Autor Téma: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS  (Prečítané 184665 krát)

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #300 : 31. Október 2017, 17:29:35 »
Asi pred rokom som sa rozhodol vyskladat si ucs falcona. tento rok ho vydali. V lete som zrusil nejake projekty a ostalo mi kopec bielych dielov tak si reku vyskladam taj mahal. Prask buduci rok vyjde. Do tretice doubledecker... tak sa teda pytam, akyze setik by vas potesil v reedicii, ze by som sa do neho pustil? ;)

No keďže to privolávaš tie reedície, skús monorail, ak by ho vydali v reedícii veľmi by ma to potešilo!

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #301 : 02. November 2017, 08:21:41 »
Asi pred rokom som sa rozhodol vyskladat si ucs falcona. tento rok ho vydali. V lete som zrusil nejake projekty a ostalo mi kopec bielych dielov tak si reku vyskladam taj mahal. Prask buduci rok vyjde. Do tretice doubledecker... tak sa teda pytam, akyze setik by vas potesil v reedicii, ze by som sa do neho pustil? ;)

Black seas Baracuda  8) a snaz sa :oldman:  O0

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #302 : 02. November 2017, 08:29:47 »
Asi pred rokom som sa rozhodol vyskladat si ucs falcona. tento rok ho vydali. V lete som zrusil nejake projekty a ostalo mi kopec bielych dielov tak si reku vyskladam taj mahal. Prask buduci rok vyjde. Do tretice doubledecker... tak sa teda pytam, akyze setik by vas potesil v reedicii, ze by som sa do neho pustil? ;)

Treba napísat príslušným inštanciam (nech nepíšem neslušne) Nech sa po tebe neopičia ! Cele to začalo nevinne že si sa cca 2 či 3 roky dozadu (už nevím presne)začal zaoberať poschodovým busom a chvílu po dokončení ho oni sami vydali .

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #303 : 03. November 2017, 10:51:33 »
Myslite si ze by ten tajmahal uz mohli v sobotu mat v legostore? Oficialne uz vysiel tak by to hadam nemusel byt problem...ci?
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený Artemis

  • Príspevkov: 217
  • Zberatel hlavne Castle
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #304 : 06. November 2017, 14:20:09 »
No Taj Mahal ma velmi potesil, je to naozaj krasny set  :) Za mna viac ako Falcon.

Odhlásený Maxim

  • Príspevkov: 4
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #305 : 26. November 2017, 19:05:04 »
Bude to uz rano pri otvoreni dostupne ? Alebo az o tej dvanastej diki pekne za info

Prihlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #306 : 29. November 2017, 17:12:24 »
10260 Downtown Diner
2,480 dielov
US $169.99 - CA $219.99 - DE 149.99€ - UK £129.99 - DK 1399.00 DKK
Od 1. januára 2018

Prízemie - Diner, 1. Poschodie - Fitness, 2. poschodie - nahrávacie štúdio
6 Minifigov: kuchár, čašníčka, boxer, fitnesska, spevák a manažérka

https://brickset.com/article/32287/10260-downtown-diner-revealed
https://www.brothers-brick.com/2017/11/29/lego-reveals-newest-modular-building-10260-downtown-diner-news/
https://www.thebrickfan.com/lego-creator-downtown-diner-10260-officially-revealed/


« Posledná zmena: 29. November 2017, 17:16:16 od papluh »

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #307 : 29. November 2017, 17:19:22 »
mne sa to celkom paci. Hlavne je to netradicne - doslova to svieti v tej ulici, kedze tie modularne domy boli uz dost jednotvarne.
sranda tie retrovychytavky, ako jukebox, retro vizor niektorych figov. ja som rad dalsiemu boxerovi do partie k tomu z CMF.
zaujimave, ze v obehu budu 2 restauracne modulary naraz... chybaju take budovy ako nemocnica, muzeum ale paradoxne aj policia, ktorej je naopak plne City.

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #308 : 29. November 2017, 17:41:46 »
je to také ...čo ja viem, usa-reštaurácia 50-tych rokov a na nej nádstavba štandardného lego-moduláru ako boli do teraz.
Nepasuje mi to nejak.

Ako zmena fajn, námet tiež...len tými modularmi sa spútali a teraz to museli nejak dolepiť, aby sa do dalo dať do ulice - a to mi tam práve nesedí. To by chcelo velké parkovisko s roznymi autami, reštiku vačšiu a bez nádstavby. moj názor.

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #309 : 29. November 2017, 18:26:13 »
Kedy sa to objavilo? ja som poobede pátral a nikde ani stopy iba ten jeden pokrčený obrázok? Takže je to oficiálne vonku?
No aj keď si ho určite kúpim, je to sklamanie, americké stavby moc nemusím :-( ale určite tam bude kopec pekných detailov

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #310 : 29. November 2017, 19:23:42 »
Tak mne to pride ako cisty Gay-Pub. A ten boxer - cista buzna! Skoda, ze nezachovali klasicke smajliky v tejto serii. Stavba onicom - dalsia (tentokrat besna) amerika. Jedine co ma po architektonickej stranke zaujalo je zaobleny vyklad dolu. Aj ten zanikne, ked sa zboku pristavi ina budova. Az sa mi chce napisat, ze zatial najslabsi modular. OK, takze uz sme v 60. rokoch, verim ze postupne sa uz dostaneme aj k modernym stavbam.

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #311 : 29. November 2017, 19:39:34 »
Ak sa nemylim, tak poprvykrat maju figy pomalovane hlavy, dokonca niektore "double-face" namiesto standardneho bodka-bodka-usmev... (ak neratame polo-modular Market Street)...
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #312 : 29. November 2017, 20:51:42 »
... A ten boxer - cista buzna!

hehehééé, no ten je jasný...cez deň boxuje do vreca, a večer - poďme ho do modrej ústrice  ;D


Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #313 : 29. November 2017, 20:59:54 »
hehehééé, no ten je jasný...cez deň boxuje do vreca, a večer - poďme ho do modrej ústrice  ;D

presne to som si aj ja myslel :-) možno budúci rok bude modulár modrá ústrica... veď gastronómie a krčiem nie je nikdy dosť.


No škoda že takýto balast vydali, keď si pozriem rôzne MOC moduláry po internete tak by bolo z čoho vyberať.

Odhlásený Juri

  • Príspevkov: 345
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #314 : 30. November 2017, 07:20:01 »
Je to iné ale mne sa to celkom páči, sú tam použité nové stavebné prvky a určite plánujú do budúcna aj novšiu architektúru, i keď mám pocit, že modular je tvorený hlavne pre USA trh. Z európskej architektúry by bolo tiež čo vyberať.