Autor Téma: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)  (Prečítané 66567 krát)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 3917
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #435 : 11. Január 2022, 13:03:49 »
Vďaka za info. Su dostupné aj pre SK účty, práve som si vyklikal všetky chýbajúce. Hlúposť je, že sa dá na jednu objednávku použit iba jeden VIP kód, takže kvôli trom minciam môžem robiť tri objednávky...

Skús spraviť objednávku cez telefón. Ideálne na SK číslo a mimo exponovaných časov - mal by si dostať slovensky/česky hovoriaceho operátora a tí nemajú takú fluktuáciu a asi ani vyťaženie (ako napr angláni) a teda malo by sa dať baviť ľahšie.
Na mince som to neskúšal ale raz sa mi podarilo dostať na jednu objednávku 2 veci z promo kódov. Ale objednávku som robil cez telefón (lebo som sa ulakomil na zľavnený VIP 5Eur kupón na telfón z BF 2019 >:D ). Pani/slečna na telefóne to spravila tak že spravila objednávku s jedným kódom, potom druhú s druhým a ich spojila (preto je dobré keď majú čas  ;)) a prišlo to.
Chcel som to potom spraviť aj neskôr keď som mal čerstvú objednávku online, tak už mi to tak nevedela spraviť, že prvá-online objednávka je už v stave keď ju nemôže modifikovať, pravda je že to bol čas akcií a chvílu to trvalo sa dovolať sa a na tú prvú objednávku už prišiel potvrdzovací email a teda možno to naozaj bolo tak že systém už nepustil (samozrejme ja nevidim či nevie, nechce alebo nejde  >:D )
Preto si myslím že ak to pôjde všetko cez telefón a bude ich ochota tak by sa to mohlo podariť, okrem času na telefóne moc toho nestratíš pokusom :D

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 497
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #436 : 11. Január 2022, 20:57:12 »
Ja si s nimi momentalne pisem kvoli figurkam...co za dementa vymyslel limit na seriu len presny pocet...je ich 12 ..tak reku ich o...a spravil som dve objednavky..v pohode presli, peniaze na ucte zablokovali...ale poslali len jednu a druhu mi nspisali, ze nic nebude...ale peniaze furt drzia . Dnes mi prisla zasielka. Z 12 mam 5 ostatne 2az 3x...cize opat ma len  nastvali. Je to len nahmatane a neotvorene... ak ma niekto rovnaky problem ...mozme vymenit... chapem, ze daju limit na nejaky exclusive set..ale na figurky, kde je loteria, co ti poslu? Preco opat podporia radsej priekupnikov, namiesto vlastnych zakaznikov. ?.. (n)

Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo