Autor Téma: LEGO Batman Movie  (Prečítané 21922 krát)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2027
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #75 : 26. September 2017, 18:58:36 »
 :vomitsmall: :vomitsmall: :vomitsmall:

pre mna velke sklamanie - cakal som, co bude ten koncorocny avizovany exkluziv, a oni spravia batmana :-(
tento set som vobec nepochopil... batman movie je minulost, vzhladom na jeho "kvalitu" to neni ziadny nadcasovy film, a oni z toho spravia exkluziv... akoby nestacila zaplava beznych setov, ktore su uz žeravé do velkych zliav, kedze ten film uz nikto neriesi.... plus, prave fici ninjago movie, tak skor okolo neho bude "hluk". Navyse to neni univerzalne pouzitelne ako Arkham Asylum...
Dalsia vec co nechapem tu zaplavu filmovo zameranych setov tento rok - vrchol dosahuje ninjago movie - kopec beznych setov + 3 velke sety, plus CMF seria, pricom aj bez toho mame zaplavu beznych ninjago setov - minule som pozeral, tato tema uz vyprodukovala 260 setov a 400 minifigov !!!! to su neuveritelne pocty, ktorym snad len SW konkuruje... a to je pritom vymyslena tema, a samotna postava ninju je nudna na spracovanie a neponuka tolko variacii ako castle. Logicky by som v roku, ked ide ninjago movie, stiahol z obehu bezne ninjago, nech toho neni prilis vela... Snad to maju v TLG zratane, lebo mi to pride ako neuveritelne nabubrala tema a cisty kanibalizmus - by som chcel vidiet rodica, co pred vianocami kupi decku ninjago city, lod, chram a pripadne este bezne sety, a komu by chybali ninjovia vsetkych farieb, tak este CMF sacky...

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #76 : 15. Október 2017, 17:53:56 »
No a budú ešte ďalšie TLBM sety

Ale tak stačí sa zamerať len na minifigov...

70918 The Bat-Dune Buggy
Batman
Captain Boomerang

70919 The Justice League Anniversary Party
El Dorado
Green Arrow
Hawkgirl
Superman
Wonder Dog

70920 Egghead Mech Food Fight
Batman
Condiment King
Egghead

70921 Harley Quinn Cannonball Attack
Batgirl
Crazy Quilt
Gentleman Ghost
Harley Quinn

70922 The Joker Manor
Alfred Pennyworth
Barbara Gordon
Batman
Disco Batgirl
Disco Batman
Disco Robin
Disco The Joker
Harley Quinn
Nightwing
The Joker

70923 The Bat-Space Shuttle
Batman
Batman (Firestarter)
Batman (Space Suit)
Dick Grayson
Reggae Man

The LEGO Batman Movie Series 2
Black Canary
Clock King
Dr. Hugo Strange
General Zod
Jayna
Jor-El
Killer Moth
Zan
...

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #77 : 11. November 2017, 15:28:52 »
Určite sa niektorí potešia aj "potešia", ale ďalšia séria CMF sú naozaj LEGO Batman Movie séria 2

Nebudem sem dávať obrázok, lebo  C:-) tak len slovom, ale kto hľadá, nájde

1 - Harley v bielom disco obleku na korčuliach, ala 70922-1: The Joker Manor
2 - Alfred v bielom disco obleku s gitarou, ala 70922-1: The Joker Manor
3 - Clock King
4 - Hugo Strange
5 - Batman s chvostom morskej panny a trojzubcom :D
6 - Plážový Batman s delfínom
7 - Plážový Joker s nafukovacím kolesom
8 - Plážový Robin s magnetofónom
9 - Plážová Batgirl so surfom (žiadne bikiny, ale neoprén  8) )
10 - Plážový Alfred v starodávnych telových písikovch plavkách
11 - Batman fanúšik
12 - Killer Moth
13 - Wonder Twins Jayna
14 - Wonder Twins Zan
15 - Apache Chief
16 - Jor-El
17 - General Zod
18 - Blight
19 - Black Canary
20 - Black Vulcan

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2027
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #78 : 11. November 2017, 15:40:00 »
 :vomitsmall: :vomitsmall: :vomitsmall:
uz sa "tesim".
fakt logika - batman bude mat 2 serie, kde bude batman v 20 prevlekoch od slipov az po župan, ale ine filmy ci temy maju ledva po figovi a kopu postav chyba. Ked uz teda decka maju prioritu, tak napr disney CMF by uzivilo aj 5.serii a nebolo by to tak trapne ako pri batmanovi, kde okrem jeho tisic prevlekov ma svoju figurku kazda postava, aj keby sa mihla par sekund...
a inak to je seria c.2 k tohtorocnemu batman movie, alebo k batman movie 2 ? lebo prvy film uz podla mna zapadol prachom, ale veselo k tomu robia sety a figy...

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #79 : 11. November 2017, 18:10:05 »
Oni fakt chcu, aby som sa po rokoch poctiveho zbierania na cele CMF vyj....al  (n)
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #80 : 11. November 2017, 19:13:18 »
Tak môžeš zostať purista a zbierať  iba číslované série, aspoň nespravili to čo u Brickheadz a nezahrnuli do číslovania aj exkluzívy na ComicCon-och (ktoré stoja od 100 vyššie)

Inak  Jor-El a General Zod majú výzor podľa starých Superman filmov, môj tip je že to budú jedny z cennejších figúrok

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #81 : 11. November 2017, 22:25:56 »
No je to fakt ze polka je onicom a pomali ani na diely. Ja cakam na disney 2 kde budu konecne minifig verzie princezien co naplnia disney castle.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2027
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #82 : 11. November 2017, 22:42:11 »
cele CMF ide dolu vodou... je to uz sama tematicka seria (to by nevadilo, keby to bolo SW, LOTR, zaujimave filmy, ale oni davaju sprostosti), a tie striedaju tuctove bezne serie, kde uz ide vylucne len o doplnky a dieliky, samotne figy vacsinou o nicom.  A korunu tomu dava dvojnasobna cena oproti tomu, ako ked zacinali...

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #83 : 12. November 2017, 00:44:58 »
cele CMF ide dolu vodou... je to uz sama tematicka seria (to by nevadilo, keby to bolo SW, LOTR, zaujimave filmy, ale oni davaju sprostosti), a tie striedaju tuctove bezne serie, kde uz ide vylucne len o doplnky a dieliky, samotne figy vacsinou o nicom.  A korunu tomu dava dvojnasobna cena oproti tomu, ako ked zacinali...

sw figurky nemozu spravit vraj kvoli licencnym podmienka, inak by sli na dracku ak by to spravne zvolili.
Inak suhlas, ide to dole vodou.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #84 : 15. November 2017, 14:40:42 »
Tak niekto - the Brothers Brick - už zmotorizoval tú novú dráhu z Joker Manor.
Vyzerá, že je to na to pripravené, zospodu vozíka je malý výčnelok, ktorý sa dá potiahnuť Technic pásom.
Myslím, že lunaparková verzia sa dá očakávať...
https://www.brothers-brick.com/2017/11/15/powering-rollercoaster-lego-70922-joker-manor-review/


Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #85 : 15. November 2017, 14:54:26 »
Pekne. Do city ku kolotocom ako stvorene.

Uz vidim ako pojdu tento rok v LB tie pasy na dracku ;) Tusim aj chlapci od C&C ich budu potrebovat dost.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #86 : 15. November 2017, 16:53:13 »
Tesim sa na superpohyblivy lunapark v CITY! ;) Len asi to bude inak riesene, lebo takto dochadza k velkemu treniu medzi retazou a kolajou. Inak tie kolaje sa priam pytaju ako novy "monorail"do vesmiru a mesta! >:D Len este to chce rovne.

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #87 : 15. November 2017, 17:23:36 »
Tesim sa na superpohyblivy lunapark v CITY! ;) Len asi to bude inak riesene, lebo takto dochadza k velkemu treniu medzi retazou a kolajou. Inak tie kolaje sa priam pytaju ako novy "monorail"do vesmiru a mesta! >:D Len este to chce rovne.

presne tak, rovné a hlavne normálnu farbu. Určite by našli ďalšie využitie aj v iných témach.

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1081
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #88 : 20. November 2017, 14:24:36 »
Tak jedna rovná tam asi aj je - na bližšom prostrednom pilote a pokračuje doprava. Taká trošku krátka časť a určite bude na BL drahá, ale vyzerá byť rovná...
« Posledná zmena: 20. November 2017, 14:28:51 od Administrator »

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #89 : 20. November 2017, 16:02:53 »
presne tak, rovné a hlavne normálnu farbu. Určite by našli ďalšie využitie aj v iných témach.

presne tak --Martinn chodi iba do cierno sedych zabavnych parkov  - jak mohlo vobe niekoho v TLG napadnut spravit taky ulet ako FIALOVU ZABAVU DRAHU  :vomitsmall: :vomitsmall: :vomitsmall:


 O0