Najnovšie príspevky

Strany: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Cudzie výstavy / Re: Kockanapok Szombathely 24 - 25 februar
« Posledný príspevok od matej 20. Február 2024, 15:25:58 »
Mne je to predbezne jedno, zatial bude ako povie Duro a Budo.
Ja viem byť v BA na hlavnej vlakovej stanici o 10:05 ak nebude meškať vlak skôr mi to veľmi nepasuje čo sa týka spojenia do BA navrhujem teda stretnutie okolo 10:30 v Bratislave.
22
Off topic / AC DC
« Posledný príspevok od legoholik 20. Február 2024, 12:13:42 »
čaute všetci,

nakoľko si našu záveternú časť vesmíru konečne všimli vyspelé civilizácie táto téma si tu určite zaslúži mať zastúpenie  >:D . Koncert tisícročia  >:D, aký tu nikdy nebol a už asi nikdy nebude z jednoduchého dôvodu a tým je, že z kapiel ich rangu už nemá takmer kto prísť. Jedna z posledných možností vôbec vidieť ešte AC DC na živo. Musím sa pochváliť, že napriek obrovským ťažkostiam sa mi podarilo zohnať dva lístky. Najprv som bol asi 19 ty tisíci v poradí potom padal server a nakoniec o 11.30 hod v piatok t.j. hodinu a pol o spustení predaja som osobne v predajni portálu ešte uchmatol takmer posledné dva lístky na tribúnu A. Už bolo voľné len státie a to navyše státie v najbližšej zóne k pódiu už boli fuč. je to môj dávny sen. Slintajúc som na internete pozeral legendárne koncerty AC DC a Guns and Roases a predstavoval som si ako v tom stotisícovom dave z plného hrdla rewem Highway to Hell  >:D, Hell Bells >:D, Back in Black >:D, thunderstruck >:D, Whole lotta Rosie >:D a ďalšie....ak dožijem hádam sa mi sen splní >:D  >:D  >:D

Ide ešte niekto?
23
Off topic / Re: Hry
« Posledný príspevok od Paliason 19. Február 2024, 18:29:57 »
Chalani, z tej kvalifikácie si nerobte ťažkú hlavu. Prešiel som ju podobne ako vy, s velkými problémami. Najskor s osobnými autami pokus asi 10x a nebola šanca sa udržať na čele. Protivníci idú jak blázni na plný plyn bez chyby. Stačilo, že do mňa vrazil niekto v rýchlosti ,hned som letel šmykom na prvý kameň/strom a bol som vybavený. Dal som potom kamióny a rovnako bez šance :))

To je proste tak naschval spravené, že neni šanca vyhrať. Tá trať je ešte aj velmi náročná, urobená ako okruh, časté ostré zatáčky, klesania stúpania. Ja som došiel tiež nakoniec asi tak max šiesty/siedmy a už som to nechal tak.

Ale skutočná hra začina až potom. Sa ti otvorí velká mapa a tam si vyberáš už konkrétne závody s etapami. A tam už sú tie etapy také, aké by v dakar-hre mali byť. A tam už vyhrávam úplne bez problémov (hrám zatial najviac kamióny).

Treba dať tomu šancu. Mne trvalo si zvyknúť aj na ten jazdný model.

Obtiažnosť v hre je odstupňovaná do troch režimov: SPORT, PROFESIONAL a SIMULATION. Doporučujem na úvod ten arkádový SPORT. V ňom netreba sledovať navigáciu, zobrazuje checkpointy kam ísť. V PROFI móde už treba čitať aj navigáciu, žiadne šípočky pre blbých už neukazuje. A SIMULATION sa odomyká až na 25-tom leveli, čo trvá tak 8-10 hodín hrania.
24
Cudzie výstavy / Re: Kockanapok Szombathely 24 - 25 februar
« Posledný príspevok od walrus 19. Február 2024, 17:13:07 »
Odchod z BA by bol kedy (čas) a kde? Ak by bol odchod v správnom čase pridal by som sa.  :)

Mne je to predbezne jedno, zatial bude ako povie Duro a Budo.
25
Prebiehajúce a plánované výstavy / Re: Výstava kostek Bruntál
« Posledný príspevok od matej 19. Február 2024, 16:38:34 »
Určitě, nebude problém krabice vzít  ;)
Okej, budem vystavovať hasičke auta, nemocnicu a vlaky. Miesta zaberiem na dve až tri lavice.  :)
Pridá sa ešte niekto zo slovenská k výstave?
26
Cudzie výstavy / Re: Kockanapok Szombathely 24 - 25 februar
« Posledný príspevok od matej 19. Február 2024, 16:33:13 »
Odchod z BA by bol kedy (čas) a kde? Ak by bol odchod v správnom čase pridal by som sa.  :)
27
Off topic / Re: Hry
« Posledný príspevok od papluh 19. Február 2024, 16:19:17 »
Ak ťa to poteší tak som tomu tiež venoval pár minút. Intro bolo ešte fajn ale prvé kolo kvalifikácie som ani na 3x nedokončil do 8. miesta či kolko bolo treba. Možno to chce niečo analógové na ovládanie a nie klávesnicu. Alebo si dám kamióny :D
28
Prebiehajúce a plánované výstavy / Re: Výstava TatraLUG Trnava 2024
« Posledný príspevok od jayor 19. Február 2024, 14:26:36 »
Ja by som potreboval cca 2m-2,5m na sirku a hlbka jedneho stola v pohode, ninjago city moc plus draky na podstavcoch
29
Off topic / Re: Hry
« Posledný príspevok od muffin 19. Február 2024, 07:56:34 »
Tak som sa ulakomil, keď je to zadarmo :)
Ale asi to nie je pre mňa, ako je to pekné, prostredie aj autá vyzerajú super, fyzika tiež funguje, akurát ja som na to nejaký ľavý, kvalifikáciu sa buď vytrepem, alebo som pomalý, alebo, keď už to celkom pekne zvládam, niekto ma ťukne zozadu a už to ide :) Prípadne sa celkom nezmyselne začne otáčať pohľad kamery, kým nestratím celkom orientáciu a nezídem niekde z trasy.
30
Cudzie výstavy / Re: Kockanapok Szombathely 24 - 25 februar
« Posledný príspevok od walrus 17. Február 2024, 18:00:42 »
Pridam sa , ak je volne miesto  ;)

To sme zatial traja.
Strany: 1 2 [3] 4 5 ... 10