Obchod > Súkromná inzercia

Rôzne sety na predaj

(1/2) > >>

KLF:
Moja ponuka setov na BrickLinku.

KLF:
Predam set 42052 - Nakladna helikopotvora. Set je novy, nepouzity, ma to vsak jeden hacik. Krabica bola vystavena vysokej teplote a jej povrch je z 2 stran mierne zacmudeny. Vnutri bol jeden sacok mierne prilepeny na krabicu, inak diely, navody a samolepky su v poriadku, v zatavenych sackoch.

Cena: 120,- €

KLF:
435 - Tipper Truck & 649 - Low-Loader with Excavator
Kompletne, 435 ma aj navod.

Cena: 17 €

KLF:
8443 - Pneumatic Log Loader
Kompletne, pekny stav dielov, niektore samolepky chybaju. Bez navodu a krabice.

Cena: 49 €

8868 - Air Tech Claw Rig
Kompletne, bez samolepiek. Vela sedych a bielych dielov zazltnutych, ale napr. vzacne biele diely na nadrz (ktore boli len v tomto sete) su biele. Niektore diely su viac used, niektore menej, ale 9V motor je ako novy (az nechapem). S navodom, ale bez krabice.
Kratka story k povodu setu - mam ho od majitelky stareho LEGO obchodiku v Raci. Kedysi ho dostal od nej vnuk, ked sa s nim vyhral a vyrastol, umiestnila ho do vykladu - preto to zazltnutie. Ja ho mam niekedy tusim od 2005.

Cena: 149 €

1660 - Kronprins Frederik Ferry
Kompletne, pekny stav, len par dielov trochu zazltnutych. S navodom, bez krabice. Set sa predaval iba na tomto trajekte.

Cena: 59 €

1658 - Viking Line Ferry (lod VIKING SONG)
Kompletne, pekny stav, viac dielov zazltnutych. Chybaju 2 velke samolepky VIKING LINE a 2 male s oknami vzadu hore (lahko vyrobitelne). Bez navodu a krabice. Set sa predaval iba na tomto trajekte.

Cena: 149 €

KLF:
40139 - Gingerbread House
MISB

Cena: 50 €

75235 - X-wing Starfighter Trench Run
MISB

Cena: 25 €

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Go to full version