Autor Téma: Command & Conquer: GENERALS  (Prečítané 40641 krát)

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #30 : 05. Máj 2017, 11:56:58 »
OK Pali - ujal by si sa teda rovno vedenia projektu (nakolko je to ocividne tvoja parketa tato hra  :D ) --pridel mi modely a ja zacnem makat
-zatial sme tu traja co stavaju v podstate stroje cize si mozeme rozdelim masiny a potom spolocne zadumat nad landscapom

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #31 : 05. Máj 2017, 14:18:25 »
Na začiatok si vyber ty nejaký ten vehikel za hociktorú stranu, z toho troj-obrázku v mojom úvodnom príspevku, a navrhni v LDD. Nezabudni dodržať tie poznávacie farby každej strany - v tej trojfotke to je nesprávne.

Ja porobím najbližšie obrázky detailnejšie tých jednotiek priamo z hry (mám ju nainštalovanú), a každú jednotku dám izometricky z predu a zozadu - to bude stačiť.
Fotky na nete sú problém v tom, že tam je vačšina tých jednotiek zmodovaná fanúšikmi (pridané dalšie hlavne, raketomety a iné veci) ,ktoré v original hre niesu - a teda tie nechcem!

Dalej sa treba dohodnúť, aby tie modely mali rovnaký "look" :

- napr. strechy a rovné prázdne plochy robené hladko pomocou "tile" (proste čo najmenej studov)

- všetky okná by som robil čierno vyplnené, tak ako som robil ten SCUD.

- pásy na tanky by som navrhol robiť asi z týchto článkov reťazových:
ila_rendered

Treba postaviť aspoň zopár tých modelov, dať ich vedla seba a rozhodnúť, či to má zmysel, ako to vyzerá .
Ešte Buďo možno príde s nejakými nápadmi.

A chalani, pozrite si aj zopár gameplay videí ,aby ste získali prehľad a lepšiu orientáciu o tom.
« Posledná zmena: 05. Máj 2017, 14:30:51 od Paliason »

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #32 : 05. Máj 2017, 15:13:46 »
OK, potom este ku tým strojom - pechoda bude mat "rozumnú" mierku oproti tý mašinám? reku ked budeme ako pechtu používať priamo minifigov - bude to v pohode mat len 6 a 8 studove stroje?

Odhlásený killco

  • Príspevkov: 387
    • Brickset
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #33 : 05. Máj 2017, 15:52:29 »
Takto dopadne spoločný projekt , keď pre niekoho je aj 6 studová šírka vozidiel mikro mierka, však Paliason?

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #34 : 05. Máj 2017, 17:25:07 »
Takto dopadne spoločný projekt , keď pre niekoho je aj 6 studová šírka vozidiel mikro mierka, však Paliason?

Vzhľadom k jeho modelom sa nieť čo čudovať   ;)

Ale späť k téme ,snažím sa vyberať hlavne diely ktoré mám skladom / bežne dostupné.

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #35 : 05. Máj 2017, 17:32:14 »
Takto dopadne spoločný projekt , keď pre niekoho je aj 6 studová šírka vozidiel mikro mierka, však Paliason?
Tak v tejto teme je tu viacej takych nemysliš ??  >:D >:D snad asi všetci

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #36 : 05. Máj 2017, 19:35:59 »
Je to moc velké ?? ono na ten podvozok by to chcelo mozno este jened stud na širku aby to malo lepší tvar - čiže 10   :P
« Posledná zmena: 05. Máj 2017, 19:38:00 od bedo »

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #37 : 05. Máj 2017, 19:50:18 »
Nevyzera to zle.
Pošli mi ten súbor do majlu , niečo skusim  ;) (majl mam v profile)

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #38 : 05. Máj 2017, 20:08:48 »
bedo: dobre si ho spravil, tak nejak som si to predstavoval, tie pásy nejak akurát nižšie , sú také moc vysoké

budo: traktorík sa ti tiež podaril, ale bude malý oproti tým dvom. kapotu by som dal na 3 study asi, zadné kolesá na 6

killco: tu sme všetci traja megalomani, ale hej, treba sa krotiť, tých osem by som sa držal, výnimočne 9.
« Posledná zmena: 05. Máj 2017, 20:13:35 od Paliason »

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #39 : 05. Máj 2017, 20:18:19 »
Bohužial - pásy nižšie moc nepôjdu ked tam chceme mat to ozubene kolecko co tam teraz je  :oldman:

Budo - mas mail

Este som troska zmenil zad + POZOR - tie masy NIESU vsunute do kolies na spodku - cize to bude nizsie !!!
« Posledná zmena: 05. Máj 2017, 20:50:08 od bedo »

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #40 : 05. Máj 2017, 20:55:15 »
Bedo ten tank musí ísť nižšie o 1 brick ,proporčne je vysoký ten podvozok .S pásmi je to piplačka , to berem  ;)  Skusim niečo poriešiť na inom pásovom  vozidle .
V celku nám to ide   (y)

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #41 : 05. Máj 2017, 21:08:01 »
1 BRICK ? ? ?!!!! AKO ?? :-\ - este sa to zniži ked budu tie pasy v tych koleckach - skus to postavit bez pasov na zem

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #42 : 05. Máj 2017, 21:41:03 »
Takto . (Súbor v majly)

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #43 : 05. Máj 2017, 21:43:09 »
Chceš tam mat naozaj tie male koleska - akoze hentak vyzeral moj prvy plan ale ten som zošrotoval prave koli tomu ze sa mi zdali moc male tie kolesa  :D

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #44 : 05. Máj 2017, 21:55:42 »
Skúšam  ;) Ešte som nevyčerpal všetky možnosti .Pohrám sa ešte s tým krytovaním pásov . Ono tie pásy za krytmi ani nemusia byť  ;) ten priestor môžeme ešte využiť na uchytenie iného charakteru . Zároveň uchytiť pásy tak aby nevypadávali .Efekt by mal byť zníženie podvozku /pásov  a zachovať tie pôvodné kolesá . To že ušetríme trošku reťazí by bol plus .I v rámci dalších vozidiel  ;) Tie reťaze nieje lacný špás na to že su to také drobnosti   :oldman: