Autor Téma: Podpora tvorivej aktivity LUGu  (Prečítané 35362 krát)

Odhlásený Betka

  • Príspevkov: 333
Re: Podpora tvorivej aktivity LUGu
« Odpoveď #15 : 19. Jún 2015, 16:26:47 »
Čaute,
tu je moja alternatíva setu 40107, je to zimná scénka kde chlapec chytá ryby pri zamrznutom rybníku. Má so sebou sánky a rozkladaciu stoličku. V pozadí je zasnežený stromček.

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Podpora tvorivej aktivity LUGu
« Odpoveď #16 : 19. Jún 2015, 16:48:47 »
 (y) (y) (y)

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Podpora tvorivej aktivity LUGu
« Odpoveď #17 : 19. Jún 2015, 19:34:22 »
Parada ale este by som to sem nepostoval, bo budeme obkukavat. Nech kazdy skusi vymislet neco originalne :)

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Podpora tvorivej aktivity LUGu
« Odpoveď #18 : 19. Jún 2015, 20:01:27 »
Parada ale este by som to sem nepostoval, bo budeme obkukavat. Nech kazdy skusi vymislet neco originalne :)

Práve naopak je môj názor.Ostatný zaháľaju a keď chcú niečo originálne nech sa stavitelia potrápia.Keď Betkin nápad sa bude opakovť a tak nech to spraví niekto lepšie .O to bude jednoduchšie rozhodnúť kto je lepší staviteľ.  Šak to nemusí byť priamo zimná téma  ;)

Odhlásený Betka

  • Príspevkov: 333
Re: Podpora tvorivej aktivity LUGu
« Odpoveď #19 : 19. Jún 2015, 20:03:55 »
Parada ale este by som to sem nepostoval, bo budeme obkukavat. Nech kazdy skusi vymislet neco originalne :)
To že som to sem poslala nikomu nebráni postavit niečo originálne  ;) koniec koncov keby niekto obkukával tak sa to pozná  ;)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Podpora tvorivej aktivity LUGu
« Odpoveď #20 : 21. Jún 2015, 00:21:50 »
No a samozrejme, kto nezverejni svoj model, musi set vratit!!!  ;)
« Posledná zmena: 21. Jún 2015, 14:30:05 od MiKeL »

Odhlásený Jago

  • Príspevkov: 304
Re: Podpora tvorivej aktivity LUGu
« Odpoveď #21 : 21. Jún 2015, 11:54:13 »
môžem aj ja poprosiť o jeden set?
Ďakujem

Odhlásený paradisamaniak

  • Príspevkov: 38
Re: Podpora tvorivej aktivity LUGu
« Odpoveď #22 : 21. Jún 2015, 20:52:29 »
Aj ja by som mala zaujem, ak je este nejaky k dispozicii :)

Odhlásený juraj

  • Príspevkov: 234
Re: Podpora tvorivej aktivity LUGu
« Odpoveď #23 : 22. Jún 2015, 11:15:26 »
Treba si pre set niekam prist? Kolko kazdy moze stavat neobmedzeny pocet variacii?

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Podpora tvorivej aktivity LUGu
« Odpoveď #24 : 22. Jún 2015, 11:31:39 »
Treba si pre set niekam prist?

Bud osobny odber u mna, alebo postou (1,60.- €).

Kolko kazdy moze stavat neobmedzeny pocet variacii?

Vyborna otazka! (y) Stavat mozete samozrejme aj viac alternativ, nemusite len jednu! Iniciative sa medze nekladu a na galeriu TLG dame vsetko! ;)

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Podpora tvorivej aktivity LUGu
« Odpoveď #25 : 22. Jún 2015, 12:48:48 »
prosím si aj ja jeden. diky.

Odhlásený sylmer

  • Príspevkov: 392
Re: Podpora tvorivej aktivity LUGu
« Odpoveď #26 : 22. Jún 2015, 17:20:02 »
Tento príbeh sa odohral v nedávnych časoch. Išlo o klasickú scénku – mladík machruje pred dievčinkou. V tomto prípade predvádza rôzne kúsky na korčuliach na zamrznutom jazierku.
ila_rendered ila_rendered

Vo chvíli, keď na dievčinku už takmer zapôsobil, prebára sa pod ním ľad. Snaží sa udržať na hladine,  ale nadarmo.
ila_rendered

Dievčinka, na ktorú už takmer zapôsobil, mu prichádza na pomoc. Bohužial, keď sa priblíži k preborenému miestu, ľad praská aj pod ňou.
ila_rendered

V studenej vode sa obom rýchlo minú všetky sily, hladina sa nad nimi zatvára, v treskúcom mraze rýchlo zamŕza. O mladíkovi a dievčinke viac nechyrovať. Do rána celé jazierko pokryje vrstva čerstvého snehu.
ila_rendered ila_rendered

Náhodný svedok celej udalosti v nasledujúcich dňoch postavil na mieste tragédie zo snehu pamätník – abstraktnú sochu, pripomínajúcu celú udalosť. Bohužiaľ, posolstvo tohto umeleckého diela nik nepochopil, kým nebolo bližšie objasnené na stránkach TatraLUG. Socha sa aj tak o štyri dni roztopila, prišlo krátke oteplenie.
ila_rendered

Dodatok: Za zmienku stojí, že mladík a dievčička sa usmievajú do poslednej chvíle, ako nejakí lego panáčikovia. Varujte sa mámivých pôvabov zimnej prírody!
« Posledná zmena: 23. Jún 2015, 09:18:24 od MiKeL »

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Podpora tvorivej aktivity LUGu
« Odpoveď #27 : 22. Jún 2015, 18:21:34 »
Tusim ste si to s Betkou chronologicky prehodili. ;) Rybar pri jazere mal chytat az po tomto a vylovit mrtvoly! O0 Mozno by bolo zaujimave, keby ostatni pokracovali v tejto teme tak, ze kazdy by spravil nejaky vyjav a nakoniec by z toho vznikol uceleny pribeh. ;)

Odhlásený Betka

  • Príspevkov: 333
Re: Podpora tvorivej aktivity LUGu
« Odpoveď #28 : 22. Jún 2015, 18:30:32 »
Tusim ste si to s Betkou chronologicky prehodili. ;) Rybar pri jazere mal chytat az po tomto a vylovit mrtvoly! O0 Mozno by bolo zaujimave, keby ostatni pokracovali v tejto teme tak, ze kazdy by spravil nejaky vyjav a nakoniec by z toho vznikol uceleny pribeh. ;)
Môže sa to brat aj tak, že rybár išiel chytat ryby k jazierku, prišla tam za ním dievčinka a on začal machrovat... v tom prípade by to bolo chronologicky správne  :D som zvedavá či v tomto bude niekto pokračovat  ;D

Odhlásený Betka

  • Príspevkov: 333
Re: Podpora tvorivej aktivity LUGu
« Odpoveď #29 : 22. Jún 2015, 20:12:14 »
Ja som dnes postavila z tohoto setu pre zmenu letnú scénku. Je to pláž, na ktorej je lehátko so slnečníkom a malým stolčekom, hrad z piesku a vzadu je trochu zelene.