Autor Téma: SuperHeroes (DC, Marvel)  (Prečítané 55303 krát)

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: SuperHeroes (DC, Marvel)
« Odpoveď #45 : 16. Február 2016, 20:03:38 »
Viem, že už asi píšem trošku neskoro do sekcie Novinky, ale toto ma dosť prekvapilo, že vidím až teraz:



Každopádne chápem, že je to skôr exkluzivita, než klasický set, ale i tak...

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: SuperHeroes (DC, Marvel)
« Odpoveď #46 : 16. Február 2016, 23:17:54 »
To bola súťaž pri nákupe z LEGO shopu v 2015tom.
Ono sa to dá komplet vyskladať, s príchodom Technic Dragstera padli ceny Tumbler pneumatik o niečo. Ďalšia drahšia položka sú tie bionicle pearl gray časti, ale ak máš štastie tak nájdeš ešte v obchodoch sety z ktorých boli.

Odhlásený elerond

  • Príspevkov: 81
Re: SuperHeroes (DC, Marvel)
« Odpoveď #47 : 27. Február 2016, 08:26:24 »

Odhlásený Iron man

  • Príspevkov: 38
Re: SuperHeroes (DC, Marvel)
« Odpoveď #48 : 05. Jún 2016, 22:01:21 »
Konečne som mal trochu času, tak som sem nazháňal fotky s pripravovaných lego Marvel sad, možno ste ich už niektorý videli, a možno niekoho potešia ako mňa. Prvé sú na motív seriálu Dokonalý Spider - man a to sú: prvá je 76057 bytka na moste.

Odhlásený Iron man

  • Príspevkov: 38
Re: SuperHeroes (DC, Marvel)
« Odpoveď #49 : 05. Jún 2016, 22:01:47 »
Druha je 76058 Ghost Rider tím.

Odhlásený Iron man

  • Príspevkov: 38
Re: SuperHeroes (DC, Marvel)
« Odpoveď #50 : 05. Jún 2016, 22:02:42 »
Tretia je 76059 Dr Octavius.

Odhlásený Iron man

  • Príspevkov: 38
Re: SuperHeroes (DC, Marvel)
« Odpoveď #51 : 05. Jún 2016, 22:03:13 »
Ďalšia sadá je 76067 a to je z Kapitána Ameriky Občianskej Vojny 4 set.

Odhlásený Iron man

  • Príspevkov: 38
Re: SuperHeroes (DC, Marvel)
« Odpoveď #52 : 05. Jún 2016, 22:03:29 »
Doktor Strange som vypátral len číslo, údajné ma byt 76060.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: SuperHeroes (DC, Marvel)
« Odpoveď #53 : 07. Jún 2016, 00:44:40 »
Tu je ževraj prvý obrázok k Dr. Strange
 

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: SuperHeroes (DC, Marvel)
« Odpoveď #54 : 07. Jún 2016, 09:14:03 »
mne tato tema kompletne unika... a by ma zaujimalo kto to na Slovensku kupuje, lebo toho chrlia rocne snad 30 setov, a vzhladom na licenciu je to brutalne predrazene, ze to stoji bezne aj 2x viac ako porovnatelne velky set city... ledva to mizne z regalov po 50% zlave...

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: SuperHeroes (DC, Marvel)
« Odpoveď #55 : 07. Jún 2016, 09:39:16 »
mne tato tema kompletne unika... a by ma zaujimalo kto to na Slovensku kupuje, lebo toho chrlia rocne snad 30 setov, a vzhladom na licenciu je to brutalne predrazene, ze to stoji bezne aj 2x viac ako porovnatelne velky set city... ledva to mizne z regalov po 50% zlave...

Presne toto som chcel napísať. Ja osobne som si zohnal len pár, pre mňa ikonických, hrdinov - spiderman, superman, batman, ironman, a tu moje zberateľstvo tejto tematiky skončilo.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: SuperHeroes (DC, Marvel)
« Odpoveď #56 : 07. Jún 2016, 10:21:52 »
No superheroes ešte nie sú s licenčnou cenou tak zle ako SW. Občas je tam set, ktorý je aj celkom slušný za tú cenu.
Ono také Tesco ich v podstate vôbec nenaskladňuje, Pompo ich má v poličke s mixom ostatných tém (Minecraft atď) ani nie o veľkosti Technic, drak bere všetko ale tiež toho nemá moc a Alltoys netuším. Takže predajcovia si to aj uvedomujú.
Ale z Pompa mizli už pri 30% zľavách, som si vravel, že počkám aj na 50 a boli fuč.

Napríklad 35E vs 35E u City a 40E u SW


Odhlásený juraj

  • Príspevkov: 234
Re: SuperHeroes (DC, Marvel)
« Odpoveď #57 : 07. Jún 2016, 10:32:20 »
To je pravda, ale doteraz sa niektore figy opakovali a DC/ Marvel univerza su obrovske. Ja tiez NEMUSIM spidermana, ale ti jeho protivnici su super. Rhino, Scorpio, Vulture, Kingpin, Venom, Lizard a teraz ten lovec ... Doteraz ich nerobili. Alebo iba niektorych.

Ved len Xmani maju tolko charakterov a vyslo ich 6. Osobne z DC univerza mi nechyba ziadny Batmanov protivnik, skor Ine hlavne postavy, ktore maju za sebou vlastny komiks.

Toto su nekonecne temy.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: SuperHeroes (DC, Marvel)
« Odpoveď #58 : 07. Jún 2016, 10:41:40 »
No superheroes ešte nie sú s licenčnou cenou tak zle ako SW. Občas je tam set, ktorý je aj celkom slušný za tú cenu.
Ono také Tesco ich v podstate vôbec nenaskladňuje, Pompo ich má v poličke s mixom ostatných tém (Minecraft atď) ani nie o veľkosti Technic, drak bere všetko ale tiež toho nemá moc a Alltoys netuším. Takže predajcovia si to aj uvedomujú.
Ale z Pompa mizli už pri 30% zľavách, som si vravel, že počkám aj na 50 a boli fuč.


neviem, mne sa pravidelne stalo, ze aj po 50% zlave cumim na ten set a nevidim dovod ho kupit. Predrazene je to podobne ako SW, proste dvojnasobne. To plati pri tych setoch v rozmedzi 30-100 eur, tam proste predajna cena vobec nezodpoveda hodnote "matrosu". Pri velkych setoch sa to trochu zmiernuje... aj tie figy - podla mna bezne slovenske decko pozna zakladnu sadu hrdinov ako spiderman, superman, ironman, batman, ale tie ostatne desiatky a desiatky postav, to sa mi nechce verit, ze poznaju... to asi frci primarne pre americky trh...
ja mam pocit, ze su tym hrackarstva zahltene... uplne bezne vidim 2 regale s heroes, 3-4 s SW (z toho 80% su leziaky, ktore nikto nechce), a casto odignoruju napr piratov, castle a pod. Nehovoriac o totalnej ignorancii winter setov, Ideas a pod. Toto proste nepochopim. Urcite by sa lepsie predal santa workshop, ako za tu cenu psychoraketa s divnymi tipkami...
Mne sa zda prehnana uz aj samotna predloha tychto setov - este ironman usiel, batman tiez by sa dal, ale superman otacajuci zemegulou, ci tipek s kladivom a stitom, omg, a este dali batman vs. superman. To mi uz pride ako Votrelec vs. Karkulka, alebo Darth Vader vs. Rambo...

Odhlásený juraj

  • Príspevkov: 234
Re: SuperHeroes (DC, Marvel)
« Odpoveď #59 : 07. Jún 2016, 10:55:06 »
Ale hladaj problem v marketingu.

To ze vydavatelstva hladaju zapletky, aby mohli vydavat stale nove pribehy je dobre. Superman vs Batman alebo Civil War odzrkadluju problem daneho univerza.
Nieco ako Luke som tvoj otec, alebo Order 66.
To, ze to Lego preberie, lebo je to prave v kurze je problem Lega.