Autor Téma: AC DC  (Prečítané 241 krát)

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
AC DC
« : 20. Február 2024, 12:13:42 »
čaute všetci,

nakoľko si našu záveternú časť vesmíru konečne všimli vyspelé civilizácie táto téma si tu určite zaslúži mať zastúpenie  >:D . Koncert tisícročia  >:D, aký tu nikdy nebol a už asi nikdy nebude z jednoduchého dôvodu a tým je, že z kapiel ich rangu už nemá takmer kto prísť. Jedna z posledných možností vôbec vidieť ešte AC DC na živo. Musím sa pochváliť, že napriek obrovským ťažkostiam sa mi podarilo zohnať dva lístky. Najprv som bol asi 19 ty tisíci v poradí potom padal server a nakoniec o 11.30 hod v piatok t.j. hodinu a pol o spustení predaja som osobne v predajni portálu ešte uchmatol takmer posledné dva lístky na tribúnu A. Už bolo voľné len státie a to navyše státie v najbližšej zóne k pódiu už boli fuč. je to môj dávny sen. Slintajúc som na internete pozeral legendárne koncerty AC DC a Guns and Roases a predstavoval som si ako v tom stotisícovom dave z plného hrdla rewem Highway to Hell  >:D, Hell Bells >:D, Back in Black >:D, thunderstruck >:D, Whole lotta Rosie >:D a ďalšie....ak dožijem hádam sa mi sen splní >:D  >:D  >:D

Ide ešte niekto?