Autor Téma: "Poskladajme si Deň detí" - Bohdanovce nad Trnavou (31.5 - 1.6. 2014)  (Prečítané 12141 krát)

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
deticky si museli ten hrad normalne chytit jak nejaky monument .. som len ruky daval prec a to som tam prisiel az na zaver :D .. a ze date mi nejaku figurku? :D :D

mueheheheeeeee a najlepsie toho jazdca s cerveno ciernim xichtom s custom brnenim - odkial to vobec je ?
Nebol spatny tvoj hrat - sice je to skor lego styl nez realistickejsie vyzerajuce hradarske stavby ale aj tak celkom pekne prevedene. Len tam prosim dories take logicke detaily ze schodi musia byt tak maz 2 plate a ze vsade sa musi dat nejako dostat cez schody alebo rebrik a podobne. Inak prostredie (skaly, okolie, zelen a teren) a celkovy dojem boli fajn.

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
mueheheheeeeee a najlepsie toho jazdca s cerveno ciernim xichtom s custom brnenim - odkial to vobec je ?
Nebol spatny tvoj hrat - sice je to skor lego styl nez realistickejsie vyzerajuce hradarske stavby ale aj tak celkom pekne prevedene. Len tam prosim dories take logicke detaily ze schodi musia byt tak maz 2 plate a ze vsade sa musi dat nejako dostat cez schody alebo rebrik a podobne. Inak prostredie (skaly, okolie, zelen a teren) a celkovy dojem boli fajn.

rad by som to doriesil :D ono teoreticky sa takmer vsade dostat da su tam schodiky a ta jedna stena je otvaracia :) tam bola princezna jak sa maluje neviem ci to nietko odhalil .. casu malo casu malo sak cele vrchne poschodie som postavil pomali za den.

to brnenie je z Brickwariors - USA :) aj sekerka co ma .. mam ich viac takychroznych aj spartanske atd .. :)
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
tam bola princezna jak sa maluje neviem ci to nietko odhalil

Ja som to odhalil, ked si mi to sam odhalil  >:D

Odhlásený Aki

  • Príspevkov: 127
Nebol spatny tvoj hrat - sice je to skor lego styl nez realistickejsie vyzerajuce hradarske stavby ale aj tak celkom pekne prevedene.
To je ono. A já co mi to pořád připomíná? On je to vlastně hodně vylepšený/inspirovaný  >:D 6097.

Není to sice úplně můj šálek kávy, ale chápu že děti z toho museli být hodně nadšené. Takže proč ne? Super.

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
To je ono. A já co mi to pořád připomíná? On je to vlastně hodně vylepšený/inspirovaný  >:D 6097.

Není to sice úplně můj šálek kávy, ale chápu že děti z toho museli být hodně nadšené. Takže proč ne? Super.

no tak ja som na tom hrade minul komplet vsetku sedu co mam cize hrad bude pomalicky prechadzat upgradom ako budem dokupovat nove kosticky :) v ramci moznosti a dostupnych dielov :) vsetkeho mam este mrte lega ale uz nemam sedu a bez nej sa nedali niektore sekcie dobre stavat uz su tam plochy kedy som musel bricky stavat z tenkych plate :D to ani nechcem rozoberat radsej ... :D
taktiez som zsitil ze mam akutny nedostatok modrej, priesvitnej modrej a bielej a hlavne zelenej .. takze nasledujuce nakupy pojdu smerom zakladne kocky a plates v tychto farbach.
« Posledná zmena: 04. Jún 2014, 09:41:01 od Administrator »
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
... ako budem dokupovat nove kosticky :)

Skus dokupit miesto kostí, radsej LEGO kocky. :P

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
:D :D .. za dva dni idem do nemeckeho legolandu mozno nieco nahrabem aj tam :D
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
:D :D .. za dva dni idem do nemeckeho legolandu mozno nieco nahrabem aj tam :D

Cez leto sa tam tiez chystam. Tak daj potom dake info ako to tam je :D

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Cez leto sa tam tiez chystam. Tak daj potom dake info ako to tam je :D

je to moj prvy legoland vobec .. beriem zrkadlovku tak nieco pofotim ;)
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space