Autor Téma: Lidl  (Prečítané 3035 krát)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Lidl
« : 01. November 2021, 21:43:44 »
Lidl má nejaké LEGO veci, sety nič moc.
Ale ak si niekto potrpí na tie úložné boxy a hlavy tak sú o niečo lacnejšie ako bežne
https://www.lidl.sk/p/lego-vitrina-na-8-minifigurok/p100337357

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Lidl
« Odpoveď #1 : 03. November 2021, 20:41:07 »
To je úplná potupa, aby v Lidli predávali Lego. Už jednota a Billa mi dosť vadili, no Lidl to je úplne dno pre Lego  (n)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Lidl
« Odpoveď #2 : 03. November 2021, 21:44:50 »
V com je jednota ci billa lepsia ako lidl? Kaufland, tesco a kadeco ine nevadi? ;)

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: Lidl
« Odpoveď #3 : 03. November 2021, 22:54:14 »
Prípadne novinový stánok  ;)

Odhlásený smirec1

  • Príspevkov: 143
Re: Lidl
« Odpoveď #4 : 04. November 2021, 08:25:49 »
Najvacsia potupa bude, ked LEGO zacnu predavat v cinskych obchodoch typu Xiun Jin, Juns Xin , Jin Jong a ine obchody s podobnymi menami

Odhlásený Frco

  • Príspevkov: 326
  • Lego hrady forever
    • LEGO hrady
Re: Lidl
« Odpoveď #5 : 04. November 2021, 17:45:05 »
Chapem Martina, aj ja to povazujem za taku "degradaciu" Lega, ked to zacali predavat v potravinach.
Tesco mi nevadi, to nikdy neboli len potraviny a LEGO tam malo poriadne velke regaly, to je ine.

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: Lidl
« Odpoveď #6 : 04. November 2021, 23:12:58 »
Lidl nejsou potraviny, je to diskontní prodejna, která prodává i spotřební zboží a oděvy či obuv. Sety v nabídce jsou hračkové... já na tom nevidím nic špatného a v Lidlu nakupuji, hodně produktů mají kvalitních. Ono hodně lidí nemá čas lítat po obchodech...a tady mohou koupit menší sety. Jako sorry, ale to už jste zapoměli, jakou jste coby děti měly radost z jakéhokoli setu ? Já ne. A koukejte kde známý místní livec setů najde zapomenuté poklady.  Tyhle supermarkety umožňují nákup setů bez návštěvy hračkárny a impulzivní nákupy. LEGO tipuju potěší mnohé dítě...

Lepší než kdyby prodàvali nějakou imitaci, kdoví odkud...


Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Lidl
« Odpoveď #7 : 05. November 2021, 09:00:48 »
Tipujem že proti Lidl-u hrá ten "bordel" čo majú v tom akciovom tovare, nahádzané v košoch vedľa/cez/... seba (aj keď, pri naskladnení to je pekne poukladané, to nespraví personál ... ::) )
Odhadom tovar mimo potravín/drogérie tvorí v bežnej ich predajni cca 1/4 regálov. To nieje až taký rozdiel napr od Tesca. Akurát tá prezentácia...

Najvacsia potupa bude, ked LEGO zacnu predavat v cinskych obchodoch typu Xiun Jin, Juns Xin , Jin Jong a ine obchody s podobnymi menami

Ak by sa tu LEGO objavilo tak len dobre, pretože to by znamenalo že marža pre obchodníka by sa z X-násobila a teda aj pre iných predajcov by nastali možnosti na poriadne zľavy  >:D Čo sa nikdy nestane takže nič.