Autor Téma: Výstava (BB)  (Prečítané 47788 krát)

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Re: Výstava (BB)
« Odpoveď #135 : 01. August 2013, 20:53:51 »
Lidi hrozně se omlouvám, ale je tu veliká možnost, že hrad nevystavím.
Nebudu říkat podrobnosti, ale krom nějakých výjimek je hrad celý na padrť.'

Zítra odjíždím na týden do ciziny. Mám dohromady cca 3 stavěcí dny do začátku výstavy .
Musím hrad postavit znova! :'(

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: Výstava (BB)
« Odpoveď #136 : 01. August 2013, 21:29:00 »
Zítra odjíždím na týden do ciziny. Mám dohromady cca 3 stavěcí dny do začátku výstavy .
Musím hrad postavit znova! :'(

Aaaa, sakra!!! Prajem veľa trpezlivosti a odhodlanosti pri opätovnom pokuse o stavbu. Držím palce ;)

BTW, mám zopár otázok:
1. Kedy začne stavebný víkend a dokedy máme priestory k dispozícii na prípravu? (dátumy a časy) Počas víkendu spíme priamo v múzeu? Beriete v tom prípade karimatku+spacák, či riešime nejakým hostelikom?
2. Kedy bude treba byť na mieste v deň vernisáže?
3. Trošku odveci praktická otázka: čo beriete na seba v deň vernisáže? Niečo elegantné (oblek, košeľa a pod.) alebo skôr niečo športové (džíny, tričko a pod.)?
4. Je už doprava dohodnutá? Chcel by som vedieť, dokedy musia byť exponáty pripravené na prevoz.
5. Pripravujete si k exponátom nejaké kartičky (ako vizitka exponátu - názov, počet dielikov, čas stavby a pod.)?
6. Všmol som si, že kolegovia z KY.org majú počas výstav menovky. Riešime niečo podobné? (prezývka na fóre, logo fóra, zameranie staviteľ/zberateľ, téma, ktorej sa člen venuje)
7. Ďalšie otázky priebežne...

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Výstava (BB)
« Odpoveď #137 : 01. August 2013, 22:05:02 »
Lidi hrozně se omlouvám, ale je tu veliká možnost, že hrad nevystavím.
Nebudu říkat podrobnosti, ale krom nějakých výjimek je hrad celý na padrť.'
Zítra odjíždím na týden do ciziny. Mám dohromady cca 3 stavěcí dny do začátku výstavy .
Musím hrad postavit znova! :'(

A teda ako to vidis? Bude hrad, ci nie? Lebo pocitali sme s nim a aj dnes na stretnuti 4 clenov z TL sme ho spominali.

1. Kedy začne stavebný víkend a dokedy máme priestory k dispozícii na prípravu? (dátumy a časy) Počas víkendu spíme priamo v múzeu? Beriete v tom prípade karimatku+spacák, či riešime nejakým hostelikom?

Od 5.8. do 15.8. mame muzeum k dispozicii. Kedze sme sa viacmenej dohodli, ze sa tam stretneme v sobotu 10.8., tak je jedno kedy kto pride. Muzeum je pre nas otvorene de facto NON-STOP. Co sa spania tyka, to este riesime s p. riaditelom.

2. Kedy bude treba byť na mieste v deň vernisáže?

Vernisaz zacina o 16:00, takze nejak v priebehu dna sa tam poschadzame - kto ako bude moct. Myslim, ze este v ten den budeme robit nejake upravy. >:D

3. Trošku odveci praktická otázka: čo beriete na seba v deň vernisáže? Niečo elegantné (oblek, košeľa a pod.) alebo skôr niečo športové (džíny, tričko a pod.)?

Ja sportove. ;)

4. Je už doprava dohodnutá? Chcel by som vedieť, dokedy musia byť exponáty pripravené na prevoz.

Cakame na odpoved od p. riaditela.

5. Pripravujete si k exponátom nejaké kartičky (ako vizitka exponátu - názov, počet dielikov, čas stavby a pod.)?

Ano, toto bude robene ale hromadne, nech je to jednotne. Kazdy si len pripravi, co bude na popiske napisane. Pri exponatoch budu mena autora/majitela a pripadny popis diela.

6. Všmol som si, že kolegovia z KY.org majú počas výstav menovky. Riešime niečo podobné? (prezývka na fóre, logo fóra, zameranie staviteľ/zberateľ, téma, ktorej sa člen venuje)

Nie.

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Výstava (BB)
« Odpoveď #138 : 02. August 2013, 14:28:44 »
Lidi hrozně se omlouvám, ale je tu veliká možnost, že hrad nevystavím.
Nebudu říkat podrobnosti, ale krom nějakých výjimek je hrad celý na padrť.'

Zítra odjíždím na týden do ciziny. Mám dohromady cca 3 stavěcí dny do začátku výstavy .
Musím hrad postavit znova! :'(

Co sa stalo? Zivelna pohorma v podobe "sikovneho" surodenca?

3. Trošku odveci praktická otázka: čo beriete na seba v deň vernisáže? Niečo elegantné (oblek, košeľa a pod.) alebo skôr niečo športové (džíny, tričko a pod.)?

Tazka otazka. Tiez som nad tym premyslal. Ja si asi dam to co nosievam na konferencie - nohavice (nie rifle a ani oblekove) a polokoselu.

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: Výstava (BB)
« Odpoveď #139 : 02. August 2013, 15:14:30 »
Ja len taku otazku. Mam do BB zobrat dieliky co mam na predaj alebo ani nie? To len tak bo zajtra cestujem uz do TN a mam toho dost do kufra.  ;)

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Výstava (BB)
« Odpoveď #140 : 12. August 2013, 12:24:04 »
Tak sme nakoniec odchadzali az okolo 0:45 po polnoci a pred 3:00 som dosiel domou.
Nechal som vam tam tie baseplates ktore som slubi, co nepouzijete si zoberem domov.

Na otvorenie vystavy pridem, zobral som si pol dna dovolenky.

Z modelom Hothu pokud mozno uz vobec nehybat, len to zasklit.
Ku kostolu ak bude este cas a podari sa tak by som chcel dorobit jeden velky strom ktory tam je.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Výstava (BB)
« Odpoveď #141 : 19. August 2013, 00:00:07 »
Chcem sa touto cestou podakovat vsetkym, co sa podielali na vystave Postavme si svet v Banskej Bystrici. ;) Spolocne sme odviedli skvelu pracu a ohlasy su zatial nad moje ocakavania. (y) Dik vsetkym ucastnikom vystavy, stravili sme spolu pocas uplynuleho tyzdna krasne chvile a dufam, ze sa v buducnosti zopakuju! ;)

Rene aka KLF

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Výstava (BB)
« Odpoveď #142 : 19. August 2013, 09:02:12 »
Tiez sa chcem podakovat vsetkym, ktori sa o tuto vystavu pricinili. Od clenov TatraLUGu, ktori poskytli svoje exponaty, cez clenov, ktori sa podielali aj na samotnej instalacii az po zamestnancov muzea, ktori mali s nami tolko trpezlivosti ;) Za uplynuly tyzden sme spolu zazili mnozstvo zazitkov a celu skalu emocii od pociatocneho nadsenia, ked sme sa v sobotu pustili do instalacie, cez cire zufalstvo, ked sme uz po niekolky krat komplet prestavovali kolajisko a prestali dufat, ze sa to do vernisaze stihne az po konecne opadnutie stresu a pocit stastia a dobre vykonanej prace po vernisazi.

VDAKA

Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357
Re: Výstava (BB)
« Odpoveď #143 : 28. August 2013, 21:04:57 »
Chalani, musím, a chcem poznamenať, že výstava sa mi veľmi páči. Zatiaľ to posudzujem iba podľa foto, ale určite sa tam chystám si to všetko poriadne prezrieť. Najväčšie obavy som mal z "koľajiska" ale ako som videl, práve z Koľajiska ste urobili najväčšie lákadlo a prednosť výstavy. Bol som pozrieť aj na najväčšej výstave v strednej Európe, ktorá teraz prebieha, ale v čo sa týka Koľajiska, tu v BB je to naozaj krajšie. Držím Vám palce, aby prišlo čo najviac ľudí a aby sa pokochali týmto LEGO umením.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Výstava (BB)
« Odpoveď #144 : 01. September 2013, 11:42:13 »
CineMAX nam poskytli aj reklamny banner na film LEGO MOVIE.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Výstava (BB)
« Odpoveď #145 : 27. Október 2013, 14:32:03 »
Posledna moznost vzhliadnut vystavu! 10000. navstevnik ziska okrem volneho vstupu, darceky od SSM. ;)