Autor Téma: LDD - Lego Digital Designer  (Prečítané 27146 krát)

Odhlásený mathy

  • Príspevkov: 34
Re: LDD - Lego Digital Designer
« Odpoveď #15 : 06. August 2012, 13:26:16 »
tak tu je video ako si to niekto kupil http://www.youtube.com/watch?v=9m-5C7MrhhI  ;)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2498
    • Moja zbierka
Re: LDD - Lego Digital Designer
« Odpoveď #16 : 06. August 2012, 21:41:27 »
A to za taku kravinu dal 37 dolarov?  :o chore

Odhlásený mathy

  • Príspevkov: 34
Re: LDD - Lego Digital Designer
« Odpoveď #17 : 07. August 2012, 18:30:45 »
tiež si myslim...je tam len par dielikov  O:-)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LDD - Lego Digital Designer
« Odpoveď #18 : 17. Júl 2013, 01:30:03 »

Odhlásený Míla

  • Príspevkov: 227
  • Záchranný Útvar
Re: LDD - Lego Digital Designer
« Odpoveď #19 : 29. Marec 2014, 12:19:38 »
Chystá se asi nějaká nová verze protože jsem v LDD Extended narazil na tři dílky které by se tam prakticky neměli nikdy dostat, protože jeden se přestal v setech objevovat před začátkem internetu i když podle BL se vyráběl naposledy před 11 lety a druhé dva byli vidět naposledy v setech Town.

Window 1 x 2 x 2 with Fixed Glass


Hinge Vehicle Roof 4 x 4 Sunroof + Glass for Hinge Car Roof 4 x 4

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: LDD - Lego Digital Designer
« Odpoveď #20 : 29. Marec 2014, 14:14:10 »
Este mi povedzte kde je ten link na ktorý kliknem aby mi to spravilo update :)

Odhlásený Míla

  • Príspevkov: 227
  • Záchranný Útvar
Re: LDD - Lego Digital Designer
« Odpoveď #21 : 29. Marec 2014, 15:20:15 »
Je to v současné verzi z updatu co byl už loni ale objevil jsem to tam předevčírem, většinou extended moc nepoužívám, spíš ho beru na sjednocování barev nebo na nejnovější díly, Takže tam nečekám díl skoro jednou tak starý jak já.

LDD 4.3.8
http://ldd.lego.com/cs-cz/

Odhlásený Anupew

  • Príspevkov: 367
Re: LDD - Lego Digital Designer
« Odpoveď #22 : 25. September 2015, 20:18:34 »
Viete mi niekto poradiť ako tento program spustím na XPčku alebo Viste? V oboch OS mi to po inštalácii vôbec nespustí a keď už spustí tak sa dočkám odpovede (Neopovedá). :-\
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: LDD - Lego Digital Designer
« Odpoveď #23 : 26. September 2015, 22:37:09 »
Viete mi niekto poradiť ako tento program spustím na XPčku alebo Viste? V oboch OS mi to po inštalácii vôbec nespustí a keď už spustí tak sa dočkám odpovede (Neopovedá). :-\

Aktuálne mi to fachčí na Viste, ale je asi potrebné mať aspoň 3GB RAM a aspoň pár stovák MB nezdieľanej grafiky, aby to šlo...

Odhlásený Anupew

  • Príspevkov: 367
Re: LDD - Lego Digital Designer
« Odpoveď #24 : 27. September 2015, 01:02:16 »
Aktuálne mi to fachčí na Viste, ale je asi potrebné mať aspoň 3GB RAM a aspoň pár stovák MB nezdieľanej grafiky, aby to šlo...
Stiahol som nejakú cca 700mb verziu a tá mi s malými problémami  nabehla, až na tú kostrbatú grafiku a spomalenú odozvu to šlo (1GB ram). Nuž musím za investovať do nového PC. Na desktope som neskúšal tam mám lepšiu grafiku, Xpčko ale tiež iba 1GB ram.


A ešte taká otázka neviem sa v tom programe poriadne orientovať. Možno mám blbú otázku, ale vie ten program urobiť aj návod? Lebo ak si niečo navrhnem a kúpim dieliky na zloženie tak potrebujem vedieť ako to znovu poskladať.  ::)
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: LDD - Lego Digital Designer
« Odpoveď #25 : 27. September 2015, 01:18:45 »
...
A ešte taká otázka neviem sa v tom programe poriadne orientovať. Možno mám blbú otázku, ale vie ten program urobiť aj návod? Lebo ak si niečo navrhnem a kúpim dieliky na zloženie tak potrebujem vedieť ako to znovu poskladať.  ::)

Návod sa dá urobiť, ale ak ho chceš vytlačiť, tak asi len cez PrintScreen. Každopádne ikonka návodu je vpravo hore (2 kocky s číslami 1 a 2). Tam si vieš pozrieť postupne kroky stavania ku každému modelu, ktorý si v LDD postavil. Nie každý krok a postup je však úplne logický, preto to ber s dosť veľkou rezervou ;)

Odhlásený Anupew

  • Príspevkov: 367
Re: LDD - Lego Digital Designer
« Odpoveď #26 : 27. September 2015, 02:36:49 »
Jasné, rozumiem, díky za objasnenie (y)
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LDD - Lego Digital Designer
« Odpoveď #27 : 21. Január 2016, 10:38:53 »
Tak toto nepotesi - LDD konci bez nahrady. Nechapem preco. Ocakaval som skor, ze to pojde stale dopredu a budu to zdokonalovat! Predsa v dnesnej dobe moznost virtualnej tvorby patri uz temer k zakladom. Cudujem sa o to viac, ze mali to dobre rozbehnute, v poslednej verzii to bolo uz aj vcelku userfriendly, pouzivalo to coraz viac ludi a malo to podla mna perspektivu. Ale asi bolo malo ludi na tvorbu Nexo Knights, tak trebalo chlapcov presunut. (n)

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 768
Re: LDD - Lego Digital Designer
« Odpoveď #28 : 21. Január 2016, 12:31:14 »
Aspon sa konecne odhodlam naucit robit v MLCade, mam ho nainstalovany od leta, ale nejako som sa mu vyhybal.

LDD sice nema kopu dielikov, ale uz som si celkom zvykol na obsluhu a postupne som prisiel aj na vychytavky, ako pouzivanie grupov atd. Akurat napasovanie osiek a ozubenych koliesok je v nom nocna mora.

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: LDD - Lego Digital Designer
« Odpoveď #29 : 21. Január 2016, 14:43:29 »
Ako som pochopil tak skor pridu s niecim novym, mozno kompatibilnym s novymi softwerovimi projektami - tusim Lego World ci ako sa malo volat to MMOcko z Lego sveta.
Takze nie je to koniec digitalneho stavania.