Autor Téma: "Poskladajme si Deň detí" - Bohdanovce nad Trnavou (31.5 - 1.6. 2014)  (Prečítané 12148 krát)

Odhlásený Jago

  • Príspevkov: 304
Po dohode s KLF pripravujem menšiu výstavu TatraLugu. Bude iba dvojdňová - víkendová, a nedeľa vychádza na deň detí. Dátum bol určený aj kvôli tomu, že miestny hasiči vtedy robia akciu pre deti, tak by sa to s tým viac-menej spojilo a deti by mali o to väčší zážitok.
Výstava sa bude konať v kultúrnom dome v Bohdanovciach nad Trnavou, ktoré sa nachádzajú 7 km od Trnavy (smer na Senicu).
Názov výstavy je zatiaľ pracovný.

Základom bude mesto s koľajiskom a letiskom. Mám okolo 40 baseplate ciest, 6 creator domov, policajnú a hasičskú stanicu - čiastočne upravené, stavebné stroje, nákladné autá, hasičské lode, lietadlá a vrtuľníky - celá zbierka na http://brickset.com/sets/ownedby-Jago
Nie je toho až tak veľa, preto by som Vás prosil o zapožičanie predovšetkým budov a domov, aby to aj ako mesto vyzeralo.
Vlaky mám len nové - 2x žltý nákladný, 7938 - osobný červený, Maersk a biely ICE a nejaké nákladné vagóny navyše.

Plánujem aj niečo z castle tematiky. Mám 2 hrady 7946 a jeden 7094 a ďalšie castle sety (http://brickset.com/sets/ownedby-Jago/theme-Castle), rytierov s korunou, kostlivcov, kingdoms rytierov a dračích rytierov + mix starších rytierov - z každého druhu okolo 28 kusov, takže by sa mohla aj nejaká bitka odohrať.

Tiež máme kopu dupla - vláčiky, ZOO, polícia, hasiči, lietadlá, autá, stavebné stroje, ... a z toho by bolo tiež niečo vytvorené.

Ak by Starhawk zapožičal Star Wars, tak aj túto tematiku by sme obsiahli. Nájdu sa u mňa aj piráti, ale tých nemám dostatok - ak by niekto mal, tak by to bolo super.

Napíšte prosím kto by bol ochotný čím prispieť. Viem si prísť pre to svojim autom a taktiež to potom priviesť naspäť.

Juro
« Posledná zmena: 28. Máj 2014, 08:57:09 od MiKeL »

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Cau.

To je tam tolko vystavnej plochy a hlavne zabezpecenej plochy ? Bo co bolo teraz naposledy pri Blave co organizoval Danny a Mishoku tak tam mali mesto uprostred ktore si strazili a herne stoli s kiloverom tuna zapozicane. A strazili to vpodstate dvaja ludia takze sa to dalo.

Nev iem ci sa bude dat ustrazit tolko stolov a modelov co popisujes pokial by to nebolo vo vytrinach.

Odhlásený Míla

  • Príspevkov: 227
  • Záchranný Útvar
Nebyla by nějaká fotka té policejní a hasičské stanice, pro přeshraniční kolegy ?

Odhlásený Jago

  • Príspevkov: 304
foto staníc bude neskôr, lebo ich musím ešte dokončiť - s aktuálnym stavom nie som spokojný.


Vystavená plocha bude ohradená šnúrou a budem tam celý čas robiť dozor.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Dake modely Ti urcite poskytnem - napr. hasicske Tatry, ked uz tam bude ten Den hasicov. ;)

Odhlásený Jago

  • Príspevkov: 304
akékoľvek hasičské sety aj MOCy uvítam - aj ja tie moje chcem ešte zväčšiť, tak snáď to stihnem

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Kedze chvilu po tom bude vystava v LC, tak uz budem mat co to postavene, takze dake domy mozem poskytnut.

Odhlásený kamil

  • Príspevkov: 416
Creator domy, city vozidla, 2 MOC motorove clny mozem poskytnut.

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Možem prispieť vlakovými súpravami, ako stacionárny model.A 6-wide autíčkami do city.Počítaš Jago i s hracími stolmi?

Odhlásený Jago

  • Príspevkov: 304
Kamil: potrebujeme hlavne domy, takže za každý jeden budeme vďačný.

Buďo: áno rátam aj so stolmi. Tvoje vlaky a autá by sme tiež zobrali.

Veľká časť mesta je od Misoku a vopred mu veľmi ďakujem za ochotu poskytnúť nám to všetko.

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Hlavne myslite na to, že 1.6. sa otvára výstava v Lučenci, ktorá je jednou z nosných výstav TatraLUGu, tak aby na ňu bolo dosť exponátov ;)

Odhlásený Izmael10

  • Príspevkov: 448
Hlavne myslite na to, že 1.6. sa otvára výstava v Lučenci, ktorá je jednou z nosných výstav TatraLUGu, tak aby na ňu bolo dosť exponátov ;)

Až 11.6.  ;)

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Až 11.6.  ;)

Sorry, jasné, myslel som, že otvárame na deň detí... Sedí vec  C:-)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Sorry, jasné, myslel som, že otvárame na deň detí... Sedí vec  C:-)

Povodne sme to tak chceli, kedze to by samozrejme pritiahlo veeeela navstevnikov, ale bude vtedy koncit vystava co bude pred nasou, takze sa to posunulo.

Odhlásený Jago

  • Príspevkov: 304
Budeme potrebovať aj veľa zelených baseplate ... každá jedna nám pomôže. Vedel by niekto poskytnúť?