Autor Téma: LEGO Masters  (Prečítané 7851 krát)

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 768
Re: LEGO Masters
« Odpoveď #30 : 16. Máj 2022, 17:04:22 »
...K technicu by sa možno hodili takýto schematický panáci, ale po Flickri a spol je aj viac inych cca 3 wide...

Hej, trochu by sa zišlo upraviť výšku, ale inak super (y)

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Re: LEGO Masters
« Odpoveď #31 : 19. Máj 2022, 11:58:24 »
Tak už máme predstavených súťažiacich...  :o

https://legomasters.markiza.sk/sutaziaci

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: LEGO Masters
« Odpoveď #32 : 19. Máj 2022, 12:50:02 »
Tak aspon jedna znama tvar, aspon pre mna ;) Len ta moderatorka :vomitsmall:

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Re: LEGO Masters
« Odpoveď #33 : 19. Máj 2022, 16:56:46 »
Len ta moderatorka :vomitsmall:
Len dúfam, že nikoho vo svete nenapadne sledovať našu sériu a myslieť si že takto vyzerajú slovenské baby...
Inak tajne som dúfal že za Slovensko dajú Pyca - Martina Rauscha...

Odhlásený Jago

  • Príspevkov: 304
Re: LEGO Masters
« Odpoveď #34 : 19. Máj 2022, 22:15:32 »
koho zo súťažiacich poznáme?

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: LEGO Masters
« Odpoveď #35 : 20. Máj 2022, 08:23:39 »
Samuel Krivosik - sami2001

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: LEGO Masters
« Odpoveď #36 : 20. Máj 2022, 15:05:55 »
Co se vám na moderátorce nezdá ? Velká "baba".

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Re: LEGO Masters
« Odpoveď #37 : 23. Máj 2022, 05:49:49 »

edit: vlozene ako video
« Posledná zmena: 23. Máj 2022, 08:54:15 od papluh »

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Re: LEGO Masters
« Odpoveď #38 : 30. Máj 2022, 18:47:47 »
Ešte som to nevidel - asi až v nedeľu, ale pár obrázkov z upútavky...
A videl to už niekto a čo na to hovorí?  ::)

Odhlásený sami2001

  • Príspevkov: 268
Re: LEGO Masters
« Odpoveď #39 : 04. Jún 2022, 22:32:46 »
Veru tak je chalani  ;D tak hádam nenarobíme hanbu s kamošom (inak s ním som robil toho modrého robota na výstavu v Modrom Kameni cca rok 2018  ;D )

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: LEGO Masters
« Odpoveď #40 : 04. Jún 2022, 22:35:26 »
Ty to uz samozrejme vies ako ste dopadli, tak uvidime.  >:D

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Masters
« Odpoveď #41 : 05. Jún 2022, 23:16:52 »
Tak prvé kolo za nami. Aspoň nejaké pocity
- tak "kuny z vreca" hneď na začiatku, humor a štýl našej moderátorky mi nesedí od prvotného virálneho videa s "kunami v Chorvátsku" a evidentne sa nič nezmenilo, nuž ale aspoň je svoja a neni to ten americký pátos ako u niekde inde, očakával som aj horšie  >:D
- podľa ďalšieho očakávania to zas dali tieto televízie na "show" a hneď v prvom kole rozbíjali (čož je zas súčasť formátu a tuším to bolo v každej regionálnej verzii) ale aspoň to máme (z väčšiny viď motorka v ďalšom diele) z krku a nebudú tým zaberať čas na modely
- ad čas na modely, celkovo pri záberoch stavby aj výsledných diel boli len veľmi povrchne ukázané. Na tomto trpeli hlavne tie so scénkami s minifigmi a tie založené na technikách. Čo si pamätám keď som pozeral UK verziu tak komentáre k dielam boli viac obšírnejšie, aj keď možno to bolo v neskorších častiach kde už bolo menej súťažiacich a týmpádom modelov.
- zhodou okolností čo sa týka stavania a problémov pri ňom tak najviac sa k tomu priblížili vo vyraďovacom kole keď ukazovali trampoty toho mixovaného páru Slovákov (týmpádom si nemyslím že šlo o zámer ale náhodu)
- pri tom neštastnom páre Michal a Tadeáš by som sa pozastavil na tom či toto bol fail alebo zámer castingu. Obrazovka a strihač síce skresľujú, ale bolo evidentne vidieť že to nefunguje a veľmi by som sa čudoval kedy to tak nebolo aj pri castingu.

Veru tak je chalani  ;D tak hádam nenarobíme hanbu s kamošom (inak s ním som robil toho modrého robota na výstavu v Modrom Kameni cca rok 2018  ;D )
Pekne ste to dali.  Výber predlohy bola náhoda či ste rátali že sa trafíte do Grohlových záujmov ?  ;)
Keď prišlo na to že to bude "vážka" tak som si povedal že v tom limite dať stabilné krídla bude výzva a vy ste ich dali až tak že boli predimenzované voči zadaniu  >:D
Inak z Grohlovho komentára, že očakával to že sa nerozbijú mi tak nejak vychádza, že tam asi bolo nejaké jeho predchádzajúce komentovanie z jeho strany, hej ? Také čo ale réžia nepovažuje za podstatné pre bežných divákov  :-X
Vzhľadom na limitované predstavenie detailov modelov ten váš veľký so slušnými až čístými líniami "z diaľky" a vyšiel podľa mňa ako asi najlepší na obrazovke.

Odhlásený sami2001

  • Príspevkov: 268
Re: LEGO Masters
« Odpoveď #42 : 06. Jún 2022, 01:59:50 »
Dobre usudzuješ papluh  ;) dostali sme isté ,,senseiské” rady od Milana ale asi skorej na margo farby. Inšpirácia bola skorej podvedomá ak vôbec nejaká, asi sme sa len trafili  ;D tie technic panely v takom množstve spravili fajn efekt ktorý sa nám páčil. Ďakujeme za milé slová  ;D

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: LEGO Masters
« Odpoveď #43 : 06. Jún 2022, 15:30:58 »
Ja mam velmi zmiesane pocity z toho. Pocnuc moderatorkou, cez dalsiu slovensku celebritu (ktora uz snad neucinkovala len vo farmaroch hladajucich zenu), demolovanie (ktore asi malokto z nas rad vidi, snad uz je to, okrem tej motorky nabuduce, za nami) az po tragicku, vypadnuvsiu dvojicu, ktora tam bola asi len ako vata. Tazko usudzovat z toho mala, co bolo odprezentovane, ale zaujimalo by ma, co sa na ten casting prihlasilo, ked Tadeas presiel ako jeden z "najlepsich" stavitelov. A to modifikovanie dielov bola uz len ceresnicka. Aspon Sami s kamosom potesili, pekne dielo ste postavili. Skoda, ze sa pri tom pade nerozbilo viac tych zelenych "kamenov", bolo by to este efektnejsie (y)

Odhlásený Neymar

  • Príspevkov: 134
Re: LEGO Masters
« Odpoveď #44 : 07. Jún 2022, 09:50:57 »
Moderátorka nemože sedieť nikomu. Škaredá, tlstá, vačšinou s obtiahnutými šatami  :vomitsmall:. Ona je najmenej vtipný človek, akého som v živote videl. Ja som ju videl asi 930 krát, pokusov o vtip a ani raz som sa nezasmial…..