravdu, toto su take akcie a zlavy, ze vyslovene AFOL si to musi spisat na papier a zamyslat sa nad tym. Normalny rodic to podla mna vzda po par minutach zamyslania sa nad tym  :D

Odhlásený Inst

  • Príspevkov: 357
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #518 : 27. November 2023, 07:41:53 »
praveze nie. Neusli sa kazdemu. Ja som sa poobede v piatok prihlasil a uz neboli  :D
Mne sa ušli ešte po tom, ako ste sem napísali. že sa už minuli. Preto som sa divil. Až neskôr som si uvedomil, že ja nakupujem na rakúskom shop at home a vy pravdepodobne na slovenskom.
Takže beriem späť.