Autor Téma: Všeobecné informácie o novinkách  (Prečítané 248485 krát)

Odhlásený Aki

  • Príspevkov: 127
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #75 : 02. Marec 2013, 08:44:06 »
Ved este ste ani obrazky nevideli a uz viete co sa vam bude pacit a co nie? ::)
Neřekl bych, že jde o to co se mu líbí za figurku, ale které téma ho zaujalo.
Mne např., krom barbara, zaujaly témata: vánoční elfík, válečník z Polynézie (na toho se opravdu těším) a strašák do zelí.  Počtem témat které mne zaujaly bych také řekl, že je to pod průměrem.
« Posledná zmena: 02. Marec 2013, 08:45:43 od Aki »

Odhlásený Morandi

  • Príspevkov: 146
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #76 : 08. Marec 2013, 18:49:59 »

Odhlásený leggina

  • Príspevkov: 73
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #77 : 08. Marec 2013, 20:02:40 »
79108 koč 50,-
79107 indiani 30,-
79110 strieborná baňa 80,-
79106 kavaléria 15,-
79109 Colby City 60,-
79111 železnica 100,-

Mne sa to zdá byť dosť drahé, mohli dať lacnejšie...alebo?




Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2029
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #78 : 08. Marec 2013, 20:37:44 »
Co im e.b.e ? Mal som zle tusenie, ze licencia to cenovo odpali, ale toto prehnali. Najma kociar, mestecko, kamenolom a osada nezodpovedaju cene. A to mestecko je cisty fail - chapem ze v beznych setoch davaju zadnu stenu volnu, ale toto je uz prilis a skor to uz vyzera ako filmova kulisa a nie domy. Jedine ta kavaleria je cenovo ok, bude nieco ako battlepack, akurat ten blbec v satke sa moze vyhodit. I ked stale mam pocit, ze stary western bol krajsi, vratane figov, co sa mi zda neuveritelne, vzhladom ze odvtedy ubehlo X rokov a pribudli nove bricky i postupy. Celkovo bolo lone ranger krok vedla a mali spravit klasicky western, ktory by vysiel lacnejsie a neboli by limitovani filmom. Lebo to moze skoncit neuspechom ako POTC.
« Posledná zmena: 09. Marec 2013, 07:31:42 od MiKeL »

Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #79 : 09. Marec 2013, 02:57:01 »
Zomieram od smiechu!! (že čo ti e.b.e???!!!)!!! Smejem sa ešte teraz! MESJE - SPRÁVAJ SA SLUŠNE!

Ale máš pravdu!

Ten koč je vrchol série. Panenská slečna v koči je dokonalá. Človek vydrží aj toho trapáka v maske. Ostatok je ako za trest! (môj názor, kamarát Morandi  8)).
« Posledná zmena: 09. Marec 2013, 07:32:19 od MiKeL »

Odhlásený frantoka

  • Príspevkov: 124
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #80 : 11. Marec 2013, 08:30:40 »
kavaleria je jasná voľba, ostatné ako povedal KLF je vec vkusu  ;)

Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #81 : 11. Marec 2013, 09:16:09 »
Musím uznať, že táto séria je pre mňa totálne rozporuplná. Na začiatku obrovské sklamanie. Teraz, keď sú vonku kvalitné obrázky, človek si to stále dookola prezerá a hľadá pozitíva, a z času na čas sa mu to aj páči. Myslím, že WESTERNová tématika je spolu s PIRATES naozaj niečo extra (veď komu už sa nepáčil Winnetou?!) Nemôžem, ale prekúsnuť tú stupidnú hlavu s maskou v každom jednom sete! Nieje síce nič jednoduchšie ako trapácku hlavu vymeniť za normálnu, ale potom zase sety ako zberateľské kúsky ztrácajú hodnotu (kedže chcem mať sety stopercentné)! Tak teda fakt neviem. Čo je ale veľmi pekné je už zmieňovaná "panna" z koča, a jednoznačne všetci traja indiáni - s vranou na hlave, šaman a starček v bani.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2029
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #82 : 11. Marec 2013, 12:26:15 »
Musím uznať, že táto séria je pre mňa totálne rozporuplná. Na začiatku obrovské sklamanie. Teraz, keď sú vonku kvalitné obrázky, človek si to stále dookola prezerá a hľadá pozitíva, a z času na čas sa mu to aj páči. Myslím, že WESTERNová tématika je spolu s PIRATES naozaj niečo extra (veď komu už sa nepáčil Winnetou?!) Nemôžem, ale prekúsnuť tú stupidnú hlavu s maskou v každom jednom sete! Nieje síce nič jednoduchšie ako trapácku hlavu vymeniť za normálnu, ale potom zase sety ako zberateľské kúsky ztrácajú hodnotu (kedže chcem mať sety stopercentné)! Tak teda fakt neviem. Čo je ale veľmi pekné je už zmieňovaná "panna" z koča, a jednoznačne všetci traja indiáni - s vranou na hlave, šaman a starček v bani.

Pre mna je to jasne - ja na uplne sety kaslem - najma pri takychto rozporuplnych seriach - a to naj z tejto serie si pospajam s niektorymi starymi westernami do peknej dioramy. Z tejto serie berem kociar, jednotlive figy a mozno vlak. Ostatne nezajem. A tajne dufam, ze chlapik co neuspel s western townom v ramci CUUSOO, poskytne na nete instrukcie k svojmu veldielu, tak ze by sa to dalo postavit z nazbieranych dielikov.

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1081
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #83 : 11. Marec 2013, 12:44:10 »
Ja takéto série riešim len Promo setmi. Veľké sety mať ani nemusím, hoc téma Western má niečo do seba...
Podobne som riešil napríklad Toy Story, HP, POTC a niektoré ďalšie - polybagy a tými z danej série končím :P

Odhlásený Morandi

  • Príspevkov: 146
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #84 : 11. Marec 2013, 13:10:08 »
Podla mna je ta seria uplne v pohode. Je robena podla filmu, tak chlapik masku mat musi aj v Legu. Keby robili sety Zora Pomstitela, tiez ho maju spravit bez jeho charakteristickej masky? Batman a Spiderman maju tiez na hlave masky. Batman iba na ociach, podobne ako Lone Ranger. Nechapem co je zle na maske, ked ju skutocny hrdina tiez ma? Ja si planujem kupit asi vacsinu z tejto serie. Bude to pekne rozsirenie Wild Westu.

Odhlásený leggina

  • Príspevkov: 73
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #85 : 11. Marec 2013, 15:00:38 »
Keď už toľko o tom rozprávame, takto to vyzerá v katalógu, venovali tomu zatiaľ jednu stranu

Odhlásený Anatyt

  • Príspevkov: 140
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #86 : 11. Marec 2013, 15:03:54 »
Tak vzhladom na pocet setov to na viac stran ani nie je. A nac plytvat priestorom? O0

Odhlásený leggina

  • Príspevkov: 73
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #87 : 11. Marec 2013, 15:10:49 »
Tak o tom potom, oni vedia niekedy 2 sety rozvláčiť na 2 strany...ide o to, že to bude až od mája, a toto je katalóg na prvý polrok, takže to len tak informačne...

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2029
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #88 : 11. Marec 2013, 15:41:40 »
a ta dementna Chima je na 7 ci 8 stran  ;D ? Podla reklam a propagacie ma byt Chima minimalne seria desatrocia, a pritom je to grc storocia.
« Posledná zmena: 11. Marec 2013, 15:43:18 od mesje »

Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #89 : 11. Marec 2013, 17:09:33 »
...ma byt Chima minimalne seria desatrocia, a pritom je to grc storocia.
;D ;D ;D ;D