Autor Téma: Briky.cz - Nová stránka pro všechny nadšence do LEGO stavebnic  (Prečítané 725 krát)

Odhlásený MrFiliper

  • Príspevkov: 2

Ahoj, chtěl bych vám představit LEGO projekt Briky.cz, kde najdete téměř všechno, co by LEGO fanda mohl potřebovat  :D. Před pár dny jsem udělal velkou aktualizaci Briky a přidal jsem ohodnocení sbírky a předpokládanou cenu stavebnic v seznamu přání, navíc jsem myslel na vás a zhodnocení sbírky i předpokládaná hodnota stavebnic v seznamu přání je možné spočítat v jakékoliv měně, které si nastavíte v nastavení účtu. I když je tak projekt zatím primárně pro Česko (kvůli nabídkám z e-shopů a bazarů), myslím si, že by jste na Briky mohli najít dost užitečných věcí i nyní, navíc v průběhu dalších měsíců plánuji i kompletní podporu pro Slovensko na adrese briky.sk  8)

Co na Briky aktuálně?

  • Vyhledávání LEGO stavebnic
  • Seznam přání a sbírka s mnoha údaji k evidenci (datum získání, datum sestavení, cena za stavebnici, cena za poštovné, stav krabice apod.)
  • Ohodnocení sbírky
  • Předpokládanou hodnotu seznamu přání (zobrazí částku, za kterou si LEGO přejete)
  • Zobrazení nabídek z e-shopů a bazarů (tady zatím pouze českých - v budoucnu i slovenských)
  • Možnost veřejného sdílení sbírky i seznamu přání
  • Možnost sdílení sbírky i seznamu přání pomocí tajného odkazu
  • Filtrování sbírky i seznamu přání podle několika atributů jako je téma, rok vydání, aktuální stav (složeno, rozloženo apod.) nebo zakoupeno v obchodě
  • Filtrování stavebnic podle roku vydání v jednotlivých tématech
  • Nově jsou u všech stavebnic, kde to je možné, dostupné i návody v PDF
  • Propojení s BrickSet nebo ReBrickable
  • Hlídací psi v rámci Premium účtu

Právě proto, že se připravuji na vytvoření briky.sk pro vás, budu rád za jakékoliv připomínky nebo nápady, co vám na Briky aktuálně chybí nebo by jste si přáli.
« Posledná zmena: 28. Február 2023, 13:11:26 od MrFiliper »