Autor Téma: Command & Conquer: GENERALS  (Prečítané 40641 krát)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4450
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #165 : 02. December 2021, 11:43:32 »
Také milé malé  8) aspoň sa to zdá aj keď so šírkou 11 to už je snáď ako Fiat 500

Inak mi to tak evokuje takú automatovú hru z hĺbky pamäti, v dávnych dobách keď s kolotočmi chodili maringotky s takýmito hrami tam bola jedna kde bola krajinka s plastovými tankami. Už si nepamätám ako sa to hralo len sa tam rozsvecovali nejaké svetielka pri nepriateľoch a boli ich treba dať dole. Tušim to malo grafiku aj v azbuke.

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #166 : 02. December 2021, 15:37:34 »
Na žiadnu ruskú automatovku som ako decko nenatrafil.
Tento "Tankodrom" som našiel, odpovedá to tvojmu popisu, takéto si myslel ?
Síce z videa som nepochopil, o čo tam ide, ale zabaviť sa s tým asi dalo nachvílku.





Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4450
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #167 : 02. December 2021, 17:19:38 »
ánoooo to je ono
to by sa možno aj z Lega dalo spraviť :D

Tušim bolo treba biť na správnom mieste v správny čas (podľa farby cieľa)

Inak tu som to tiež našiel http://moscowalk.ru/cao/basmannyi/museum/museum-of-soviet-slot-machines.html
A aj ten periskop si pamätám. Aj nejaké športy v bubline.

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Command & Conquer: GENERALS
« Odpoveď #168 : 07. December 2021, 14:27:56 »
mne sa o podobnom takom 6x6 metra velkom interaktivnom bojisku snívalo, ešte vtedy v počiatočnom projektovom ošiali...
Že navštevníci by ovládali niekolko vozidiel z každej frakcie, a plnili nejaké ciele kooperatívne, všetko by tam blikalo, svietilo, malo zvukové efekty, v pozadí hudba...videl som aj to, ako rodičia museli z výstavy po záverečnej vynášať deti čo nechceli odísť - že aká je to pecka! A aj niektorých rodičov vynášala zase privolaná hliadka. Šialenstvo, ludia stáli rady pred muzeom aby to mohli vidieť... ;D
Potom ma zobudil budík a šiel som do roboty. V podstate si stačí zahrať rovno tú pc-hru, to je celý záver. ;D
« Posledná zmena: 07. December 2021, 16:13:13 od Paliason »