Autor Téma: Mack ANTHEM 70" Sleeper / Trailer LANDOLL 825E-AG / Sikorsky H-19 CHICKASAW USAF  (Prečítané 10389 krát)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
No musim suhlasit s KLF. Na mna tontiez ziadny WOW efekt nemalo. Nieco podobne ako Budove Novobanske muzeum. Velke, pekne, ale nudne. Origo set nemam napozerany, takze to neporovnavam. Skor mi pride ta farba prilis fadna, ale ked sa tebe paci, tak ok. Kazdopadne si zatial asi jediny z nas, kto to videl nazivo ;) Aj tak si macher, ale mal si uz aj lepsie diela.

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Zopár fotiek, kde je vidieť symbolicky spravený motor a geometria zatočených kolies.
Pri uchytení kolies sa mi podarilo dostať bod otáčania od disku na pol-stud, čiže pri zatáčaní je koleso na mieste a blatník tak može byť veľmi blízko bez kolízie.

ila_rendered

ila_rendered

ila_rendered

ila_rendered

Foto interiéru: zabudol som vonku odfotiť, tak preto len nič-moc foto večer v izbe.

ila_rendered

ila_rendered

ila_rendered

ila_rendered

Odhlásený kamil

  • Príspevkov: 416
Opat velke, pekne, latku drzis stale vysoko. Ale uz si postavil aj krajsie modely.

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Za mna len tolko - si najlepsi autickar u nas na fore a toto do dokazuje... mne sa to paci... treba vidiet asi aj nazivo...   (y) (y) (y)
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený TOME

  • Príspevkov: 377
Zopár fotiek, kde je vidieť symbolicky spravený motor a geometria zatočených kolies.
Pri uchytení kolies sa mi podarilo dostať bod otáčania od disku na pol-stud, čiže pri zatáčaní je koleso na mieste a blatník tak može byť veľmi blízko bez kolízie.

(Odkaz na prílohu)

(Odkaz na prílohu)

(Odkaz na prílohu)

(Odkaz na prílohu)


parádny ackermann RAJD  (y) (y) tak to ma vyzerat   8) ;) Ja so sa to snazil urobit na poslednej SCANIi, islo to iba so starymi model team kolesami, ale s novymi diskami na ktorych je uzke cestne pneu nejde zapustit uchytenie kolesa. Jaj tato velka mierka je super :)



Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
martinn, Mikel, kamil, drdano: dík za komenty!



Mimochodom pod stromcek som si zadovazil 42078cku a uz sa vobec tak netesim, lebo viem, ze oproti tomuto z toho vyleze male skarede kacatko  ;D ;D dik  ;D ked bude na svete tak ti ho mozem dat na vikend aj varovat, viem ze si ho tu zhanal...

24.12. po štedrej večeri, 20:00:
- no co TOME? už si to postavil?
- ešte nie...
- ok, počkámm v aute vonku zatiaľ...

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Za mňa si isto staviteľ svetovej úrovne, no z foto musím povedať že som aj chvíľku váhal, že na prvý pohľad ten sériový model na mňa vizuálne zapôsobil viac, samozrejme nebavím sa o detailoch a funkciách... Príves je pecka no a ten vrtuľník neviem posúdiť... Ale keby si ako náklad spravil nejakú časť rakety, raketoplánu alebo niečo také pre NASA možno aj ako nadrozmerný náklad tak by to bolo také možno pre mňa viac americké a giganticke...  ;D

Odhlásený TOME

  • Príspevkov: 377




24.12. po štedrej večeri, 20:00:
- no co TOME? už si to postavil?
- ešte nie...
- ok, počkámm v aute vonku zatiaľ...

 ;D ;D ;D keby si mal v kufri tvojho macika tak mozno by som sa aj dal ukecat  :D

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Jaj tato velka mierka je super :)

No - toto ja tvrdim stale - vo velkej mierke sa da pekne vyhrat s detailami, ale my - malomierkaci - to mame tazsie. ;)

Ale keby si ako náklad spravil nejakú časť rakety, raketoplánu alebo niečo také pre NASA možno aj ako nadrozmerný náklad tak by to bolo také možno pre mňa viac americké a giganticke...  ;D

Nooooo! To nie je zly napad! Nejaky nadrozmerny naklad, presahujuci sirku navesu, naves extralong... Cast rakety by bola pecka! Len v tejto mierke asi nie ta z IDEAS. ;) Ale napad vyborny!!! (y)

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
A ešte taký poradny pickup GMC jako doprovode vozidlo a kopec blikajucich majacikov a môže to ísť na Vianoce pod stromček...  8)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Tak keby to bolo vo farbach NASA, biely tahac so spravnymi polepmi, tak by to vyznelo omnoho lepsie. Ale tak metal si nevybera  >:D

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Tak keby to bolo vo farbach NASA, biely tahac so spravnymi polepmi, tak by to vyznelo omnoho lepsie. Ale tak metal si nevybera  >:D

Mne farba kamióna neprekáža, len ten náklad keby bol veeelky biely s čiernymi doplnkami a nálepkami NASA a USA vlajkou...  C:-)
« Posledná zmena: 12. December 2018, 09:41:37 od Praetor »

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Pekne tu blúznite chalani, pekne!  ;D ;D

Píšete, jak keby ste mali všetci vlastný vrtulník a prevážali ho každý víkend na chatu s ním lietať  ;D - a pritom transport vrtulníka ako lego-MOC v takejto mierke ste ešte nevideli 

Pozrite si radšej toto Video pre upokojenie...


Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
NO! Vidis Palo, aky je uzunky?!?!?!?!?! :oldman:

A inak - siiiice to nie je MOC, ale tiez pekne:  :P

ila_rendered

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
NO! Vidis Palo, aky je uzunky?!?!?!?!?! :oldman:

Trištvrtinu šírky návesu zaberá a zadný podvozok mu pretŕča cez pol metra na každej strane - mám to približe rovnako.
Jeden stud maximálne by to chcelo zúžiť, pripúštam.
Prerábku o domňa ale nečakaj, už sa toho ani nedotknem v tomto smere.

A ten nákres zhora čo som dal na porovnanie si videl? podla teba to vôbec nesedí? (ešte ber do úvahy, že moja Foto zhora nieje presne kolmo)


« Posledná zmena: 12. December 2018, 10:24:14 od Paliason »