LEGO > CAD

LDD - Lego Digital Designer

(1/10) > >>

KLF:
Lego Digital Designer (LDD) je oficialny produkt firmy LEGO, v ktorom si moze kazdy navrhnut svoje modely z LEGA bez pouzitia skutocnych LEGO kociek. Po navrhnuti vlastneho modelu, mozete tento odoslat do LEGA a za poplatok Vam tento Vas model vyrobia a zabalia do originalnej krabice, ktorej dizajn si tiez sami zvolite. Vas produkt sa zaroven dostane aj do sekcie Factory v LEGO Shop at Home, kde si ho budu moct pripadne kupit aj dalsi ludia. My "profesionali" vsak pouzivame iny LEGO CAD softver, ale tomu sa budem venovat v inej teme. ;)
Dnes prichadza teda LEGO s najnovsou verziu LDD 5 a mozte si ju stiahnut tu: http://ldd.lego.com/ Na tejto stranke sa dozviete aj podrobnejsie informacie o LDD. ;)

mesje:
Nevies za aky poplatok to vyrobia? A urobia to kazdemu - neni to limitovane nejakym hlasovanim? Nezda sa mi, ze by to bolo take jednoduche, ze len si nieco nakreslim, a oni mi to vyrobia a poslu - ked uvazim problemy a neskutocne tahanice s Lugbulkom.

KLF:
Poplatok Ti z brucha nepoviem (lacne to nie je), ale urobia to kazdemu. Limit je dany obmedzenim dielikov, ktore mas k dizpozicii. ;) Osobne som cca pred 2 rokmi mal jeden projekt aj na LEGO Factory Shope, ale cenu tam vyrubili dost vysoku. :) Tak som sa len tesil, ze moj produkt ponuka priamo LEGO. ;)

kiko97:
Nechce sa mi to čítať, ale nevieš na koľko dielov bolo obmedzenie a nebolo to tak, že nemôžeš používať niektoré súčiastky vrátane Technic. Čo si vtedy postavil?

KLF:
Limity su dane presne a vopred vies, ktore dieliky mozes pouzivat. Su 2 kniznice (aspon boli). Jedna v ktorej su vsetky dieliky z ktorych mozes modleovat a dodaju Ti celu stavbu.  Druha kniznica obsahuje viac dielikov, ale zas nemozes si dat dany model vyrobit. Vacsinou su k dispozicii tie dieliky, ktore su aktualne vyrabane, alebo z ktorych su prezasoby na sklade.

Ja som tam mal model jednej vily z Bratislavy, ktorej skutocny velky model mam spraveny v inom CAD programe.

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Go to full version