Autor Téma: LDD - Lego Digital Designer  (Prečítané 27145 krát)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4450
Re: LDD - Lego Digital Designer
« Odpoveď #30 : 21. Január 2016, 19:22:20 »
Tak u susedov jeden člen hovorí, že je testerom nejakého úplne nového programu. Takže nemusí byť všetko stratené. Už len aby to prešlo v LEGO korporácii.
No a potom sa naučiť robiť s niečím novým ... pri takejto častej obmene to už rovno môže byť ten opensource...

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: LDD - Lego Digital Designer
« Odpoveď #31 : 22. Január 2016, 19:06:49 »
Tak u susedov jeden člen hovorí, že je testerom nejakého úplne nového programu. Takže nemusí byť všetko stratené. Už len aby to prešlo v LEGO korporácii.
No a potom sa naučiť robiť s niečím novým ... pri takejto častej obmene to už rovno môže byť ten opensource...

Som zvedavý ,či to bude podobne prostý program ako LDD . Otázne je či to  bude platený softvér či nie . . .

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2498
    • Moja zbierka
Re: LDD - Lego Digital Designer
« Odpoveď #32 : 22. Január 2016, 19:54:54 »
Som zvedavý ,či to bude podobne prostý program ako LDD . Otázne je či to  bude platený softvér či nie . . .

Kolko ludi by si to kupilo v dnesnej dobe?

Odhlásený Toxy

  • Príspevkov: 22
    • moja zbierka
Re: LDD - Lego Digital Designer
« Odpoveď #33 : 15. Marec 2016, 15:57:01 »
LDD zachránené  C:-) http://brickset.com/article/19917/new-version-of-ldd-released nová verzia + nové dieliky

Odhlásený GRIFFIN93

  • Príspevkov: 52
Re: LDD - Lego Digital Designer
« Odpoveď #34 : 22. Marec 2016, 13:09:36 »
Ahojte, stiahol som si najnovsiu verziu LDD 4.3.9 s doplnenymi dielikmi - chapem, ze v databaze je stale iba aktualna generacia dielikov. Ale "vrta" mi v hlave, ci sa k tomu da stiahnut a doinstalovat databaza starsich dielikov? Napriklad by som tam potreboval Electric, Motor 4.5V Type 2 for 2-prong connectors WITH middle pin (6216m2) kvoli svojim rozmerom - dnesne motory maju ine rozmery... PW

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LDD - Lego Digital Designer
« Odpoveď #35 : 22. Marec 2016, 13:17:58 »
Tak su tam aj starsie (neaktualne) diely, ale ci existuje nejaka neoficialna databaza dielov ako v LDraw, tak to neviem. Skus pripadne pohladat tu nejake informacie.

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: LDD - Lego Digital Designer
« Odpoveď #36 : 12. Júl 2016, 14:42:55 »
Mal uz niekto podobny problem ako ja?
Poslednej dobe mi LDD stale padalo,  umiestnim par brickov a padne..  kazdy druh krok som musel ukladat.
Teraz mi LDD ani otvorit nejde..otvorim, nacita sa mi  a hned mi vyskoci okno. LDD som niekolko krat odinstaloval a stale ten isty a isty problem.

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: LDD - Lego Digital Designer
« Odpoveď #37 : 12. Júl 2016, 15:22:07 »
Áno , začalo to najprv neúspešnou aktualizáciou .Tak som ju nepotvrdzoval a nejakú dobu fungoval bez nej . Skúsil som znovu odinštalovať a vyblaflo na mňa  niečo veľmi podobné .
Teraz fungujem bez LDD  :-\

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: LDD - Lego Digital Designer
« Odpoveď #38 : 14. Júl 2016, 18:23:09 »
Poprosil som kamoša nech sa mi pozrie na tento problém a po nainštalovaní .

Adobe Flash Player 22 ActiveX
Adobe Flash Player 22 PPAPI

Mi LDD funguje , ale tiež ho musel preinštalovať.

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: LDD - Lego Digital Designer
« Odpoveď #39 : 19. Júl 2016, 09:13:44 »
Poprosil som kamoša nech sa mi pozrie na tento problém a po nainštalovaní .

Adobe Flash Player 22 ActiveX
Adobe Flash Player 22 PPAPI

Mi LDD funguje , ale tiež ho musel preinštalovať.


 (y) (y) (y) Diky, uz to ide aj mne. Uvidime na ako dlho ;)

Odhlásený TOME

  • Príspevkov: 377
Re: LDD - Lego Digital Designer
« Odpoveď #40 : 11. Január 2018, 23:36:23 »
Ahojte!

dobra sprava, LDD ma novu verziu 4.3.11 s novymi dielmi ktore trebalo ako sol!  (y)  ;) nasiel som to nahodne na jednom nemeckom fore a odtialto stiahol https://www.promobricks.de/lego-digital-designer-4-3-11-ist-da-download-links-und-neue-teile/50792 Staru verziu odinstaloval novu nainstaloval. Nove diely sa zobrazuju iba v extended mode.  ;)


Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: LDD - Lego Digital Designer
« Odpoveď #41 : 08. Február 2018, 14:48:22 »
Podobne i LDD malo update dielov a povravalo sa , ze to uz nebude podporovany software.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4450
Re: LDD - Lego Digital Designer
« Odpoveď #42 : 08. Február 2018, 15:47:21 »
No to LDD je v takom obmedzenom režime, pridávajú to akurát to Extended módu, takže stým majú menej námahy. Takže to nepodporovanie je v tomto dobrá výhovorka na to že len preklopia 3D modely a neriešia aktuálne farby...

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: LDD - Lego Digital Designer
« Odpoveď #43 : 08. Február 2018, 22:12:32 »
Ja osobne tvorím v tom extended mod . Pre mňa je šikovnejší a mam v celku dobrý prehlad o dieloch bo neustále kontrolujem pri stavbe ,zohnateľnosť dielikov .Nielen to či sa v danej farbe i tvare vyrába / vyrábal .

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LDD - Lego Digital Designer
« Odpoveď #44 : 08. Február 2018, 22:50:13 »
Tiez tvorim v Extended. Hento farebne by tam pre mna ani nemuselo byt. Len to otravuje ked to startujes, ze je to ako default nastavene.