Autor Téma: Môj tretí príspevok  (Prečítané 14486 krát)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Môj tretí príspevok
« Odpoveď #30 : 22. Apríl 2020, 22:19:15 »
Takzvaný space slug

SLUG - kokos tak sa skoro volal nas fanklub! Pamatas MiKeL? :D Esteze uz taky existoval...

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Môj tretí príspevok
« Odpoveď #31 : 23. Apríl 2020, 14:15:41 »
slug, sklug, som rad, ze boli obsadene. takto sa mi to paci viac ;)

Odhlásený Inst

  • Príspevkov: 357
Re: Môj tretí príspevok
« Odpoveď #32 : 27. Apríl 2020, 20:27:26 »
Lego má byť hranaté a kockaté!
ila_renderedila_renderedila_renderedila_rendered

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Re: Môj tretí príspevok
« Odpoveď #33 : 28. Apríl 2020, 07:31:01 »
Pekný Shark  (y)

Odhlásený Inst

  • Príspevkov: 357
Re: Môj tretí príspevok
« Odpoveď #34 : 30. Október 2020, 16:49:20 »
Pekný Shark  (y)
Ďakujem :)
Som mu spravil kamarátov

ila_renderedila_renderedila_renderedila_rendered

Odhlásený Inst

  • Príspevkov: 357
Re: Môj tretí príspevok
« Odpoveď #35 : 31. December 2020, 14:11:12 »
Takže, keďže prišiel koniec roka, patrilo by sa ukázať, čo som počas posledných 12 mesiacov postaval. Skoro všetko to boli stavby na nejaké výzvy, súťaže či online výstavy, ktorých bolo inde na internete hodne. Aj vďaka COVIDu. Kamenné fáro, MicroCity Inštitút, auto na chodúľoch, Space slug a kockaté zvieratká som sem dal asi v čase ich postavania.
Nedával som sem ostatné veci, lebo cítim z TatraLugu, že vás tu zaujímajú iné veci. Súčasné budovi, autá a podobne...

Odhlásený Inst

  • Príspevkov: 357
Re: Môj tretí príspevok
« Odpoveď #36 : 31. December 2020, 14:15:54 »
The Collector
Od Marca do ..???
Chcel som si na základe Bignicle Frame spraviť vlastného robota ovešaného.. všetkým proste. Dlho sa to stavalo, lebo som to odkladal kvôli ostatným súťažiam a výzvam. Nevyšlo to tak, ako som chcel, takže to bude prestavané v budúcnosti.
ila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_rendered

Odhlásený Inst

  • Príspevkov: 357
Re: Môj tretí príspevok
« Odpoveď #37 : 31. December 2020, 14:17:38 »
The Vendors - BooneBuilds Star Wars Challenge
14. Apríl
Tu bola výzva poskladať buď existujúce, alebo naše vlastné vozidlo/loď či čo ja viem, ktoré by pasovalo do sveta Star Wars. Chcel som poskladať obchodníka so svojím vozidlom, ale z mojich nákresov som sa nevedel rozhodnúť, ktoré postaviť. Tak som dal štyri najlepšie z nich. Momentálne sú v Novej Bani na výstave. Každý predáva niečo iné a volajú sa:
Scavenger
Contraband Dealer
Junk Trader
Food Merchant
ila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_rendered


Odhlásený Inst

  • Príspevkov: 357
Re: Môj tretí príspevok
« Odpoveď #39 : 31. December 2020, 14:22:23 »
9-Brick Mech Challenge - Andrew Lee
Máj
Toto bola súťaž o najlepšieho robota nie vyššieho ako deväť kociek. Čím viac príspevkov, tým väčšia šanca. Tu som aj vyhral jednu z trofejí za buď Lunge, alebo Combine, alebo oboch, neviem. V poradí, ako som ich staval:
TigeRooster
Lunge
ila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_rendered



Odhlásený Inst

  • Príspevkov: 357
Re: Môj tretí príspevok
« Odpoveď #42 : 31. December 2020, 14:33:40 »
Tremor - TrickyBricks Mech Chellenge
4. Jún
Tu bola výzva proste postaviť Mech. Tak som zloduchovi z Lego témy Ultra Agents prerobil tank na 5-päsťový Mech. Má aj alternatívny rozdelený mód. Zobral som ho so sebou aj na jednu session a teraz je v Novej Bani. Pridal som aj pôvodnú stavebnicu a moje náčrty
ila_renderedila_renderedila_renderedila_rendered

Odhlásený Inst

  • Príspevkov: 357
Re: Môj tretí príspevok
« Odpoveď #43 : 31. December 2020, 14:37:32 »
Doc Brown's Arctic Roller - TrickyBricks Movie Challenge
18. Jún
Toto bolo postavané pre výzvu spraviť hocičo okolo nášho obľúbeného filmu. Či už scénku, predmet, postavy alebo našu interpretáciu filmu. Môj najbľúbenejší film je Návrat do budúcnosti (resp. Back to the Future Trilógia) a veľmi sa mi páčilo autíčko The Penguin Arctic Roller tak som z neho spravil lietajúci stroj času.
ila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_rendered

Odhlásený Inst

  • Príspevkov: 357
Re: Môj tretí príspevok
« Odpoveď #44 : 31. December 2020, 14:39:35 »
8x8 plate challenge - TrickyBricks
1. November
Výzva tu bola spraviť malinkú diorámu/vinetu (8x8 studs) okolo našej vlastnej sig-fig (teda figúrky reprezentujúcej nás samých). Ja sigfig mám len tak z polovice - figúrku turistu, len s inými vlasmi a nohavicami som používal na fotkách pri cestovaní. Takže v princípe predstavovala mňa a moju záľubu v cestovaní. Chcel som v dioráme obsiahnuť ale aj moju lásku k sci-fi, no nakoniec som sa rozhodol ju rozdeliť na dve polovice (mňa), čo sa podarilo všetko na 8x8 studs.
ila_renderedila_renderedila_rendered