Autor Téma: Identifikácia Collectable Minifigures  (Prečítané 10500 krát)

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: Identifikácia Collectable Minifigures
« Odpoveď #15 : 08. Marec 2012, 13:04:13 »
No dzina konkretne nemam ale neni problem ti ho vyhmatat ak chces  ;)
Ale podla mna by si mal reklamovat tam kde si kupoval ze ti poslal ineho.

Mne sa este nestalo ze by som sa pomylil (aspon sa zatial nik nestazoval  ^-^). Akurat som teraz poslal o figa menej...takze doposielam  ::)

Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357
Re: Identifikácia Collectable Minifigures
« Odpoveď #16 : 30. Apríl 2012, 17:11:39 »
Má už niekto skúsenosti s identifikáciou sáčkov 7 série minifigov?

Stalker

Re: Identifikácia Collectable Minifigures
« Odpoveď #17 : 01. Máj 2012, 13:22:43 »
Nasiel som pohmatom tu masku kralika, ale bodky su prakticky necitatelne. Tiez som nasiel dvoch Evil Knight minifigov, ale bodky v pravej casti zvaru su identifikovatelne len dost tazko. Vsetko je zo serie 109B2.
Nakolko mam podobnu skusenost zo 4. aj 5. serie, spolieham sa len na idetifikaciu malych dielov.

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: Identifikácia Collectable Minifigures
« Odpoveď #18 : 21. Október 2012, 23:39:21 »
Pánové otazka.
Predpokladam ze vačsina z vas sa riadi pri kupe hmatom... co vam hovoria na to predavacky alebo okoloiduci :-)

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: Identifikácia Collectable Minifigures
« Odpoveď #19 : 22. Október 2012, 11:00:22 »
Pánové otazka.
Predpokladam ze vačsina z vas sa riadi pri kupe hmatom... co vam hovoria na to predavacky alebo okoloiduci :-)

Citujem milú pani predavačku v Dráčiku: "Myslíte, že takto niečo nájdete?" a s úsmevom na tvári po mojej odpovedi, že "áno" ma nechala hľadať ďalej :D

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Identifikácia Collectable Minifigures
« Odpoveď #20 : 10. November 2012, 17:57:04 »
Tak tomu hovorim ceny: v carefourre maju tretiu seriu za 2,59E, v draciku maju tretiu, stvrtu a piatu seriu za 1,99E, s kartou 1,69E a v Pompo maju tretiu seriu za 1,49E :) Este jedny hracky by som dnes navstivil, tak mozno najdem aj pod 1E :)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Identifikácia Collectable Minifigures
« Odpoveď #21 : 11. November 2012, 11:31:46 »
Tak tomu hovorim ceny: v carefourre maju tretiu seriu za 2,59E, v draciku maju tretiu, stvrtu a piatu seriu za 1,99E, s kartou 1,69E a v Pompo maju tretiu seriu za 1,49E :) Este jedny hracky by som dnes navstivil, tak mozno najdem aj pod 1E :)

Z tretej serie asi vsade nakupili tony, lebo jej je vsade vela - a logicky to nijako nesedi, ze teraz je aktualna uz 8. seria, a vsade sa este vala popri nej prestarnuta 3. seria, pricom o takej 6 serii uz dlho nechyrovat...
S figami je u nas v poslednej dobe taka mizeria, ze budem uplne rad, ak budu niekde za 2 eura a nie viac (vsade preferuju zu 2,5 eur), a ze bude dostatocny vyber vo viacerych obchodoch...

Odhlásený Izmael10

  • Príspevkov: 448
Re: Identifikácia Collectable Minifigures
« Odpoveď #22 : 17. November 2012, 12:10:08 »
Ja som rád, že teraz máju všade tony 3 série. Lebo  doteraz som nemal žiadneho elfa a teraz ich mám 23.  ;)