LEGO > Novinky

STAR WARS

<< < (2/158) > >>

phoenicis:

--- Citácia od: KLF  26. Marec 2012, 13:32:01 ---Daco podobne uz bolo: http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?S=9748-1  8)

--- End quote ---

Presne to som mal na mysli skombinovať s terajším UCSkom a jeho funkciami...

P4tr1cius:
Som fanda UCS, ale to R2D2, no neviem. Snáď to raz kúpim pre deti... . Pevne ale verím, že tohto roku vyjde ešte jedno UCS, a bude to bomba. Aj keď na druhej strane tohto roku máme klasické SW sety asi najlepšie, čo doteraz vyšli. Takže je to tohto roku za SW v poho aj bez kvalitného UCSka.

phoenicis:

--- Citácia od: P4tr1cius  02. Máj 2012, 21:40:53 ---Som fanda UCS, ale to R2D2, no neviem. Snáď to raz kúpim pre deti... . Pevne ale verím, že tohto roku vyjde ešte jedno UCS, a bude to bomba. Aj keď na druhej strane tohto roku máme klasické SW sety asi najlepšie, čo doteraz vyšli. Takže je to tohto roku za SW v poho aj bez kvalitného UCSka.

--- End quote ---

Nuž, ešte stále čakáme na nový set UCS B-Wing, ktorý by mal vyjsť niekedy na prelome leta / jesene.

P4tr1cius:
Som skromný.
Mám iba dve požiadavky:
1, nech je skvostný (parádny, krásny, nefanúšik LEGA aby ostal pri pohľade naňho takto  :o :o :o)
2, nech je obrovský.

Toť vše.

No a aby som ešte nezabudol:
3, nech je jeho stavanie dlhé, zaujímavé s množstvom nových techník

drdano:
No ja napr. nemam doma ziaden SW, ale ak sa zjavi nieco nove a exkluzivne, preco nie? A ako povedal P4tr1cius - nech ta stavba trva DLLLLHOOO!!!

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

[*] Predchádzajúca strana

Go to full version