Autor Téma: Dva staré space modely  (Prečítané 1818 krát)

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 618
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Dva staré space modely
« : 09. Apríl 2014, 16:09:53 »
Prvý model je z asi pred 6 rokov je to M:tronsky vojensky prepravnik. V tej dobe som mal ovela meneje lega a hlavne bolo vsetko na hrade :D ale tak zdielam prosim nezabijat ma pre absenciu mtronskych prvkoch ale islo o vojensky stroj :) aj figy v nom boli cierno cervene.

Druhý model je taký menší robot hliadkujúci na plošine. Nič extra tiež pomerne stará záležitosť. Novšie veci musím najprv dorobiť ;) ale tak aspon pre zaujímavosť lebo som to nikde nedával a už to ani nemám postavené.
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Dva staré space modely
« Odpoveď #1 : 09. Apríl 2014, 17:06:16 »
Tak ta velka lod je super. Je pravda, ze su tam dake detaily, ktore by bolo treba poopravovat, ale inac sa mi to paci. Aj ti roboti a to musim priznat, ze casto vidavam kadejakych mechov a pod, ale maloco sa mi zapaci. Neviem preco, ale ten na druhom obrazku mi pripomenul robotov z Terminatora (asi 3 diel, ked sa vzburili).

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Dva staré space modely
« Odpoveď #2 : 09. Apríl 2014, 17:16:24 »
Si dobry chlape, len to lepsie nafot, aby to aj bolo vidno.  >:D Inak ta M-Tron lod je slusna! (y) Ja tieto old school modely mozem. ;)

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 618
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: Dva staré space modely
« Odpoveď #3 : 09. Apríl 2014, 17:42:11 »
no ako som pisal toto uz nenafotim lepsie to som nemal ani zrkadlovku a tie modely uz zopar rokov neexistuju :) ale nove bude lepsie ;)
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Dva staré space modely
« Odpoveď #4 : 09. Apríl 2014, 19:10:22 »
M:tronsky vojensky prepravnik ,skoro ako z katalógu  (y)