Autor Téma: STAR WARS  (Prečítané 166959 krát)

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: STAR WARS
« Odpoveď #240 : 06. Jún 2016, 16:51:00 »
Potvrdzujem cenu z alltoysu - 130 ja oči, je to dost na hentake nic moc
Mali radsej zacat predavat ten moj  >:D

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: STAR WARS
« Odpoveď #241 : 06. Jún 2016, 18:05:14 »
Potvrdzujem cenu z alltoysu - 130 ja oči, je to dost na hentake nic moc
Mali radsej zacat predavat ten moj  >:D

daj si na tu skatulu znacku, a najdes ju tam mozno aj o rok...
tie premrstene ceny najma SW a heroes nikto pricetny nezaplati... hento je aj kandidat na koncorocne zlavy. Mohli to dat rovno za normalnu cenu a ne z toho spravit leziak a potom to strelit za 50%...

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: STAR WARS
« Odpoveď #242 : 06. Jún 2016, 18:10:47 »
Jop, ceny novych SW su strasne a co je horsie ze to nekompenzuju aspon vecsim mnozstvom figov v tych hroznych stavbach (pre mna len zasobaren kociek). Akoze chcel som pozret na noveho Dengara v tom mensom sete co je z novej inhouse SW serialu ale 40 Eur WTF WTF. Pozeram akurat superheroes sety a tam su nadherne mensie jednoduche buildy vozidiel a kvantum figov.
35 Eur - 76048 Iron Skull Sub Attack - 4 paradne figy (ziadne blbe fillery typu battledroid)
35 Eur - Black Panther Pursuit - 3 figy + dzip + stihacka + motorka
20 Eur - Avengers Hydra Showdown - 3 figy !!! 2 auticka

Ten pomer figov a cenovej hladini je v SW uz totalne nenormalny, za plnu cenu sa snad uz nic neoplati kupovat.

@Mesie pozri si ceny Heroes a pocty zaujimavych figov v nich, uz zacinaju byt daleko vyhodnejsie ako SW

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: STAR WARS
« Odpoveď #243 : 29. Jún 2016, 23:27:53 »
Som zvedavý na ten UCS Snowspeeder. Čo vy na to? Ja si myslím, že to bude podobne ako s X-wingom - pár zmien (?vylepšení?), ale zmenu mierky asi veľmi nepocítime.

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: STAR WARS
« Odpoveď #244 : 30. Jún 2016, 09:26:29 »
Som zvedavý na ten UCS Snowspeeder. Čo vy na to? Ja si myslím, že to bude podobne ako s X-wingom - pár zmien (?vylepšení?), ale zmenu mierky asi veľmi nepocítime.

Keďže prvý nemám, tak na tento sa teším ;-)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: STAR WARS
« Odpoveď #245 : 30. Jún 2016, 10:35:24 »
Som zvedavý na ten UCS Snowspeeder. Čo vy na to? Ja si myslím, že to bude podobne ako s X-wingom - pár zmien (?vylepšení?), ale zmenu mierky asi veľmi nepocítime.

Ja som skor zvedavy na novu Death Star.
Snowspeeder sa mi nepozdava, ze by bol hoden UCS spracovania, a to dokonca druhy krat !!! Prijde mi ako mala tuctova lod, a rozhodne je viac strojov, co by si zasluzili UCS spracovanie - napr AT-AT, resp si viem predstavit ine stroje, ktore si omnoho viac zasluzia druhu ediciu - pride mi nepochopitelne, ze uprednostnia druhy snowspeeder pred super popularnym Falconom, pripadne ISD.

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: STAR WARS
« Odpoveď #246 : 30. Jún 2016, 16:03:22 »
Som zvedavý na ten UCS Snowspeeder. Čo vy na to? Ja si myslím, že to bude podobne ako s X-wingom - pár zmien (?vylepšení?), ale zmenu mierky asi veľmi nepocítime.

Tiez my to nejak moc zily netrha.
A ja taktiez cakam na zverejnenie info o novej DS hlavne kvoli figom. Povodnu DS nemam a je zbytocne ju zhanat kvoli uz obstaroynym figom.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: STAR WARS
« Odpoveď #247 : 30. Jún 2016, 16:18:07 »
Tiez my to nejak moc zily netrha.
A ja taktiez cakam na zverejnenie info o novej DS hlavne kvoli figom. Povodnu DS nemam a je zbytocne ju zhanat kvoli uz obstaroynym figom.

podla skusenosti a predpokladanych terminov vydania sa leaknute obrazky novej DS daju cakat tak behom 1-1,5 mesiaca, este predtym este pride Cinderella castle.
Ja dufam, ze pri novej DS nepojdu cestou playsetu na sposob Assault on Hoth, to by bola katastrofa, ak by to ponali napr ako vyrez DS a v nej tie fightery s X-wingami.
Ja dúfam, že to bude klasická DS - co najvacsia oplášťovaná gula, nieco ako spravili super star destroyer. Je tam síce velké riziko, že to bude posobit tuctovo (šedé plášte), ale z hladiska vernosti predlohe je to najlepsie riesenie.
Prípadne nech je to kombinacia predoslych DS - tj oplášťovaná gula, ale otváracia, kde vo vnútri by boli poschodia s figami, pripadne mikrofigami - tj decka sa dostatocne vyhraju a AFOLy budu mat verny model. Samozrejme by to zozralo ovela viac dielikov ako varianta 1, takze by to muselo byt celkovo mensie. Ale ten dopyt po velkych setoch je tak obrovsky a stale rastuci, ze by predavali ako teple parky aj model za 600 eur s 7-8000 dielikmi...
Pre mna by bolo najhorsie riesenie reedicia 10188 (kozmeticke zmeny + nove figy), kedze mne sa nepacila - posobila prilis detsky.

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: STAR WARS
« Odpoveď #248 : 30. Jún 2016, 16:35:40 »
Pre mna by bolo najhorsie riesenie reedicia 10188 (kozmeticke zmeny + nove figy), kedze mne sa nepacila - posobila prilis detsky.

to je ale ta najpravdepodobnejsia varianta a mozno tam daju nejake figy a miestnosti z RO aj OT. Alebo to moze byt cisto RO model.

Mozno by ju mohli predstavit na SW Clebration europe teraz za 15dni

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: STAR WARS
« Odpoveď #249 : 30. Jún 2016, 16:41:12 »
to je ale ta najpravdepodobnejsia varianta a mozno tam daju nejake figy a miestnosti z RO aj OT. Alebo to moze byt cisto RO model.

Mozno by ju mohli predstavit na SW Clebration europe teraz za 15dni

Zial asi mas pravdu... najma ked to prevzalo Disney, ti budu viac smerovat veci k detskosti / hratelnosti...
ale aj ked by to spravili takto, mohli by to aspon oplastovat - to neni tak vela dielikov naviac a ziska sa s tym ovela lepsia vystavitelnost...

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: STAR WARS
« Odpoveď #250 : 13. Júl 2016, 13:03:33 »
Vcera som cakal cely den na spravu o novej DS a nic sa nekonal. Uzivatel na EB asi kecal, som zvedavy ci dostane ban za to.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: STAR WARS
« Odpoveď #251 : 13. Júl 2016, 14:31:18 »
Vcera som cakal cely den na spravu o novej DS a nic sa nekonal. Uzivatel na EB asi kecal, som zvedavy ci dostane ban za to.

No kedze len 2 dni dozadu zverejnili fotky disney castle, ktory bude dostupny od polky augusta, tak fotky DS sa daju ocakavat cca o mesiac, kedze asi vjyde v priebehu septembra... tak sa asi este nacakas...

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: STAR WARS
« Odpoveď #252 : 13. Júl 2016, 15:06:02 »
No kedze len 2 dni dozadu zverejnili fotky disney castle, ktory bude dostupny od polky augusta, tak fotky DS sa daju ocakavat cca o mesiac, kedze asi vjyde v priebehu septembra... tak sa asi este nacakas...

neviem ci sledujes ten thread na EB o SW novinkach ale typek tam pisal v tom duchu ze ma pred sebou fotku figov a krabice a ze zajtra zverejni. Seci tam spekuluju ci je hodnoverny a ma tam aj nejaky incident ze mu niekto vraj ukradol identitu a pod. Skratka, znelo to ako keby fakt nieco mal a tak som zvedavy ci ho za take klamlive vyjadrenia moderatori nejak potrestaju.

A BTW od Piatku je SW Celebration con v Londine takze je mozne ze nejaku novinku zo SW Lega odprezentuju aj tam, tak ci to nebude ta nova DS.

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: STAR WARS
« Odpoveď #253 : 16. Júl 2016, 17:40:43 »
Thrawna dali do canonu cez Rebels a aj novu knihu - konecne bude v legu

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: STAR WARS
« Odpoveď #254 : 08. August 2016, 20:30:51 »
http: // starwarscollector.de / news / alle-bilder-der-lego-star-wars-rogue-one-sets

rychlo ak sa vam to da otvorit, postahujte si fotky novych RO setov dokial to nezrusia

pre moderatora: ked uz to bude toxicke, kludne zmazat prispevok :)

obrazky, momentaln na EUB fore v prislusnej sekcii, asi tiez nie na dlho :D