Autor Téma: Matejove Domáce MOC-Y  (Prečítané 2214 krát)

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Matejove Domáce MOC-Y
« : 13. Február 2017, 20:36:51 »
Zdravím vospolok!!
Za posledný rok som začal dosť intenzívne stavať!!
Samozrejme sa nepovažujem za profi staviteľa... Preto poprosím menej kritiky stále sa učím zlepšovať sa!!
Vianocna scenka uz je rozobrata stavam trhovisko do mesta...
Najblizsich dnoch dam tu mozno viac fotiek. Ale cakaj tento rok dalsie stavby...
Dakujem za podporu ze mozem vystavovat na vystavach!!

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Matejove Domáce MOC-Y
« Odpoveď #1 : 13. Február 2017, 23:29:37 »
Ale musím pochváliť matejov pravopis :-)

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Re: Matejove Domáce MOC-Y
« Odpoveď #2 : 11. November 2017, 11:36:25 »
                                                                                         Progress2
Tento krát to bude znova vianočná/zimná téma.
1.Vianocne trhovisko
2.Zasnezeny cintorín
Použite dieliky:
Pick a Brick BL Freddy s-Bricks Bricksy Dino-Bricks BRICKLANDIA dieliky za odmenu za výstavu LUGBULK(2017)
Prečo progress2? Preto lebo som to raz už postavil, následne rozobral, ale postavil to iste ale vo vylepšenom stave.
Získal som ďalšie skúsenosti so stavaním.
Posúďte samy moje diela!
Foto KLF


Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Matejove Domáce MOC-Y
« Odpoveď #3 : 11. November 2017, 13:13:36 »
Matej, ocenujem ze sa snazis - za to (y)  Povedal som Ti to aj osobne, poviem aj tu - toto fakt nie je dielo, ktore by sme mali vystavovat takto solo. Mas to tam viacmenej protekcne. Nie je to nic, co by navstevnici obdivovali. Ten vianocny strom je strasny. Ked uz, tak to dat do mesta - tam sa to mozno strati - ale to by si zas nesmel mat na tej vyvysenej ploche. Takze Matej - zapracovat na strome, dat to na podlozky 32x32 a moze to ist do scenky Zimnej krajiny.

Odhlásený janicko

  • Príspevkov: 317
  • Petržalka
Re: Matejove Domáce MOC-Y
« Odpoveď #4 : 11. November 2017, 18:41:34 »
za snahu  (y) ocenujem napad ale uz to chce detaily!  vianocne trhy by si zasluzili vacsiu plochu, kludne 2x2 baseplates. zvysil by som pocet stankov, a hlavne nieco na tie pulty! pracliky klobasky butylky sladkosti  ovocie atd... rybari by mohli predavat aj ryby ;) a zvyslo by miesto aj na aj na vacsiu ponuku stromcekov. ked uz chces tilovat podlahu, vymysli zaujimavy vzor, pripada mi to ako podlaha v obchodaku... a potom uz iba doladit ten vianocny kaktus ;)
tesim sa na progresss 3
bye

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: Matejove Domáce MOC-Y
« Odpoveď #5 : 11. November 2017, 18:53:46 »
a potom uz iba doladit ten vianocny kaktus ;)

 :)) :)) :)) To si zabil.
Chvilu mi trvalo kym som uvedomil ze sa jedna o vianocny strom. Suhlasim s Renem ze toto dielo neni hodne solo vystavy.
Avsak snaha sa ceni, a kazdy nejak zacat musel a odrazit sa. Akurat nedavno mi Budo ukazoval jeho prvy vytvor ktory je len par rokov stary (stavba ako od  10rocneho dietata) a dnes pozrime sa na jeho TN hrad :-)
Takze Matejovi odporucam len stavat a stavat, skusat nove veci , stavebne techinky. pozerat si MOCy inych (aj z fotiek) a inspirovat sa. Muza pride sama, ked to najmenej ocakavas.

Inac temu Vianoc podporujem, sam sa chystam do nej coskoro pusit. Uz od vystavy v Trencine mam v hlave ulozene napady ktore teraz zacinam davat do LDD a dufam ze na rok zacnem realizovat  ;)

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Re: Matejove Domáce MOC-Y
« Odpoveď #6 : 12. November 2017, 10:16:35 »
Ďakujem za komentár! Ďakujem aj za ocenenia snahy!

Sólo to nemalo byt vystavené!! Malý tam byt vianočne sety, mala sa urobiť pekná dioráma, ale na mieste mi povedali že tam nebudú.
Chcel som na mieste k tým setom urobiť aj terén. Ináč by som to nedával na bricky!! Dal len na podložku a dal do mesta.

Strom sa nebude meniť. Je to podlá mojich predstav veľký ihličnatý strom, len ho umiestnim bokom nie do stredu a menej ozdob dám.
Strom si získal asi veľa mien.

Väčšia plocha do budúcnosti chcem urobiť Betlehem možno rozšíriť trhovisko. Len na Betlehem potrebujem ďalšie skúsenosti.

Detaily do budúcnosti pribudnú.

Predaj stromčekov priestor to je pre mňa vždy problém v budúcnosti to treba použiť dve podložky.

Predaj rýb ryby som objednal ale ešte stále neprišli :'(

Vzor podlahy no možno  do budúcnosti.

Stavanie tak zatiaľ to nie je na úplnej úrovni. Ale pokúšam sa aspoň niečo vždy postaviť!
Nechcem sa vyhovárať ako každý druhy Slovak že nemá dostatok dielikov času a finančných zdrojov...

Inspirácia určite sa inspirujem ostatnými staviteľmi.

Múza no mam jej dostatok len ešte väčšie projekty nejdem realizovať.
Je tam problém že toľko skúsenosti nemám, ani toľko dielikov.

Matt251 to som zvedavý na ten projekt. (y)