Autor Téma: Spoločné projekty - diskusia  (Prečítané 14890 krát)

Odhlásený TOME

  • Príspevkov: 377
Re: Spoločné projekty - diskusia
« Odpoveď #30 : 04. Máj 2017, 10:42:31 »
ok tak hento je micro mierka, modul je jasny cesta su dva study auto na jeden stud, vlaky na dva. Existuje este nieco medzi, auta na dva a cesa na styri to je zas co  :oldman: ale v zasade je jedno ako sa co nazyva, dolezite byt jednotny ak sa zadaju pravidla.  (y) Ja sa neviem rozhodnut ktora je lepsia, Micro zachyti ovela vacsi vysek mesta, pri tej druhej vacsej sa da viac vyhrat so scenkami na ceste s vozidlami.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Spoločné projekty - diskusia
« Odpoveď #31 : 04. Máj 2017, 11:52:46 »
Tak zakladna otazka je - chceme sa drzat medzinarodnych standardov, alebo si spravime vlastny? Aka je sanca, ze sa budeme modularne spajat so zahranicim? Dalsia vec - ja som za modul na baseplate 32x32. Predsalen sa tam vie clovek viac realizovat a stale je to plocha, ktoru vie kazdy zaplnit. Co sa mierky tyka, tak podla mna tie Budove navrhy su NANO a TOMEove MICRO. Ja som skor za tu micromierku, ale prisposobim sa v tomto vacsine.

Odhlásený Juri

  • Príspevkov: 345
Re: Spoločné projekty - diskusia
« Odpoveď #32 : 04. Máj 2017, 12:07:16 »
Je pravda, že v tej NANO mierke to chce aj dobrú predstavivosť (okrem autora)  :)
Ako píše KLF, v MIKRO je viac priestoru na realizáciu a detailnosť - tu by som sa priklonil k 32x32, 16x16 je v tej mierke asi málo

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Spoločné projekty - diskusia
« Odpoveď #33 : 04. Máj 2017, 12:47:13 »
Je tu aj niekto kto by chcel stavať v normálnej minifig mierke? Mne tie mikromierky vôbec nesedia, takže sa žiaľ nezapojím do tohoto projektu. Ale držím vám palce.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Spoločné projekty - diskusia
« Odpoveď #34 : 04. Máj 2017, 12:51:44 »
Tak ja bych sa zapojil aj do minifig mierky, aj do vesmiru, atd. Len pripominam, ze fakt je na kazdy spolocny projekt treba aspon 5 ludi, aby to malo zmysel.

Odhlásený killco

  • Príspevkov: 387
    • Brickset
Re: Spoločné projekty - diskusia
« Odpoveď #35 : 04. Máj 2017, 15:14:30 »
Tak fajn. Treba na to vytvoriť tému, určiť štandardy, urobiť tam aj zoznam ľudí, určiť vedúceho a môže sa ísť na to. Času bude asi dosť keďže momentálne prebieha výstava a ďalšia je v nedohľadne.

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: Spoločné projekty - diskusia
« Odpoveď #36 : 04. Máj 2017, 22:06:51 »