Autor Téma: LEGO Masters  (Prečítané 7764 krát)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: LEGO Masters
« Odpoveď #90 : 01. Júl 2022, 23:45:07 »
klobuk dole pred vsetkymi ucastnikmi, za tie casy co mali k dispozicii, postavili super diela... za 20 hodin davam velky ofiko model  :o, nie este nieco nove a velke vymyslat a pod stresom...
vitazi sa dali ocakavat, proti dvom profikom co maju za sebou tisice hodin stavieb bolo tazke sa presadit... ako som ocakaval, tie naucene rutiny sa prejavia, ked sa musi stavat rychlo a v strese... najma to finale prevalcovali, mozno to mohlo byt zaujimave, keby fungovala korytnacka aj draci - najma ked za vezu mal nadskok iny par, sa to mohlo prejavit pri porovnatelnych bodoch... to nechapem ako im ta veza vydrzala, klobuk dole ako to mali spevnene, staci ked som staval maxi duplo vezu a uz to proste na 2 metroch sa cele triaslo :-), na tu dlzku/vysku sa uz ta gravitacia a vola medzi dielikmi prejavuje vyrazne...
ako pise papluh, vitazi su de facto profici, takze pre nas co pozname ich diela napr z Lipna, sa to dalo cakat od zaciatku - ale mainstream to samozrejme netusil. aj tak bolo pre mna prekvapenim, ze to v niektorych kolach nevyhrali - na niektorych nevyspytatelnych technickych kolach z predoslych dielov, kde sa tie rozdiely trochu stierali, si mohli vylamat zuby... silne momenty mali ked schytali pri vlaciku moznost stavat hrad, tam sa tie hodiny castle stavieb ocakavane prejavili a potom finale, kde sa to naplno prejavilo... otazne je do akej miery im tiez mohlo v slabsich momentoch pomoct, ze ich hlavny porotca pozna z vystav a co vedia postavit...

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Re: LEGO Masters
« Odpoveď #91 : 16. Júl 2022, 15:15:02 »
Tak výklad uvoľnený pre novú kampaň a vyzerá že to má byť Super Mário...  ;)
Po presune som to porovnal s pyramídou Architecture, kapitolom a bielym domom, pyramídu som ale postavil v tan farbe...  >:D