Autor Téma: *** VIANOCE ***  (Prečítané 42291 krát)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: *** VIANOCE ***
« Odpoveď #150 : 03. November 2021, 22:08:44 »
Nuž to asi skôr projektová podpora kde sú iné počty (do apríla či kedy by sa mala otvárať na 2022 by bolo dobré dokončiť a odprezentovať tú aktuálnu ... aj vrátane mňa  :-[ :-[ )

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: *** VIANOCE ***
« Odpoveď #151 : 24. December 2021, 14:47:43 »
Žiadny iný sviatok nedokáže to čo Vianoce. Jedine Vianoce majú tú moc spomaliť celučký svet. Spomaliť života denného zhon, dať nám možnosť vydýchnutia si po strastiplnej celoročnej púti, väčšinou plnej prekážok a príkoria.

Čo človek to iná voľba toho, ako si Vianoce vychutná a iný pohľad na to, čím ho tieto sviatky napĺňajú. Niekoho napĺňa neopakovateľné čarovné duchovno spojené s Vianocami, iného prítomnosť v rámci rodinného kruhu, hojnosť voňavých dobrôt, blikajúce svetielka nádeje na vianočnom stromčeku, radosť z darovania a obdarovania, alebo jednoducho zaslúžené a vytúžené leňošenie možné vďaka spomalenému svetu navôkol.
Priatelia prajem Vám, aby ste si v týchto neľahkých časoch užili blížiace sa Vianoce podľa Vašich predstáv. Ak si neviete vybrať, čo presne Vás na Vianociach najviac napĺňa, nech sa Vám ujde zo všetkého z „menúčka“ uvedeného vyššie.

Nech aspoň na chvíľku opustí Vás stres a bôľ, odosobnite sa od všetkých starostí, snažte sa zabudnúť na všetko zlé a užite si každú vzácnu chvíľku nadchádzajúcich sviatočných dní. Užite si chvíle s najbližšími a načerpajte čo najviac pozitívnej energie, ktorej máme poväčšine esenciálny nedostatok.

A tak ako sa k nám opäť začne po zimnom slnovrate Slnko pomaly, ale isto prikláňať, s každou minútou denného svitu naviac, nech Vám je ľahšie na duši a svetlo nech svieti na Vašej púti. :oldman:

šťastné a veselé a najmä zdravé Vianoce všetkým   :oldman: 

želá Legoholik

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Re: *** VIANOCE ***
« Odpoveď #152 : 31. December 2021, 23:32:09 »
Všetko dobré do Nového roku 2022 prajem a aj keď to bude naozaj ťažký rok, tak aby sa to všetko zvládlo...  :oldman:

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: *** VIANOCE ***
« Odpoveď #153 : 01. Január 2022, 11:02:26 »
Stastny novy rok a vsetko len to dobre v nom!

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: *** VIANOCE ***
« Odpoveď #154 : 25. December 2022, 13:46:36 »
Všetci asi skladajú či radšej už neskladajú, tak pekné sviatky.

Odhlásený sylmer

  • Príspevkov: 392
Re: *** VIANOCE ***
« Odpoveď #155 : 26. December 2022, 15:30:25 »
Vianoce skoro za nami, že sa už aj k legu navracajú myšlienky, a aha, nestihla som ani vinšovať popredu.
Moji milí, pokojne ešte preplávajte koncom roka a v tom ďalšom lásku, mier a pekné stavby prajem!

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Re: *** VIANOCE ***
« Odpoveď #156 : 31. December 2022, 21:48:39 »
Všetko dobré do nového roku a hlavne sa nikdy nezastaviť pri hľadaní riešení...  ;)
https://fb.watch/hMmlLLMgwN/