Autor Téma: Nexo Knights  (Prečítané 33202 krát)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #15 : 09. Október 2015, 13:30:43 »
No tak prrrr Palo! Na Classic Space mi nesahaj! C:-) Ja Ti vysvetlim rozdiel medzi trebars Classic Space a tym co sa prodkujue dnes. Na obrazku ktory si sem dal vidis vesmirneho robota z buducnosti (nieco, ako Tvoj Mercedes >:D) na nejakej planete/mesiaci vo vesmire a regularnych ludi v skafandroch - astronautov. Proste realna buducnost. Ale ti tipkovia Nexo, Chima...??? Si metalista, tak mozno na nejakom metalovom koncerte by zapadli, ale inak je to o com? Hrad na pasoch - tak vidis buducnost? No ked si daco slahnes, tak mozno hej. ;) Ako porovnavat Classic Space, Castle s tymito dnesnymi produktami je pritiahnute za vlasy.

Odhlásený juraj

  • Príspevkov: 234
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #16 : 09. Október 2015, 14:18:46 »
Palliason ma pravdu.  Niekto classic space boli k smiechu, ale zrovna toho robota by som osobne prijal. Oproti inym setom, kde boli 2 až 4 kridla a fig, je ten robot super.

KLF ma pravdu, hrad na pasoch nie je skutocnost. Ale taky kostol na kolajach, by mohol byt hitom trains 2016:


Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #17 : 09. Október 2015, 14:22:16 »
Hento ze je robot buducnosti? aha, to som nespoznal, som bol zmätený z tých štyroch ošúpaných banánov na ktorých sa kĺže  ;D
To je v poriadku že budúcnosť a tak dalej...to sa nehádam. Ja som to nemyslel z pohladu reality, ale toho, jak ten set smiešne vyzerá.

Nexo Knights vobec neni myslené, ako nejaká budúcnosť ako bude vyzerať, šak to je len vymyslené univerzum ktoré má vlastné postavy, predmety a svet. To nemá byť náhrada za Classic Space, proste zbúchali čo ich napadlo. Je to infantilné, pre deti, hotovo, nekupuj to, ani ja si to nekupim.
Kreslené serialy si pozeral ako malý? tam bola realita? či len dokumenty NASA si sledoval?  :)
René, ja ten pásový hrad neobhajujem, jasné že je to totálna blbosť, ale ty tam stále hladáš reálne prvky...no jasné, na pásovom hrade pojdem oblečený v brnení do obchodu 2 rožky kúpiť... :D

Koncert a hento?  ;D ;D ano, detský koncert na rodičovskom združení.





Odhlásený Artemis

  • Príspevkov: 217
  • Zberatel hlavne Castle
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #18 : 09. Október 2015, 14:30:09 »
Wow, ten hrad na pasoch  ;D ;D ;D Nemam slov. Urcite zaujali. Minimalne AFOL komunitu, ktora si z toho robi srandu a zberatelov a milovnikov Castle, ktori mozu byt radi, ze tento rok usetria :) Deti...je to farebne, hybe sa to...no, neviem ale. Ja ani ako 8-10 rocny by som to nechcel, radsej by som si vybral normalny hrad (6086 napriklad) ako tento na pasoch.

A co sa tyka vydavania noveho a noveho Castle, uplne v pohode sa to da. Vid LOTR+Hobbit, co mozeme povazovat za Castle, to boli pekne sety. Uprimne dufam, ze LEGO by mohlo zacat vydavat radu Game of Thrones :) To by som bol velmi spokojny, tam by tiez mali na par rokov postarane o napady, nemuseli by velmi premyslat.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #19 : 09. Október 2015, 14:33:22 »
Koncert a hento?  ;D ;D ano, detský koncert na rodičovskom združení.

Tak neviem, ale toto, alebo toto nema daleko od tych Nexo figurok. >:D

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #20 : 09. Október 2015, 14:44:07 »
 ;D jj , je to Show, kto to bere vážne, tak je blbec no.

a týchto poznáš? z ich koncertu by si neodišiel suchý...

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #21 : 09. Október 2015, 14:45:18 »
To su Chimaci, nie? ;D

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #22 : 09. Október 2015, 14:58:35 »
GWAR , vznikli dávno v osemdesiatych rokoch...to Chima obšlahla od nich ;D

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #23 : 09. Október 2015, 15:56:59 »
No tak prrrr Palo! Na Classic Space mi nesahaj! C:-) Ja Ti vysvetlim rozdiel medzi trebars Classic Space a tym co sa prodkujue dnes. Na obrazku ktory si sem dal vidis vesmirneho robota z buducnosti (nieco, ako Tvoj Mercedes >:D) na nejakej planete/mesiaci vo vesmire a regularnych ludi v skafandroch - astronautov. Proste realna buducnost. Ale ti tipkovia Nexo, Chima...??? Si metalista, tak mozno na nejakom metalovom koncerte by zapadli, ale inak je to o com? Hrad na pasoch - tak vidis buducnost? No ked si daco slahnes, tak mozno hej. ;) Ako porovnavat Classic Space, Castle s tymito dnesnymi produktami je pritiahnute za vlasy.

Plny suhlas. Robot vo vesmire je realny, tak ako su realne rozne vytvory zo SW - musi to mat urcitu logiku a uveritelnost.
Inak ten modry robot bol moj vianocny darcek niekedy v 80. rokoch, bol uplne super, doteraz citim vonu otvorenej krabice :-)

A co sa tyka vydavania noveho a noveho Castle, uplne v pohode sa to da. Vid LOTR+Hobbit, co mozeme povazovat za Castle, to boli pekne sety. Uprimne dufam, ze LEGO by mohlo zacat vydavat radu Game of Thrones :) To by som bol velmi spokojny, tam by tiez mali na par rokov postarane o napady, nemuseli by velmi premyslat.

GoT je bez sance, je to prilis nasilny serial a cielova skupina su dospelaci... jedine nieco mensie v ramci Ideas, ale aj tak sa budu bat do toho ist...
Este aj LOTR bol relativne neuspech, hoci to lizalo ciastocne decka okolo 12-13 rokov...
Ale suhlasim, je toho strasne vela, co sa v ramci Castle da urobit, tam su moznosti nedozierne, staci cerpat z roznych rozpravok, povesti, greckych baji, atd
« Posledná zmena: 09. Október 2015, 16:34:47 od mesje »

Odhlásený elerond

  • Príspevkov: 81
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #24 : 09. Október 2015, 18:15:56 »
nemyslel jsem si, že něco bude horšího než chima a je to možné, alie malým dětem můžete dát cokoliv, a budo si myslet, jaký to je nejlepší set.

Odhlásený TUKE

  • Príspevkov: 58
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #25 : 09. Október 2015, 22:11:36 »
Tak neviem, ale toto, alebo toto nema daleko od tych Nexo figurok. >:D

aj 14.séria figúrok má podobný pôvod:

..lega nie je nikdy dosť! :)

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #26 : 10. Október 2015, 21:05:38 »
Tí malí lávoví démoni sú dobrí náhodou...a celkovo ti minifigovia sa mi nezdajú zlí.
Ale inak súhlasím, je to zlátanina jak aj chima, a kopu iných blbostí čo porobili v minulosti.

Mesje, ty by si stále chcel tie deti len vzdelávať ;D ,šak to potom by si 95% tovaru z hračkárstiev musel vyhodiť, ked vidím tie všeliaké chujoviny čo tam predávajú...

offtopic: Pobavilo ma na eurobricks fóre, jak tam ktosi písal, že Classic Space bola seriózna téma a Nexo Knight nieje. A niekto mu tam odpovedal touto fotkou:

;D. ufff, podla mňa toto modré "neviemčo" bolo ešte horšie ako ten pásový hrad v prvom príspevku.

Ja na classicspace nedám dopustiť, veď to je krásny set, robotická základňa, keby som ju mal len doma... :-)
« Posledná zmena: 10. Október 2015, 23:21:25 od Administrator »

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #27 : 10. Október 2015, 22:13:51 »
Je to sice uplne mimo temu, ale nedalo mi to  ;D

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #28 : 10. Október 2015, 23:19:34 »
Matus: PECKA!!! ;D ;D ;D ;D ;D (y)

Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #29 : 11. Október 2015, 15:18:34 »
Matus: PECKA!!! ;D ;D ;D ;D ;D (y)

Nefetujte toľko Blaváci! Potom to takto vyzerá....
Nexo patrí (podľa mňa) do skupiny - Sex, drogy a rock n roll! Prosto, niečo, čo pochopia iba tí "správne nastavení."