Autor Téma: Identifikácia Collectable Minifigures  (Prečítané 10502 krát)

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Identifikácia Collectable Minifigures
« : 27. Január 2012, 19:15:09 »
Zdravim.
Mohol by niekto sem supnut identikaciu figurok?
Myslim tie bodky ktore su na zvaroch. Raz som to niekde nasiel tusim na 2seriu, len to je uz davna minulost.
Idealne 3,4 a5 seria by pomohla kedze su este v predaji.
Pripadne aj 6tku ak uz to ma niekto overene.

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: Identifikácia Collectable Minifigures
« Odpoveď #1 : 27. Január 2012, 19:27:54 »
Osobne som u 6serie nasiel rimana a toho barbara z kazdeho mam asi 4 kusy (jedno som otvoril) plus este hmatom som identifikoval. Snad niekomu pomozem:)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Identifikácia Collectable Minifigures
« Odpoveď #2 : 27. Január 2012, 19:30:22 »
Kody k 1. a 2. serii mam ako PDF, takze jedine mailom. Ale tu su rozne varianty k 3. serii. Pri 3. serii to uz ale bolo dost zle rozlisitelne.

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: Identifikácia Collectable Minifigures
« Odpoveď #3 : 27. Január 2012, 19:37:41 »
Dakujem. Je to vazne chaoticke.  Nahodou 4 a 5 nemas?   Mame v meste 3x dracik a planujem ich v pondelok vykupit, nechce sa mi moc hmatom, aj ked v tom mam docela prax:-) Z trojky toho nam vela neostalo, ako som sa dnes presvedcil. ale 4 a5 je toho plnooo.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Identifikácia Collectable Minifigures
« Odpoveď #4 : 27. Január 2012, 19:43:40 »
Dalsie kody uz nemam. Ja som mal kody len kvoli zakaznikom, ale nebol som ochotny dalej lustit co je co, tak som prestal ponukat solo minifigy. Ponukam uz len ucelene kolekcie 16 figurok.

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Re: Identifikácia Collectable Minifigures
« Odpoveď #5 : 27. Január 2012, 21:17:29 »
seria 4
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Re: Identifikácia Collectable Minifigures
« Odpoveď #6 : 27. Január 2012, 21:22:11 »
Upozornenie!

Serie 1 a 2 mali ciarove kody a tie boli celkom jednoznacne. Serie 3-6 mali na zvare vylisovane dost TAZKO identifikovatelne bodky, ale pokial viem, pri kazdej serii (2-5 zatial) boli 2 az 4 varianty. Skus google a zadaj "lego minifigures cheat sheet" alebo "crib sheet" a najdes spustu obrazkov. K 5. serii som nasiel 4 varianty bodiek... :(
« Posledná zmena: 27. Január 2012, 21:24:47 od drdano »
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Re: Identifikácia Collectable Minifigures
« Odpoveď #7 : 27. Január 2012, 22:04:12 »
Ja mam doma na predaj komplet nerozbalenu 4. seriu! Kazdy balicek je oznaceny nalepkou. Cena 50€, ak ma niekto zaujem.
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Identifikácia Collectable Minifigures
« Odpoveď #8 : 27. Január 2012, 22:33:44 »
Ja som sa aj 3. az 5. seriu pokusal hladat podla bodiek, bolo viacero variant tych kodov, hmatom to bolo treba overit. Pri 5. serii som bol strasne nedockavy pockat na to ked to dojde do Dracika (sklz cca 4 mesiace oproti cecham, resp. 3 mesiace oproti niektorym kamennym obchodom, kde sa ale nedalo hmatat), tak som to kupoval tak, ze som mal zozbierane kody z figov, ktore som uz kupil, a snazil som sa kupit take sacky, ktore mali ine kody - vysledkom bolo totalne fiasko a nakup viacerych rovnakych figov, na potvoru este aj tych debilnych (fitneska) - kody boli casto rozne pre rovnaky fig, nielen pre rozne seriove cisla, ale aj v ramci tej istej serii atd. Vynahradil som si to potom pri tesco zlave, kde som pobral vela gladiatorov, kde sa to bralo lahsie aj vdaka velkej, lahko hmatatelnej prilbe. Teraz pri 6. serii budem trpezlivejsi, zvlast ked tie bodky su este horsie citatelne. Mal som v draciku nejake pokusy ist podla bodiek, ale je to katastrofa s citatelnostou. Hmat je tiez pre mna komplikovany, mozno keby som mal klud, nemam nervy tam stat a suchotat. Radsej si pockam na tesco. Resp. ked uz clovek ide iba po jednom figovi, a pozna presne jeho bodky, tak sa to da.
Nema nahodou niekto z BA navyse gorilieho figa ? Teraz je to taka aktualna figurka :-)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Identifikácia Collectable Minifigures
« Odpoveď #9 : 06. Február 2012, 14:11:19 »
Mozno uz poznate, mozno niekto nie - obrazok 7. serie minifigov.

ila_rendered

Odhlásený paradisamaniak

  • Príspevkov: 38
Re: Identifikácia Collectable Minifigures
« Odpoveď #10 : 06. Február 2012, 17:55:18 »
Mozno uz poznate, mozno niekto nie - obrazok 7. serie minifigov.

(Odkaz na prílohu)

Niektore su fakt super :) Uz sa tesime...

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Re: Identifikácia Collectable Minifigures
« Odpoveď #11 : 07. Február 2012, 09:16:52 »
A ziaden snowboard, skateboard alebo surf? Neuveritelne...  ;D ;D
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357
Re: Identifikácia Collectable Minifigures
« Odpoveď #12 : 07. Február 2012, 09:55:28 »
No ten indián (Azték?) je neuveriteľne luxusný. Podľa mňa zatiaľ najlepšia séria. A nech to v tomto duchu pokračuje aj do budúcnosti.

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Identifikácia Collectable Minifigures
« Odpoveď #13 : 07. Február 2012, 12:53:57 »
http://www.youtube.com/watch?v=4wSr7h_pjxs

I want to be a hippie and I want to get stoned.
I want to be a wonder way guy to leave home.
I want to get high...
But I never knew why.  O0

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Identifikácia Collectable Minifigures
« Odpoveď #14 : 07. Február 2012, 16:30:10 »
Aj podla mna najlepsia seria zatial. Dosial bola najlepsia 5.seria, potom doslo rozcarovanie s 6.seriou, ale 7. je super a plna tazkej vahy v podobe spickovych, prepracovanych, resp. do scenerii dobre vyuzitelnych figov, plus kopu novych dielikov. Az ma prekvapuje, kolko dobrych figov je v ramci jedinej serie, a malo balastu v podobe blbosti typu skejtak na X-ty sposob. Uplne naj su Aztek, Triton, Gajdos, ale aj Hipik ci ten cierny bojovnik, karkulka atd...
Obsah 7.serie je uz dlho znamy, ja uz by som cakal na to, kedy budu prve obrazky 8.serie.