Autor Téma: Prosím o radu  (Prečítané 2001 krát)

Odhlásený Marosto77

  • Príspevkov: 2
Prosím o radu
« : 13. Máj 2022, 21:18:31 »
Na začiatok chcem pozdraviť všetkých členov TatraLUG a predstaviť sa.
Volám sa Maroš a som z Vrútok.
Vo Vašom Lego fanklube som nový,  zaregistroval som sa len teraz na radu jedného známeho ,ktorý mi Vás doporučil a to ztoho dôvodu, že sú tu ľudia ktorý organizujú lego výstavy.
Lego sa venujem už nejaký ten piatok mam doma slušnú kôpku kociek a celkom solídnu zbierku postavených modelov - 98% Star wars , nakoľko som veľký fanda hviezdnych vojen. Prevažná väčšina mojich modelov sú MOCs ktorých inštrukcie skupujem z netu od vychytanych dizajnerov z  brickvault a Rebrickable ale nepohrdnem ani žiadnym UCS lego setom ktorých mam tiež zopár..
Ako staviam nové veci(tu sa dostávam ku jadru mojej žiadosti o radu) tak dochádza mi doma výstavný priestor a preto by som chcel niektoré z mojich vydarenejšich modelov dať na nejaké výstavy Lega .
Nájdem tu nejaké ochotne osoby ktoré by mi pomohli alebo umožnili môj zámer vystaviť svoje diela verejnosti ???
Vopred ďakujem za každú odpoveď.
S pozdravom Maroš K.

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Prosím o radu
« Odpoveď #1 : 14. Máj 2022, 12:27:02 »
Ahoj a vitaj medzi nami .

Treba sa ozvať v sekcii prebiehajúce a plánované výstavy . Aktuálne bude výstava v Brezne . 
Hniezdne je v stave zisťovania podmienok/požiadaviek/možností. (vidím že tu si už napísal)
Ergo , tvoje MOC-y  i keď sú podľa návodu niekoho iného ako si pisal inde , určite sme na ne zvedaví  :)
Neváhaj a odprzentuj vo vlastné výtvory( moc)