Autor Téma: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS  (Prečítané 184563 krát)

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #930 : 07. Október 2021, 23:45:11 »
Hmmm, pěkné, když to má i ten interiér, ale s tou cenou to přepískli, proč to nestojí jako Colloseum ?Ta cena je fakt moc vysoko, no, za čas bude v akci, ale i tak. Nicménè, pokud by byl někde za 21% tak by byl za 12700 a to už je +- akceptovatelné, byť to je furt pálka...

Líbí se mi fotka s kocůrem, na bb jak ho tam žere :)

Akorát teda je vlastně smutný jak pořád dělaj Titanic. Olympic a Britanic měli zajímavější osud. A za Velký války měly super kamufláž(to vytilovat by bylo umění) a regulérní věže s kanónama...

Ale tak šikovný stavitel to překope na libovolnou loď...třeba Queen Mary.

Stejně by mě zajímalo kolik lidí to nèkdy rozebere. Já tyhle UCS beru jako lego sochy co se už nikdy nerozeberou...

Jo a zahlédl jsem, že do staré Mafie nějaký modař udělal právě Titanic (Olympic) jako model i s nteriéry a novou misí...

Odhlásený Anupew

  • Príspevkov: 367
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #931 : 09. Október 2021, 14:19:43 »
.
« Posledná zmena: 09. Október 2021, 15:06:22 od papluh »
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #932 : 09. Október 2021, 22:55:48 »
Teda po shlédnutí té recenze mám takový pocit, že ho budu potřebovat. Je fakt krásný. Teda, stejně jako Saturn V, jsem Titanic vždy chtěl, ale nechtělo se mi ho dělat jako plastikový model... Fakt je úžasné, kam až možnosti dnešního LEGO setu došly...

Odhlásený Bača

  • Príspevkov: 213
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #933 : 11. Október 2021, 08:57:57 »
Všetko sa dá vyskladať z kociek. Je to taká digitalizácia reality. Otázka je, aký to má zmysel (okrem finančného pre TLG).

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #934 : 14. Október 2021, 23:27:11 »
Sem si udělal radost a pořídil si Discovery. Už se na ni těšim.

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #935 : 18. Október 2021, 14:15:17 »
Teda raketoplán mne bavil. Víc než Batmobil a Ecto asi jako Barracuda. A po postavení je impozantní, vysouvání podvozku na tři body je super. Ještě musím postavit Hubble. Možná by bylo fajn vytilovat mu spodek, ale on tam stejně nikdo nekouká.

A mimochodem - už je leaknutý Modular na příšti rok. Hotel + umělecká galerie. Cena prý 200€. Jsem zvědav, tipuju, že tohle se mi bude líbit.

Fakt je škoda, ze na titanic nastavili titánskou cenu.

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #936 : 21. Október 2021, 08:57:35 »
Parádne spravený je ten Titanic, držali sa predlohy čo to šlo, dokonca až tak že, ked sa dá do vody, tak ide ku dnu.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #937 : 21. Október 2021, 14:16:56 »
nehovoriac o tom že pri odistení častí sa môže aj rozlomiť pri potápaní

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #938 : 22. Október 2021, 12:44:27 »
Parádne spravený je ten Titanic, držali sa predlohy čo to šlo, dokonca až tak že, ked sa dá do vody, tak ide ku dnu.

Súhlas , pekný je  :)  Na prvý pohľad je jasne o čo ide .  Jednotlivé detaily neviem posúdiť  som laik Titanikov  ;D
Páči sa mi ako to rozoberanie na tie časti spravili a i to napínanie lana je super !
Už len čakať na hromady MOC-ov  potápajúcich / lámajúcich Titanikov  z tohto setu  8)
Určite sa nájde i niekto kto spraví i potopený kus vraku . Mňa by zaujal moc Titanicu ako stavba v dobovom doku , to by bolo coool  (y)

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #939 : 22. Október 2021, 13:42:15 »
Nejaké MOCi lámajúceho sa Titanicu tu už boli, ale teraz to bude omnoho jednoduchšie pre bežnejších staviteľov hlavne vďaka tomu, že nebudú musieť nakupovať diely samostatne, ale rovno si kúpia loď :D

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #940 : 30. Október 2021, 10:04:58 »
Inak ako som bol inštalovať výklad v Alltoys tak tam prišiel chlapík a pýtal sa či majú Titanic, takže dopyt je aj u nás  ;D  (ak to tu číta tak "nazdar"  >:D )

Jo a pre zvyšok ľudí má Lidl jednoduchší a lacnejší model, dokonca za 20ku sú tam dva aj farby a lepidlo  8)

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #941 : 06. December 2021, 16:44:24 »
Novy modular - nikto nic ? Uz je to zverejnene peknych par hodin a ze prave ja to sem nahodim.....
Mne sa BTW nijak extra nepaci....

10297 Boutique hotel - 3066 pcs

https://brickset.com/article/67744/the-next-modular-building-revealed-at-last!

ila_rendered
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený Inst

  • Príspevkov: 357
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #942 : 06. December 2021, 17:23:31 »
Som dúfal, že tá galéria tam bude viac zastúpená  :-\

Odhlásený sylmer

  • Príspevkov: 392
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #943 : 06. December 2021, 17:30:50 »
Mne sa celkom páči, hneď ako bude za 150 si ho kúpim  :P Len už sa tá ulica zasa zalamuje...

Odhlásený Mathias

  • Príspevkov: 37
  • Fullcolor boy
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #944 : 06. December 2021, 17:40:18 »
Po policajnej stanici ktoru som si nekupil z nechute voci institucii policia som si povedal ze nech to bude akekolvek tak si to kupim lebo uz mam deficit. No, teraz som nie nadseny lebo ten exterier je taky jednak patvar, clenenie hmoty budov je velmi zvlastne. Ta galeria je velmi divny prilepok, ako novinovy stanok. Architekturu hotela neviem priradit k ziadnemu stylu ani farebne ani prvkami. A ta palma (cicotoje) na tej terase nad galeriou tak ta musi byt jednoznacne demontovana na diely v mojom pripade. Budem sa snazit uchlacholit ze interiery vyzeraju byt s kopou peknymi detailami a stavebnymi prvkami... Som zvedaf na dalsie nazory