Autor Téma: Battle of Hoth v3  (Prečítané 1698 krát)

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Battle of Hoth v3
« : 12. Máj 2014, 00:07:10 »
Sem supnem nejake info o pripravovanej 3tej verzii scenerie z boja o Hoth (vlastny namet - vedlajsi boj, nie ten o generatory)

Povodna v2 je tuna http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=539025

v3 bude mat ine/nove:
- zvecsenie o 32stud do oboch smerov
- nova este lepsia verzia snowspeedra, 5ks je uz na 98% poskladanych (4ks chybaju len drobnosti)
- zvecsena cast vnutornej zakladne medlabu a command centra (povodne bol len mini-medlab), vnuorna miestnost ma navyse velkost + 32*32 studs
- pridanie osvetlenia vnutornej zakladne - otazne je ci to pojde na batery box alebo trafo, musim zistit  co bude mozne z dlhodobejsieho hladiska
- ak cas dovoli chcel by som tam dat jedno AT-AT cca tak 2x vecsie ako original model, ak cas nedovoli tak dorobim aspoj 1-2 AT-ST nech to nemaju rebeli s 5 sowspeedrami moc lahke

Open points:
- napajanie osvetlenia
- AT-AT
- celkova velkost - ak bude AT-AT uvidim ci nebudem muset pridat este aspon nejaku plochu plane aby sa to tam cele voslo
- samolepky - na obrazovky, na pocitace asi nieco custom a mozno jednu kopiu origo snowspeeder set nalepiek
« Posledná zmena: 12. Máj 2014, 08:48:06 od MiKeL »

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Battle of Hoth v3
« Odpoveď #1 : 12. Máj 2014, 10:17:21 »
Cize ak som spravne pochopil, tak rozmery by mali byt cca 1 x 1 meter.

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Battle of Hoth v3
« Odpoveď #2 : 12. Máj 2014, 11:21:13 »
K tomu osvetleniu - ak to ma fungovat dlhodobejsie, tak je vhodnejsia volba trafo. Ako som sa niekde docital, tie PF ledky maju odber asi 1mA, cize pri baterkach, ktore maju 2700mAh by to malo teoreticky jednu ledku utiahnut napajat 2700hodin = cca 112 dni. Ak by ich tam bolo 10, tak uz sa to skrati na 11 dni, ak by to slo 8 hodin denne tak priblizne mesiac. Lenze to by bolo nutne poriesit zapinanie/vypinanie mimo vitriny a taktiez vymenu bateriek v pripade vybitia, co si neviem predstavit pri bboxe, takze skor trafo, kde staci vyviest kabel a vies to pohodlne zapinat/vypinat a nemusis sa obavat, ze sa vybiju baterky a ako ich vymenit.